🕵Sherlock 15.000'ler Kulübünde! 🕵#EvdeKal #SABAR

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ulan bunu görmedim de yazdım mesajı, benim dediğimin aynısını demişsin nerdeyse. Yeter artık kopyam olma be adam... :A
@Sherlock 'un kopyan olma çabasına olan iddiana tepkimiz:
ismail-abi-gif-14.gif

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ahahahahaha, ulan yine yaşanmış bu durum. :A Önce ben yazmışım kardeşim, görmedim falan bıraaaaaaaak. :A
Görseydim gördüm derdim. Görmediğim için görmedim dedim. :A Yalnız şu da bir ihtimal tabi. Birebir aynısını yazmış olman senin mi Future olduğunu kanıtlar. Yoksa benim mi bunu öngörerek Future olduğumu kanıtlar...?

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kendisi de biliyor kopyam olduğunu o yüzden bu konuyu uzatmayacağım hahahahaha... :A
Kabullenmediği sürece inanmam :A
bir ara @Sherlock , @Aserat 'in yedek hesabı gibi bir iftira yayınlanmıştı (o ara daha Sherlock bey ile arkadaş değildim :A) Aserat çok becerikliymiş. Biz daha 1 kere bile olmazken adam iki hesabınıda yönetime ayarlayabilmiş :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kabullenmediği sürece inanmam :A
bir ara @Sherlock , @Aserat 'in yedek hesabı gibi bir iftira yayınlanmıştı (o ara daha Sherlock bey ile arkadaş değildim :A) Aserat çok becerikliymiş. Biz daha 1 kere bile olmazken adam iki hesabınıda yönetime ayarlayabilmiş :A
Kabullenmese bile gerçekler değişmeyecektir, her şey ama her şey ortada... :A Yıllar boyu bu adam geldiğinden beri benim adımın da Enes olduğunu bildiği için hep kopyam gibi mesajlar yazdı. Benim güncel versiyonum olduğunu belirtmek amacıyla yaptı bunu belki de. :A Ama artık bu gerçeği ortaya çıkarmanın zamanı geldi... :A :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kabullenmese bile gerçekler değişmeyecektir, her şey ama her şey ortada... :A Yıllar boyu bu adam geldiğinden beri benim adımın da Enes olduğunu bildiği için hep kopyam gibi mesajlar yazdı. Benim güncel versiyonum olduğunu belirtmek amacıyla yaptı bunu belki de. :A Ama artık bu gerçeği ortaya çıkarmanın zamanı geldi... :A :A @Sherlock
dur be kopya deyip durma, aaaa dur dur yoksa ona atılan iftiraların kaynağı senmisin? :eek: kopya bana başka bir meseleyi çağrıştırdı çünkü :A @Sherlock @MasacRE @Tolstoyevski
senin izinden gidiyor diyelim, malum sen yönetici olunca o da azmetti ve oldu :A senin arkadaşlarınla takılıyor. Yoksa yoksa senle arkadaşız diye mi benle arkadaş oldu :eek: :eek:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
dur be kopya deyip durma, aaaa dur dur yoksa ona atılan iftiraların kaynağı senmisin? :eek: kopya bana başka bir meseleyi çağrıştırdı çünkü :A @Sherlock @MasacRE @Tolstoyevski
senin izinden gidiyor diyelim, malum sen yönetici olunca o da azmetti ve oldu :A senin arkadaşlarınla takılıyor. Yoksa yoksa senle arkadaşız diye mi benle arkadaş oldu :eek: :eek:
Kim bilir belki de hepsi FUTURE ENES'in planıydı... :A Belki de adaşını buraya getirten ve birebir onunla aynı şeyleri yapmasını sağlayan kişi aynı kişiydi... :A Çünkü ikisi de 2016 yılında geldi bu foruma. Aralarında 6 7 ay var sonuçta. Dediğin durumların sebebini belki de biliyordu FUTURE ENES... Belki de Enes yönetimden keyfi ayrıldıktan sonra içeri adamını soktu... Diyeceğim odur ki kimse güvende değil... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kim bilir belki de hepsi FUTURE ENES'in planıydı... :A Belki de adaşını buraya getirten ve birebir onunla aynı şeyleri yapmasını sağlayan kişi aynı kişiydi... :A Çünkü ikisi de 2016 yılında geldi bu foruma. Aralarında 6 7 ay var sonuçta. Dediğin durumların sebebini belki de biliyordu FUTURE ENES... Belki de Enes yönetimden keyfi ayrıldıktan sonra içeri adamını soktu... Diyeceğim odur ki kimse güvende değil... :A
hahaha :A şu Kim Bilir denildikce SNK geliyor aklıma :A
Evet şöyle detaylıca anlatınca bi aklıma yatmadi değil, ve Kim Bilir beni de bir süre gözünüze kestirip 2015 üyesi olarak sizin için planlarınız için uygun biri olarak göründüm diye aldıniz beni aranıza ve beni yem edip milletin dikkatini başka tarafa çekip derin işlerinize yoğunlaştınız. Benim için denizz19'un projesi denilirken aslında sizin planlarınızın bir parçasıyım? :eek: kafamda deli sorular :eek: @Tolstoyevski @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Evet şöyle detaylıca anlatınca bi aklıma yatmadi değil, ve Kim Bilir beni de bir süre gözünüze kestirip 2015 üyesi olarak sizin için planlarınız için uygun biri olarak göründüm diye aldıniz beni aranıza ve beni yem edip milletin dikkatini başka tarafa çekip derin işlerinize yoğunlaştınız. Benim için denizz19'un projesi denilirken aslında sizin planlarınızın bir parçasıyım? :eek: kafamda deli sorular :eek: @Tolstoyevski @MasacRE
Aslında aklına SNK gelmesin diye çok çabalıyorum ama işte SNK her yerde akla geliyor insanın. Hele bilseydin işin derinini, gerçekten vay arkadaş yok artık derdin... :A Neyse orayı çok kurcalamadan bu konu hakkında şunları söyleyebilirim...

SABARİSTler olarak her şey ama her şey planlı yapılır bizde. Hiç bir hamle boşuna değildir. Lider FUTURE ENES tüm detayları düşünüp, tüm kurguyu yapar ve takipçilerine aktarır. Seni planlarımıza dahil edip dikkat dağıtma stratejimizin bir parçası yapmış da olabiliriz. Önemli şahısların da söylediği gibi 'olacak olan olur'. 'Her olay zamanı geldiğinde yaşanmak üzere vardır...' Önemli olan o olay yaşanacakken çevresinde var olanların bunlara nasıl etki edeceğidir. Piyon mu olacak yoksa piyonluğa isyan edip sorumluluk mu alacak... İşte bütün mesele bu... Kafandaki sorular belki de daha çok arttı ama bunlar bile belki de FUTURE ENES'in isteği... Hep bu gizem ve sorular hakim olacak beynine. Çünkü olmasını istediğimiz şey bu... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aslında aklına SNK gelmesin diye çok çabalıyorum ama işte SNK her yerde akla geliyor insanın. Hele bilseydin işin derinini, gerçekten vay arkadaş yok artık derdin... :A Neyse orayı çok kurcalamadan bu konu hakkında şunları söyleyebilirim...

SABARİSTler olarak her şey ama her şey planlı yapılır bizde. Hiç bir hamle boşuna değildir. Lider FUTURE ENES tüm detayları düşünüp, tüm kurguyu yapar ve takipçilerine aktarır. Seni planlarımıza dahil edip dikkat dağıtma stratejimizin bir parçası yapmış da olabiliriz. Önemli şahısların da söylediği gibi 'olacak olan olur'. 'Her olay zamanı geldiğinde yaşanmak üzere vardır...' Önemli olan o olay yaşanacakken çevresinde var olanların bunlara nasıl etki edeceğidir. Piyon mu olacak yoksa piyonluğa isyan edip sorumluluk mu alacak... İşte bütün mesele bu... Kafandaki sorular belki de daha çok arttı ama bunlar bile belki de FUTURE ENES'in isteği... Hep bu gizem ve sorular hakim olacak beynine. Çünkü olmasını istediğimiz şey bu... :A
Çok detayli okunması gereken bir mesaj olmuş, gün içinde sakin kafayla okuyacağim :A şimdi başımdan salma cevap yazmayayım işim var diye ve etiketlediğim klibe bak :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@Sherlock tebrik ediyorum Enes'im, daha nice mesajlara inşallah. :D Kaliteli hediyelerin. :A

Eyvallah Kaan'ım, teşekkür ederim. :D Hep beraber inşallah. :A

Hediyeler gerçekten muazzam, üç dizinin ikisi sonradan bir miktar bozmuş olsa da ortalama Türk dizilerinin çoğunun üzerinde yer alıyorlar bence. O yüzden hem sahneler, hem de sahnedeki oyunculuklar falan gerçekten üst düzey. :A (İyi sıvadım he. :A) Sözün özü bu sanatsal hediyeler için de teşekkür ederim Kaan'ım. :A

İzleyeyim bari hepsini, düşelim bu batağa... :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Bütün planımızı açık etmiş OLD ENES... :A Yapma diyorum, kendi kendine sıvama uğruna planlarımızı açık etme diyorum ama yok... Durduramıyor adam kendisini... :A Neyse bu zaten buz dağının yalnızca ama yalnızca gözüken kısmı, herkes akıllı olsun; SABARTİSTler çok tehlikeliler ve geliyorlar, durmayacaklar... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim hediyeler nerde kaldı :eek: Bu hafta sevindirlilmeye ihtiyacım var 🙄
Bunu diyeceğini tahmin ediyordum :A Şerlok beyciğimin hediye işi kolaydı, hiç düşünmeden verdim hediyesini. Senin hediyeler üzerinde çalışılması gerekiyor, vakit lazım ona :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock