14 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

22:30 - 22:45 #sbt #reyting'leri 1) ATV: 11.16 2) TRT1: 6.15 3) STAR: 3.14 4) SMNYL TV: 2.68 5) KANALD: 2.23

KVP'yi bıraktım düşmüş. 😱 😱

Kim bilir MY'yi bıraksam 00'lara düşer dizi. :F :F
nereye düşmüş la ben geçen seneyle kıyasladım sadece sen değil senin gibi milyonlar izlemese bile düşmez aga rahat ol vadinin kitlesi sağlamdır :D polat haftaya ortaya çıkıyo koyacaksın cendere cello+polat alemdar yürüyüş pat 15 reyting :D rahat olun yine vadi bu boru değil anlatabiliyomuyum :D

nereye düşmüş la ben geçen seneyle kıyasladım sadece sen değil senin gibi milyonlar izlemese bile düşmez aga rahat ol vadinin kitlesi sağlamdır :D polat haftaya ortaya çıkıyo koyacaksın cendere cello+polat alemdar yürüyüş pat 15 reyting :D rahat olun yine vadi bu boru değil anlatabiliyomuyum :D
Vış. :T: Sert oldu. :T

Geçen sene de yazın izledim biliyorsun o bırakmak sayılmıyor. :T: :T:

Anlıklarda 11'i geçememiş ona şey ettim. :(

Vış. :T: Sert oldu. :T

Geçen sene de yazın izledim biliyorsun o bırakmak sayılmıyor. :T: :T:

Anlıklarda 11'i geçememiş ona şey ettim. :(
yok aga sert değil ama ben bıraktım düştü falan saçma oldu yani milyonların asla vazgeçemeyeceği bir dizidir vadi 11 i geçememiş mi iyi bak reytinglere 11.91 ne oluyo

abdülhey ustaayı hatırladı

yok aga sert değil ama ben bıraktım düştü falan saçma oldu yani milyonların asla vazgeçemeyeceği bir dizidir vadi 11 i geçememiş mi iyi bak reytinglere 11.91 ne oluyo
Tamam yahu tamam o şakaydı zaten. :X :T:

12 olacaktı geçen hafta 12.8'lere çıktı diye hatırlıyorum hatta 13'lere....

İntikam önce 3.2, sonra da reklamda listeye girmeye başararak 2.2 almış. Yarın yükselecek kesin. :F

veee POLAT ALEMDAR ABDÜLHEY in karşısına çıkıyo

haftaya POLAT ALEMDAR efsanesi yeniden sahalarda işte bu ya bu bu bu reytingler tavan :D

Tamam yahu tamam o şakaydı zaten. :X :T:

12 olacaktı geçen hafta 12.8'lere çıktı diye hatırlıyorum hatta 13'lere....
kusura bakma sert cevap yazdıysam aga :D

UEK özeti girmiş listeye sevindim dünkü bölüm çok iyiydi harcandı ama izlenmiş Perşembe. :T

vadi inanılmaz bi son of anam of cendere ve polat-abdülhey of of of çok fena ya