Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Evet yazın hem de sezon finaliyle hem de rakipsizken 4 reytinge düştü, rezalet gerçekten.
Şimdi hiç yazı falan bahane etme. Kadın yazın 10-11 reytingle sezon finali yaparken edho 5 utc 4 reyting alıyordu.Ekli dosyayı görüntüle 75563
O değil de rezalet resmen utc+edho reytingleri toplamı bile kadının aldığı reyting etmiyor. Bir de hala reytingler üzerinden laf atabiliyorlar @kerem :F
Allah sabır versin valla bu kadar takıntılı olmak korkunç bir şey. :A

• Beğendim
Reactions: Hazem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Bir şey diyecegim konuyu açan ben değilim. Bir diziyi sürekli ama sürekli gömen kişi ben değilim. Fakat niye herkes burada bana tepki gösteriyor?
Konuyu uzatıyorsun diyecekseniz ben kendi kendime mi konuşuyorum allah aşkına. Konu uzuyorsa karşılıklı kişiler üzerinden uzuyordur. Ben burada millete cevap veriyorum. Ama nasıl oluyorsa tepki gören sadece ben oluyorum. Onlara laf kondurmazsınız değil mi? Sonuçta kankalarınız.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kurtlar Vadisi 2, Merdiven Altı House ve Çukur'un Salı çakması böcek gibi yayılmış bu güne. Ne güzel biz olunca zirvenin yanına bile yaklaşamıyorlardı. :A

Kadın olmayınca rekabetin kıran kırana olduğu tek gün olan Salı da çok sıkıcılaştı. Baraj veya Öğretmen'i yüklüyoruz. :X
ATEŞ'lerde yanasıca :T:

• Güldürdün
Reactions: kerem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,625
Puanı
1,060
Muhteşem Yüzyıl 9 reytingle final yaparken biz 12 reytingle final yaptık canım.
Ayrıca arada 5-3=2 sezon fark var matematik mi bilmiyorsun yoksa kasıtli olarak mı yapıyorsun :kiki:
Sen Kadın'ı MY'dan daha başarılı falan mı sanıyorsun? Biri 81'de diğeri 139'da final yapmış, biri Haziran'da diğeri Şubat'ta final yapmış (reytinglerin yüksek geldiği zamanda), biri 24 reytingleri görmüş diğeri en fazla 13-14 almış bir dizi. Hadi canım hadi, işine gelen tabloları, işine gelen bölümleri çıkarıp genele bağlama ve alın size kanıt deme hastalığın var galiba senin.

• Beğendim
Reactions: Aserat

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Sen Kadın'ı MY'dan daha başarılı falan mı sanıyorsun? Biri 81'de diğeri 139'da final yapmış, biri Haziran'da diğeri Şubat'ta final yapmış (reytinglerin yüksek geldiği zamanda), biri 24 reytingleri görmüş diğeri en fazla 13-14 almış bir dizi. Hadi canım hadi, işine gelen tabloları, işine gelen bölümleri çıkarıp genele bağlama ve alın size kanıt deme hastalığın var galiba senin.
Ortamlarda 24 reyting aldı dersin ya kim nereden bilecek (!) Bir yerlerden bilgi uydurmak bedava.
Ben muhtesem yüzyıl kadından daha iyi gibi bir sey demedim bu ayrı bir şey. Neyse uzatmayacağım cidden, ben de sıkıldım bu konudan.
Kusura bakmayın yine reyting tablosu atıcam ama dediğim gibi ben bir yerlerimden uydurduğum verilerle değil gerçeklerle konuşuyorum.
(Sitede 40'tan öncesi olmadığı için ordan itibaren aldım, kafama göre değil yani. 10 milyon izlenme de yaklaşık 12 reyting falan yapıyor). Al sana o 24 reyting aldığını hitap ettiğin dizinin 2.sezon reyting tablosu.
49C10250-3B45-400F-991C-4ABDCD1C6DAC.png

• Olmamış
Reactions: Hazem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Üzgünüm EDHO'ya geçildiniz mi geçildiniz, bu yüzden efsane değilsiniz. :A Şubat'ta erken final yaparak yırttınız çöküşten, yoksa daha büyük fark atacaktı EDHO :A

Ramo 1.sezonunda taze dizi olmasına rağmen 5.sezonundaki EDHO'yu zorlayamıyor şu anda, burda da yanlışsın :A Genele bakarsak sonuç belli evet en başarılı EDHO, 2.5 sezonluk Kadın'ın bayağı önünde :A
Şubat'ta erken final yaptınız dedikten sonrasını okumadım, üzgünüm bu mesajını ciddiye bile alamam. :A

Zaten Kadın EDHO'dan sonra yayınlandı, yani zamanında 3 sezonluk EDHO Kadın'a geçildi, ve son 3 sezondur zirvenin sahibi Kadın. 5. sezondayız diyip Kadın EDHO'ya geçildi diyerek kendinizle çelişiyorsunuz. :A

Ayrıca zamanında Çarpışma'nın reyting sıkıntısı yoktu diyen sen şimdi Kadın'a bu yorumu yaparak ne kadar subjektif bir yorum yaptığını belli ediyorsun zaten. :A

@phoebebuffay'ın kanıtları da her şeyi kanıtılıyor. Her zaman diyoruz 3 sezon boyunca ağzımız değil reytinglerimiz konuştu diye. :X

Son olarak dizi hakkındaki son yorumlarını buraya bırakıp konuyu kapatıyorum. :A

Kadın, finaliyle harika sonuçlar almış tebrik ederim.

5.sezonundaki EDHO çok iyi iş çıkarmaya devam ediyor. 6.sezon da olur gibi. :A

Ramo idare ediyor kanalını ama diziye daha tempolu bölümler yazılmalı.

Hekimoğlu, önümüzdeki haftadan itibaren şovuna kaldığı yerden devam edecek. :A
Finale doğru yürürken Total'de zirvede yer alan Kadın'ı tebrik ederim.

Hekimoğlu'na nazar değmesin maşallah diyorum. :bhr:

5.sezonundaki EDHO, düşüş yaşasa da geçit vermemiş Ramo'ya. Tebrikler..

Ramo, taze dizi olmasına rağmen ab'deki bu düşük oranı düşündürücü. Karşısında yılların efsanesi var birinci sebep. İkinci sebep de Çukur'un bir benzeri olması. İzleyiciye farklı bir şey vaat etmiyor. Ben yine de izlicem orası ayrı. :D

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Verdiğim rahatsızlıktan ötürü hepinizden özür diliyorum. Bu benim bu forumdaki muhtemelen son tartışmamdı. Daha fazla görmeyeceksiniz yani. İyi forumlar size.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,625
Puanı
1,060
Ortamlarda 24 reyting aldı dersin ya kim nereden bilecek (!) Bir yerlerden bilgi uydurmak bedava.
Ben muhtesem yüzyıl kadından daha iyi gibi bir sey demedim bu ayrı bir şey. Neyse uzatmayacağım cidden, ben de sıkıldım bu konudan.
Kusura bakmayın yine reyting tablosu atıcam ama dediğim gibi ben bir yerlerimden uydurduğum verilerle değil gerçeklerle konuşuyorum.
(Sitede 40'tan öncesi olmadığı için ordan itibaren aldım, kafama göre değil yani. 10 milyon izlenme de yaklaşık 12 reyting falan yapıyor). Al sana o 24 reyting aldığını hitap ettiğin dizinin 2.sezon reyting tablosu.
Ekli dosyayı görüntüle 75567
Arkadaşım sen anlamıyorsun da galiba. Allah aşkına ortalama 24 reyting kim dedi? İyi oku. Sen Kadın'ı MY'den daha başarılı gibi göstermeye çalıştın bende bu yüzden cevap verdim sana.

Ha "Ortamlarda" demişsin ben "Ortalama" olarak okudum yazdığını, pardon. Ama eğer kanıt istiyorsan 26 Ocak 2011 tarihine bir bak 24,27 reyting aldığını görürsün, hatta birçok defa 22-23'te aldı o tarihlerde ama uğraşamam şimdi, yarışmam var. :A "Al sana" bulunduğumuz forum'dan kanıt. :D

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Evet yazın hem de sezon finaliyle hem de rakipsizken 4 reytinge düştü, rezalet gerçekten.
Şimdi hiç yazı falan bahane etme. Kadın yazın 10-11 reytingle sezon finali yaparken edho 5 utc 4 reyting alıyordu.Ekli dosyayı görüntüle 75563
O değil de rezalet resmen utc+edho reytingleri toplamı bile kadının aldığı reyting etmiyor. Bir de hala reytingler üzerinden laf atabiliyorlar @kerem :F
Bu reytinglere cevap verebilen oldu mu acaba? :A

İşine gelince cevap verip gelmeyince konuyu değiştirmişler. Arka Sokaklar ve Aşk-ı Memnu'lu mesajın ile 12'den vurmuşsun resmen. :A

Cevap yetiştirme herkese boşver, neyin ne olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. O yüzden uzatmaya gerek yok. 3 sezon boyunca reytinglerimiz konuştu ve ekranlara damga vurduk. Bu onlara verilebilecek en güzel cevaptı zaten. :A