14 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

veee POLAT ALEMDAR ABDÜLHEY in karşısına çıkıyo

haftaya POLAT ALEMDAR efsanesi yeniden sahalarda işte bu ya bu bu bu reytingler tavan :D

kusura bakma sert cevap yazdıysam aga :D

Yok agam o mesaj şakaydı zaten ben seni bilirim zaten mizacın öyle alınma filan yok yani. :D :D

her hafta darulacezeye gidip bir nenemizin elini öperim hayır duası alırım daha faydalı olur:)

Aslında bu saatten sonra Hürrem'in yeri Darulaceze oraya gitse daha iyi haklısın. :X :A @xemrexxx

bir bölüm bu kadar müthiş bir sonla bitemez inanılmaz ya

Sonuç olarak bitti ama. :) :)
ne var yani çağatay ın diziyi götüremeyecei belliydi :X ben de my yi 140.bölümde bırakıcam bak nasıl bitiyi ben bırakınca :F

Yok agam o mesaj şakaydı zaten ben seni bilirim zaten mizacın öyle alınma filan yok yani. :D :D

Aslında bu saatten sonra Hürrem'in yeri Darulaceze oraya gitse daha iyi haklısın. :X :A @xemrexxx
yok Allah a şükür hürrem atamız oralara düşmeden 55 yaşında ölüyor bir mahiye bak istersen oralarda mı malum 80 küsür sene yaşamış :X

Valla haluk değilim :)

Memnun oldum o zaman. :) :)

ne var yani çağatay ın diziyi götüremeyecei belliydi :X ben de my yi 140.bölümde bırakıcam bak nasıl bitiyi ben bırakınca :F

yok Allah a şükür hürrem atamız oralara düşmeden 55 yaşında ölüyor bir mahiye bak istersen oralarda mı malum 80 küsür sene yaşamış :X
Ama ben Hazal ölmeden önce bırakmıştım. :)

Olsun 55 olsa ne olacak onun ruhu kaç yaşındadır kim blir. :F :F

80 yaşında dimdik ayakta yaşıyor Mahi'm pehh! :T:

Son düzenleme:
Bekledigim gibi oldu. Polat ortaya cikacak ama kimse polat'i affetmeyecek Leyla bile... Cahit ve Abdülhey KGT den tamamen ayrilacak!

polat ortaya çıkıyo ama abdülhey bile böyle karşıladıysa diğerlerini düşünemiyorum çünkü polatı en çok seven abdüldür