🕵Sherlock 15.000'ler Kulübünde! 🕵#EvdeKal #SABAR

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
mahçup ettim sana hediye yollamak zorunda kalsın diye :A
O yollamıştı zaten fakat arkadaşlarına mani oldu. @MEnes bunu farkedince Sherlock bir sre uzak durdu konudan :A hem kendi yollayıp hem de yollanılmamasını savunmaya hainlik denir :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
O yollamıştı zaten fakat arkadaşlarına mani oldu. @MEnes bunu farkedince Sherlock bir sre uzak durdu konudan :A hem kendi yollayıp hem de yollanılmamasını savunmaya hainlik denir :A
yollamadı sanıyordum ben o halde yaptığı hataları onarmak açısından ona bu hediyeler fırsat sayılsın :A :A yaptığı hatadan umarım cayar son şansı :A:A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: Sherlock and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
tebrikler @Sherlock başarıların daim olmasını diliyorum hediye siparişlerin :D
source.gif

source.gif

tenor.gif

source.gif

source.gif

609-tebrkl-1-gif.45410

2.gif

giphy.gif

cb0fa1997369d30e754da601bb954849.gif

DeficientNeedyComet-size_restricted.gif

14Q4dBJHSgVXGXWzIk9krHAYUHenWGQFSP1yGHdGy30exSZKMd2jW4v3phiNh6Jw2_p5W8axaecl8QrQ-fK0fQsvisnErfP5kEY

AMAN AMAN NE YAPTIN, NEREYE GELDİK BÖYLE...

Hepsi için ayrı ayrı teşekkür ederim, her zaman olduğu gibi şov yapmışsın hediye konusunda. :D

• Harika
Reactions: Turkuazz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben sen kendini dışlanmış hissetme diye ekledim etikete. Yoksa bu ekibe yakıştıramıyorum seni 😎

'SABARİSTLER' ve 'SABAR' ekibi adına karar alma hakkınız bulunmamaktadır Dosi hanım, bu hak kimsede bulunmamaktadır. Forum tarihinin en kaliteli hainlerinden @DarkLegenD en başından beri üyemizdir, sadece bazen yapısı gereği bizi satıyordu bizi. Lütfen yanlış anlaşılma olmasın...

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
mahçup ettim sana hediye yollamak zorunda kalsın diye :A

Ben zaten birbirinden kaliteli hediyelerimi yollamıştım, yoldaşlarım ben 'hediye yollamayın' dedim diye hediye yollamama yoluna gidecek insanlar değiller. Bir bildiriye bağlı kalacak insanlar da değiller elbette. Hepsi kendi kararlarını alabilecek hür iradelere sahipler, hediye yollamamaları kendi tercihleri... :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
'SABARİSTLER' ve 'SABAR' ekibi adına karar alma hakkınız bulunmamaktadır Dosi hanım, bu hak kimsede bulunmamaktadır. Forum tarihinin en kaliteli hainlerinden @DarkLegenD en başından beri üyemizdir, sadece bazen yapısı gereği bizi satıyordu bizi. Lütfen yanlış anlaşılma olmasın...
Bu resmi belgeden sonra @Dosi'nin havası söner. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
İyide ben Sabar grubu dedim mi? Önce neyi dediğimi anlayın.
Benim de kendimce takıldığım ve sohbet ettiğim bir grubum ekibim var. @Maskeli Fedai ille armızdakı buzları eritip onu da yaptığım toplu etiketlerimde eklemeye başladım. Farkındaysan ben bir mevzuda etiketleme yapınca hemen hemen hepsinde sadece sen @MEnes @MasacRE ve @Tolstoyevski bulunmakta.
@DarkLegenD benim için sizden biri değil. Ben orda kendimi yakın hissettiğim ve yaptığımız goygoylarda etiketlediğim ekibimi demek istedim yoksa Dark ekibin baş köşesindeymiş beni alakadar etmez. Hepsi benim için sana had bildirirler demişti yukarda Evet sen onu yanıltmadın 👏 bir taraf seçilme durumu beyan edilmedi ama sen tarafını seçtin tıpkı dün Survivor konusunda Maskeli bizdendir ama sen öteye git dediğin gibi :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Benim de kendimce takıldığım ve sohbet ettiğim bir grubum ekibim var. @Maskeli Fedai ille armızdakı buzları eritip onu da yaptığım toplu etiketlerimde eklemeye başladım. Farkındaysan ben bir mevzuda etiketleme yapınca hemen hemen hepsinde sadece sen @MEnes @MasacRE ve @Tolstoyevski bulunmakta.
@DarkLegenD benim için sizden biri değil. Ben orda kendimi yakın hissettiğim ve yaptığımız goygoylarda etiketlediğim ekibimi demek istedim yoksa Dark ekibin baş köşesindeymiş beni alakadar etmez. Hepsi benim için sana had bildirirler demişti yukarda Evet sen onu yanıltmadın 👏 bir taraf seçilme durumu beyan edilmedi ama sen tarafını seçtin tıpkı dün Survivor konusunda Maskeli bizdendir ama sen öteye git dediğin gibi :)
"Vay Serhat neler dönmüş ya."

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Ben öyle anladım, üzerine "dene bakalım had bildirecekler mi" cümlesini yazman üzerine cevap verme gereği hissettim... Bu tip etiket veya shop mevzularından ötürü taraf seçtiğimi veya seni dışladığımı falan düşünüyorsan diyecek bir şeyim yok zaten Tripsi hanım...

İyi oyunlar, iyi forumlar... :)

KonuşmamaKararıAldım.JPG

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Goygoyun, kalitenin, SABAR'ın adresi @Sherlock beyciğim 15 binler kulübün kutlu olsun. Nice 15 binlere 155 binlere inşallah hep beraber :A

Hediye olarak da sana bir şaheser bırakıyorum. Aradığın SABAR'ı bulacaksındır eminim burada :A
f282c4a20febff49ffa146151d9790839972e56e.gifv
Paragrafın giriş bölümü televizyon kanalı reklamı gibi olmuş.KALİTENİN ADRESİ SABAR TV TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ! 😂
Tebrikler @Nisa reis beyciğim.Dedektifliğinizdeki başarılarınızın forum boyunca devamını dilerim.😁İz sürmeye devamke...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Paragrafın giriş bölümü televizyon kanalı reklamı gibi olmuş.KALİTENİN ADRESİ SABAR TV TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ! 😂
Tebrikler @Nisa reis beyciğim.Dedektifliğinizdeki başarılarınızın forum boyunca devamını dilerim.😁İz sürmeye devamke...
@Nisa nın son görülme tarihi 2015, senin üyeliğin 2016 :eek: Forum dışından bir muhabbet olmalı sanırım, konuya uzak kaldım. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Nisa nın son görülme tarihi 2015, senin üyeliğin 2016 :eek: Forum dışından bir muhabbet olmalı sanırım, konuya uzak kaldım. :A
Edit: Dur dur Survivor aklıma geldi şimdi öyle bir karakter vardı değil mi :eek: Geçen bir başka üyenin profilinde benzer bir olay olduğu için aklım oraya gitti bir an, affola. :A @Dosi

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi