🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

Yazılar da nispeten küçük ve çok fazla olunca göz ağrısı ve baş ağrısı yapıyor :A Ama dediğin gibi alışma meselesi, alışınca bağımlılık yapar belki tıpkı her şey gibi :A
Ben martın ortasında başladım mayısa kadar bırakamadım :A Bir süreden sonra o kadar bağımlılık yapıyor ki kendi kendime röportaj yapıyordum :D Bir de 2-3 oyuncuya alışınca baba-oğul ilişkisi gibi bir şey oluyor ben de. Ne kadar kötü oynarsa oynasın kesemiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Zaman lazım mlsf :D İlk fm oynayışımda ben de hiç alışamadım :A Bi de taktiğim tutmadı diye 2-3 maçta pes etmemek lazım takım yenile yenile alışıyo bazen :A
Şu bazinganın Fenerbahçe başlıklı konusu?
Ben Osm sevdim baya :Z

Godfather 10-6 geriye düşmüş, benim kumarım burada biter oğlum getir efkar listesini.. . :(

hqdefault.jpg

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx
Ben martın ortasında başladım mayısa kadar bırakamadım :A Bir süreden sonra o kadar bağımlılık yapıyor ki kendi kendime röportaj yapıyordum :D Bir de 2-3 oyuncuya alışınca baba-oğul ilişkisi gibi bir şey oluyor ben de. Ne kadar kötü oynarsa oynasın kesemiyorum :A
imreniyorum açıkcası umarım ben de o kadar bağlanırım ve GS'nin başına geçerim, şu an Leipzig ile stajdayız :A

6 sene üst üste şampiyon olup Fete'yi emekli edince sanki gerçekten yaşanmış gibi sevinmiştim ya 1-2 saat :A
Anca FM ve FIFa'da mümkün olacak şeyler malum ama olsun, insan kendini kaptırınca gerçeğinden daha gerçekçi geliyor ve mutlu oluyor :A FİFA kariyerde eskiden son dakikalarda attığım kritik gollerde az mı odayı turlamıştım sevinç ve heyecandan :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx
Anca FM ve FIFa'da mümkün olacak şeyler malum ama olsun, insan kendini kaptırınca gerçeğinden daha gerçekçi geliyor ve mutlu oluyor :A FİFA kariyerde eskiden son dakikalarda attığım kritik gollerde az mı odayı turlamıştım sevinç ve heyecandan :A
Ya işte orası garip zaten gerçek olmadığını biliyorsun ama bir yandan da gerçek gibi geliyor :A
Fifa'da çok kariyer oynamadım 2015'ten beri online oynuyorum ama 2008-2013 arası Pes'te az Master ligle become a legend oynamadım. Onlar da gerçek gibi geliyordu :D

• Güldürdün
Bu forumda anketle çıkan en sürpriz isim bendim ya :A 2012'de en favori üyede yarı finalde Beso'yu finalde fks14'ü son 1 saatte yenmiştim ne günlerdi :D Tek derdim forumdaki en favori üye yarışmasaydı ne güzel :(
Aha benim problem yaşadığım etkinlikten söz ettin :A @Tolstoyevski
Ben oyunlar çevrilerek final turlarında elendim en son. Kısa özet geçerim bir ara :A
Ben pek sevmiyorum o etkinliği :A

Ya işte orası garip zaten gerçek olmadığını biliyorsun ama bir yandan da gerçek gibi geliyor :A
Fifa'da çok kariyer oynamadım 2015'ten beri online oynuyorum ama 2008-2013 arası Pes'te az Master ligle become a legend oynamadım. Onlar da gerçek gibi geliyordu :D
Keşke FİFA'da da OSM'deki gibi online kariyer olsa, her gün maç saatini bekleyip lig usulü oynasak çok iyi olurdu :A

PS 2 günlerindeki PES'i ve o kültürü özlüyor insan....

• Beğendim
Reactions: xdragxx
Ben oyunlar çevrilerek final turlarında elendim en son. Kısa özet geçerim bir ara :A
Bu sene çeyrek finale taşırız :A
Arada açar bakarım cidden çok heyecanlıydı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Yıkılmadan dimdik ayakta kalmıştın her şeye rağmen, hatırlıyor gibiyim o günleri hey gidi mazi.. :A

• Güldürdün
Keşke FİFA'da da OSM'deki gibi online kariyer olsa, her gün maç saatini bekleyip lig usulü oynasak çok iyi olurdu :A

PS 2 günlerindeki PES'i ve o kültürü özlüyor insan....
Pes kültürü çok iyiydi ya. Ps3 kafelere verdiğim para o zamanın parasıyla 1000-1500 lira rahat vardır :A Her okul çıkışı 4 kişi 6 kişi pes atmak :(

• Üzücü
Bu sene çeyrek finale taşırız :A
Arada açar bakarım cidden çok heyecanlıydı :A
20-20 😱
Ben 1 oy öndeydim sonra oy oranım düşmüş ne hikmetse. 1oy ile elenmiştim :A
Forum hayatım çok çalkantılı geçti benim. Sen bile benimle tatsız zamanda tanıştın :A

20-20 😱
Ben 1 oy öndeydim sonra oy oranım düşmüş. 1oy ile elenmiştim :A
Forum hayatım çok çalkantılı geçti benim. Sen bile benimle tatsız zamanda tanıştın :A
Yok 20-20 değil 1-2 farkla yendim de anketlerde forum güncellendikçe 1-2 oy değişiyor beraberlik durumunda kaybediyordum yoksa :A
Forum hayatımda da gerçek hayatımda da felsefem basittir. Birisiyle anlaşamıyorsan uzatmaya gerek yok hiç yokmuş gibi davranmak en iyisi sen de öyle yap bundan sonra boşver :)

• Beğendim