🕵Sherlock 15.000'ler Kulübünde! 🕵#EvdeKal #SABAR

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,174
Puanı
1,060
Edit: Dur dur Survivor aklıma geldi şimdi öyle bir karakter vardı değil mi :eek: Geçen bir başka üyenin profilinde benzer bir olay olduğu için aklım oraya gitti bir an, affola. :A @Dosi
Rica ederim olur öyle şeyler. :F Korkuttunuz beni mirim..Bir an için pot mu kırdım diye düşünmedim değil hani.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İyide ben Sabar grubu dedim mi? Önce neyi dediğimi anlayın.
Benim de kendimce takıldığım ve sohbet ettiğim bir grubum ekibim var. @Maskeli Fedai ille armızdakı buzları eritip onu da yaptığım toplu etiketlerimde eklemeye başladım. Farkındaysan ben bir mevzuda etiketleme yapınca hemen hemen hepsinde sadece sen @MEnes @MasacRE ve @Tolstoyevski bulunmakta.
@DarkLegenD benim için sizden biri değil. Ben orda kendimi yakın hissettiğim ve yaptığımız goygoylarda etiketlediğim ekibimi demek istedim yoksa Dark ekibin baş köşesindeymiş beni alakadar etmez. Hepsi benim için sana had bildirirler demişti yukarda Evet sen onu yanıltmadın 👏 bir taraf seçilme durumu beyan edilmedi ama sen tarafını seçtin tıpkı dün Survivor konusunda Maskeli bizdendir ama sen öteye git dediğin gibi :)
TRİPSİ yine yardırmış anlaşılan... Mevzuya çok hakim değilim ama yine neye kızdın sen be ZEY... :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,174
Puanı
1,060
@Nisa nın son görülme tarihi 2015, senin üyeliğin 2016 :eek: Forum dışından bir muhabbet olmalı sanırım, konuya uzak kaldım. :A
Mesajınızı şimdi çözdüm.Nisa reis derken @Sherlock beyden bahsetmiştim.😂Forum üyesi olan nisa yı sizin sayenizde öğrenmiş oldum..İlahi Tolstoy

Ekli dosyalar

• IMG_0950.JPG
    IMG_0950.JPG
    40.5 KB · Hit: 130

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Paragrafın giriş bölümü televizyon kanalı reklamı gibi olmuş.KALİTENİN ADRESİ SABAR TV TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ! 😂
Tebrikler @Nisa reis beyciğim.Dedektifliğinizdeki başarılarınızın forum boyunca devamını dilerim.😁İz sürmeye devamke...

@Nisa reis forumda kendisi için oluşturulan SİNERJİ ortamından etkilenmiş olacak ki kendisine hemen bir hesap açmış. :A SABAR ne olursa olsun sonsuza dek devam edecek elbette, bütün iyi dileklerin için teşekkür ederim. :D

• Harika
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ya okudum hepsini, anladım da zaten ama adaşımın yaptığı boşu ciddiye almışsın yine... :A

Ah adaşım ah... @Dosi hanımı biraz sinir edeyim, biraz delirteyim dedim ancak işler çığrından çıktı... Çok yanlış anlaşıldık çok... Kendisi beni yok saymış, baş hainler listesinde zirveye çıkartmış... Yarın bu yanlış anlaşılma hakkında bir açıklama yayınlayacağım, yer yerinden oynayacak...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ah adaşım ah... @Dosi hanımı biraz sinir edeyim, biraz delirteyim dedim ancak işler çığrından çıktı... Çok yanlış anlaşıldık çok... Kendisi beni yok saymış, baş hainler listesinde zirveye çıkartmış... Yarın bu yanlış anlaşılma hakkında bir açıklama yayınlayacağım, yer yerinden oynayacak...
Açıklama falan boş işler. Uzatmaya gerek yok. Konu kapandı

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kapandı ama nasıl kapandı, bunlar ilgi çekici sorular.. :A
Artık hiç bir şey eskisi olmayacak :/ telafisi olmayan mevzular döndü. Koskoca ilk bahar mevsimi bitene kadar yok saymaya devam. Yaz ayında konuşmaya başlarım ama yinede eskisi gibi olması zor. Bazı şeyleri affetmemin mümkünatı yok. Eskisi gibi olmayacaktırtan kastım SABAR'ın S si ile alakam olmayacak. Sizin ekibe uymadığımın farkına vardım bir şekilde :)

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Artık hiç bir şey eskisi olmayacak :/ telafisi olmayan mevzular döndü. Koskoca ilk bahar mevsimi bitene kadar yok saymaya devam. Yaz ayında konuşmaya başlarım ama yinede eskisi gibi olması zor. Bazı şeyleri affetmemin mümkünatı yok. Eskisi gibi olmayacaktırtan kastım SABAR'ın S si ile alakam olmayacak. Sizin ekibe uymadığımın farkına vardım bir şekilde :)
Anladım TRİPSİ, ne diyim sen en iyisini bilirsin... :)))

• Beğendim
Reactions: Dosi