Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tutunamayanlar izleyeceğim ama internetten ve şampiyonlar ligi maçlarını :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şubat'ta erken final yaptınız dedikten sonrasını okumadım, üzgünüm bu mesajını ciddiye bile alamam. :A

Zaten Kadın EDHO'dan sonra yayınlandı, yani zamanında 3 sezonluk EDHO Kadın'a geçildi, ve son 3 sezondur zirvenin sahibi Kadın. 5. sezondayız diyip Kadın EDHO'ya geçildi diyerek kendinizle çelişiyorsunuz. :A

Ayrıca zamanında Çarpışma'nın reyting sıkıntısı yoktu diyen sen şimdi Kadın'a bu yorumu yaparak ne kadar subjektif bir yorum yaptığını belli ediyorsun zaten. :A

@phoebebuffay'ın kanıtları da her şeyi kanıtılıyor. Her zaman diyoruz 3 sezon boyunca ağzımız değil reytinglerimiz konuştu diye. :X

Son olarak dizi hakkındaki son yorumlarını buraya bırakıp konuyu kapatıyorum. :A
Gerçekler gelmez tabii işine :A

Aynen bir kez daha dile getireyim hatta. 5.sezonunu bitirecek olan EDHO, 2.5 sezonluk Kadın’ı geçti :A İstikrarsız diziymiş Kadın, son sezonunda güzel çöktü :A

Ben Çarpışma’nın reyting sıkıntısı yok demedim ki :A Geçmişten vurmaya çalıştın ama yanlış hamle oldu, patladın :A Konuyu saptırman da Kadın’a ne kadar güvendiğini gösteriyor zaten aldım ben cevabımı :A

İzlemedim ama haftalık 2 saat yayınlanıp tutmayan bir diziye ödül vermeleri de absürt durmuş.

Şu yorumuna boş bir yorum dedim, sen reytinge göre mi dizi izliyorsun dedim :A Peki sen misin objektif :A Daha ilk sayfada “biz olunca zirvenin yanına bile yaklaşamıyorlardı” diye sırf kışkırtma amaçlı yanlış bir tez atan sensin :A

Ee Kadın’ı tebrik etmem neyi kanıtlar veya değiştirir :A Kadın başarılı bir dizi olabilir ama kesinlikle efsane değil. Siz onu efsane olarak gereksiz ve abartılı yere pohpohlarsınız, bir de izlediğim diziye laf ederseniz ben de cevabınızı veririm :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Youtube'da var ama kapamışlar:( 6 .bölüm duruyor.
Buldum. 4-5 gün önce yüklenmiş yine. :Z Sırf inatla öneriyorsun diye ve zevklerimiz çok uyuşuyor diye başlıyorum yoksa şans bile vermem. :A

ng4wOY.jpg

• Harika
Reactions: Dosi and Forumdash

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben bile ilk kez bu kadarına şahit oluyorum :A
Pardon canım bu arada kaynamış, onlineyken başım döndü yorumlara bakmaya ve bende offline olup elimde çay ile sakin kafayla okudum tek tek mesajları ve bunu es geçtiğimi farkettim :A Sizde bazen ziyaretçi olarak bakının öyle girin, öyle daha kolay farkediyoruz forumda olan olayları ve kaçırdığimız önemli mesajları :A belki detayları yakalamadaki sıŕrım bu :A
Bu arada tartışmalar bir çember gibi hep aynı sözler üzerinde çevrilmiş :A Beğenmedim kaosu :A @Aserat @alperuz @Sherlock @Forumdash

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Pardon canım bu arada kaynamış, onlineyken başım döndü yorumlara bakmaya ve bende offline olup elimde çay ile sakin kafayla okudum tek tek mesajları ve bunu es geçtiğimi farkettim :A Sizde bazen ziyaretçi olarak bakının öyle girin, öyle daha kolay farkediyoruz forumda olan olayları ve kaçırdığimız önemli mesajları :A belki detayları yakalamadaki sıŕrım bu :A
Bu arada tartışmalar bir çember gibi hep aynı sözler üzerinde çevrilmiş :A Beğenmedim kaosu :A @Aserat @alperuz @Sherlock @Forumdash
Kesinlikle ya, cıvıttılar bugün :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi