28 Ocak 2020 Salı Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Beklenen sonuçlar :A Saatlik reytinglerde EDHO açılışı güzel yapıp sonradan düşmüş, bu da seyircinin meraktan izlediğini gösteriyor. Birkaç haftaya o merak eden kitle dönerse 9-10 bandına sabitleniriz yoksa Kadın seyircisini beklemek gerekecek :F

• Beğendim
Reactions: Zehra and mrt-06

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beklenen sonuçlar :A Saatlik reytinglerde EDHO açılışı güzel yapıp sonradan düşmüş, bu da seyircinin meraktan izlediğini gösteriyor. Birkaç haftaya o merak eden kitle dönerse 9-10 bandına sabitleniriz yoksa Kadın seyircisini beklemek gerekecek :F

Çok beklersiniz sana inat göndermem hiçbirini. :A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
“Hekimoğlu” sezonun işlerinden kesinlikle, değer görmesine çok sevindim. Umarım daha da artar ve kendini kurtarır. TOTAL’de +6 reytingle 7. olmuş, gün epey dolu gerçekten.

“Kadın” iyi yükselmiş, haftaya finaliyle de zirvede bitirir. Bakalım izleyici ne yapacak, keşke ertesi haftaya Baraj & Öğretmen’den biri girseymiş, kanal ve yapım ona göre ayarlasaydı keşke.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Finale doğru yürürken Total'de zirvede yer alan Kadın'ı tebrik ederim.

Hekimoğlu'na nazar değmesin maşallah diyorum. :bhr:

5.sezonundaki EDHO, düşüş yaşasa da geçit vermemiş Ramo'ya. Tebrikler..

Ramo, taze dizi olmasına rağmen ab'deki bu düşük oranı düşündürücü. Karşısında yılların efsanesi var birinci sebep. İkinci sebep de Çukur'un bir benzeri olması. İzleyiciye farklı bir şey vaat etmiyor. Ben yine de izlicem orası ayrı. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Star stratejik davranmalıydı.. Kadın zaten bitecek, Çocuk yine 5 bandına yükselirdi bence yanlış yaptılar.

Bu rekabette Tutunamayanlar haftaya 2-3 oranlarına düşmez umarım.

• Beğendim
Reactions: Dosi