🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Seven de iyi de benim en sevdiklerimden biri Benjamin Button.
Bak o aklımdan çıkmış, asıl en sevdiğim filmi Benjamin Button tabi ki. :A Benjamin Button yaşlı olarak doğup yaşı ilerledikçe gençleşen bir adamın öyküsünü anlatıyor, izlemediysen sana da tavsiye etmiş olalım :A @Dosi

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,375
Puanı
1,060
Bak o aklımdan çıkmış, asıl en sevdiğim filmi Benjamin Button tabi ki. :A Benjamin Button yaşlı olarak doğup yaşı ilerledikçe gençleşen bir adamın öyküsünü anlatıyor, izlemediysen sana da tavsiye etmiş olalım :A @Dosi
Şöyle sevdiğim filmleri izlemeyen birini görünce imreniyorum ya :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Osm'nin canı cehenneme ya :A Fm'de neler neler yaptım şu oyunda zavallı gibiyim :A
Ben ise FM'e alışamadım, ilk maçtan feci tokatlandım Leipzig olarak :A Aşırı ayrıntılı geldi, maç taktikleri filan beynim yandı. Nasıl alışılıyor o oyuna, o kadar ayrıntılara? :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Onu eskiden izlemiştim ama aklımda hiç bir şey kalmamış. Belki ilerde :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben 8/10 vermişim. bazinga'da 7.5
O filmi başkaları izleyince bir şey soracağım. Kafama takılan bir şey oldu bazinga'da cevap veremedi. Yeni kişileri bekliyoruz :A @Tolstoyevski yakında izler :A
Bu sezonun etkinlik filmi olduğu için fırsat bulunca izleyebilirim umarım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,375
Puanı
1,060
Ben ise FM'e alışamadım, ilk maçtan feci tokatlandım Leipzig olarak :A Aşırı ayrıntılı geldi, maç taktikleri filan beynim yandı. Nasıl alışılıyor o oyuna, o kadar ayrıntılara? :A
Zaman lazım mlsf :D İlk fm oynayışımda ben de hiç alışamadım :A Bi de taktiğim tutmadı diye 2-3 maçta pes etmemek lazım takım yenile yenile alışıyo bazen :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Zaman lazım mlsf :D İlk fm oynayışımda ben de hiç alışamadım :A Bi de taktiğim tutmadı diye 2-3 maçta pes etmemek lazım takım yenile yenile alışıyo bazen :A
Yazılar da nispeten küçük ve çok fazla olunca göz ağrısı ve baş ağrısı yapıyor :A Ama dediğin gibi alışma meselesi, alışınca bağımlılık yapar belki tıpkı her şey gibi :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx