­čĽÁ´ŞĆ40.000'ler Kul├╝b├╝ndeyim - (Dosi- Zeynep)­čĽÁ´ŞĆ

Dosi

Favori ├ťye
10 Mart 2015
41,095
36,567
1,060
Yakla┼č─▒k 5 y─▒ll─▒k ├╝yelik tarihimde birbirinden farkl─▒ konu ve etkinliklerle katk─▒da bulundu─čum forumda son 4 ayda 5.000 daha mesaj yazarak 40.000'ler Kul├╝b├╝'ne girmi┼č bulunmaktay─▒m.

Bu kez farkl─▒ bir konu a├žmayarak 35.000'ler konusunda belirti─čim yorumu tekarlamak istiyorum ├ž├╝nk├╝ h├ól├ó ayn─▒ fikirdeyim:

Bu g├╝zel forumda ├žok g├╝zel ki┼čiler tan─▒d─▒m ve ├žok iyi arkada┼čl─▒klar edindim. Reel hayattaki gibi yeri geldi ├╝z├╝ld├╝k, yeri geldi e─člendik, yeri geldi birbirimizin kalplerini k─▒rd─▒k, kay─▒plar verdik ve sevin├žlere ortak olduk. Hayata dair her ┼čeyi forumda da ya┼čad─▒k...
─░yiki bu foruma ├╝ye oldum ve t├╝rk├že konusunda da kendimi geli┼čtirdi─čim bir mekan oldu buras─▒.

K─▒r─▒lgan bir yap─▒m var ama kinci de─čilim, k─▒r─▒lganl─▒─č─▒m ├žabuk ge├žer. Yap─▒lan olumsuzluklar─▒ kolay kolay unutmasamda ├žok ├žabuk bo┼čveririm. Kimseye kar┼č─▒ herhangi bir olumsuz d├╝┼č├╝ncem de yok yinede.

Hep birlikte nice keyifli vakitler ge├žirmek ├╝zere­čą░

Araf

Emekli
25 Temmuz 2011
28,679
10,272
1,060
Ayd─▒n
Koca y├╝rekli @Dosi, kendisinin tebrik konusunu a├žacak kadar m├╝tevaz─▒, biz de tebrik edecek kadar da m├╝tevaz─▒ biriyiz. Tebrikler. :D

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Favori ├ťye
10 Mart 2015
41,095
36,567
1,060
Koca y├╝rekli @Dosi, kendisinin tebrik konusunu a├žacak kadar m├╝tevaz─▒, biz de tebrik edecek kadar da m├╝tevaz─▒ biriyiz. Tebrikler. :D
Son 2-3 senedir kendim a├ž─▒yorum hep. Sadece 5. Y─▒l─▒m─▒ @Tolstoyevski a├žm─▒┼čt─▒ :A
Ama b├Âyle kuru kuru kabul etmiyorum bak 4 ay s├╝rm├╝┼č 5 bin mesaj :A