🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,375
Puanı
1,060
Dosi xdragxx dolduruşa getirmiş derler :A @Tolstoyevski
Artık bana rahat hakaret edemezler. O devir geçti. İlk başlarda hep sustum ama her seferinde cidden işin boyutu çirkşnleşti ama son durumda tepkimi iyice belli ettim ve durulma oldu 😊
Aman desinler nolacak :A Grup halinde hareket eden varsa grup halinde karşılık vereceksin bu işler böyle :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ya işte o çocuk kafasıyla kalmıyorsun ki. Şimdi bir araya gelsen iki kelime konuşamazsın belki çünkü kafa yapınız uyuşmaz ama o zamanlar kardeşin gibi görüyordun işte o insanları. Bi yandan şanslıyız o günleri yaşayan son nesiliz.
Ama ben şu günümüzün dijital dünyasına hiç ısınamadım 90'ların çocuğunun olmanın dezavantajı da o. Mesela kardeşim 2002'li ona göre değişen bi şey yok çocukluğuyla şimdi arasında ama bana göre o kadar çok fark var ki kelimelerle anlatamam.
Yani 2000'lerin müziklerini dinlediğim, maç özetlerini izlediğim zaman bile duygusallaşıyorum bazen çok güzel zamanlardı.
2000'lerin başına dönmeyi ben de çok isterdim. Hatta o kadar isterdim ki kaç kez rüyamda geçmişe gittiğimi gördüm ama gelecekten geldiğimin farkındaydım ve o 2000'lerin yaşanmış havasını yeniden solumak değişik bir burukluk ve değişik bir hasret duygusu katıyordu.... Belki de ilk çocukluğumuz 2000'lerin başı olduğu için bize öyle geliyor, ilk çocukluğu 80'lerin başı olanlar için 80'ler, 90'ların başı olanlar için 90'larrı çok özlemeleri gibi...

• Üzücü
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,375
Puanı
1,060
2000'lerin başına dönmeyi ben de çok isterdim. Hatta o kadar isterdim ki kaç kez rüyamda geçmişe gittiğimi gördüm ama gelecekten geldiğimin farkındaydım ve o 2000'lerin yaşanmış havasını yeniden solumak değişik bir burukluk ve değişik bir hasret duygusu katıyordu.... Belki de ilk çocukluğumuz 2000'lerin başı olduğu için bize öyle geliyor, ilk çocukluğu 80'lerin başı olanlar için 80'ler, 90'ların başı olanlar için 90'larrı çok özlemeleri gibi...
Aynen işte o günleri düşündüğün vakit çok farklı bir hava çok farklı bir atmosfer oluşuyor. Sanki aradan 15-20 sene değil de 40-50 sene geçmiş gibi.

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kafadan 15 oy var daha gelecek bence .. O yüzden daha erken.
@Tolstoyevski Erkin Koray ile açık ara zirveye yerleşirken bile 'eleneceğim' derdi :A karamsarlıkta 1 numara :A
Etiketlendikten sonra depri seviyem arttı bu arada geçmişi düşünüp :A
Ben de an itibariyle şu moddayım...

robert-de-niro-the-irishman.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,375
Puanı
1,060
Bu arada forumda sadece 2 kez ceza yedim :A Sebebi de 2012 Mart'ta oynanan 2-0 öne geçip 2-2 berabere kaldığımız Fenerbahçe Galatasaray maçı :D
Sonradan çok iyi kanka olduğum tüm özelimizi konuştuğumuz sevgili Bahar @primavera 'ya kız olmasan sana diyeceğimi bilirdim demiştim :( Takas'a da ne diyeceksen chat'e gel orda de demiştim :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bu arada forumda sadece 2 kez ceza yedim :A Sebebi de 2012 Mart'ta oynanan 2-0 öne geçip 2-2 berabere kaldığımız Fenerbahçe Galatasaray maçı :D
Sonradan çok iyi kanka olduğum tüm özelimizi konuştuğumuz sevgili Bahar @primavera 'ya kız olmasan sana diyeceğimi bilirdim demiştim :( Takas'a da ne diyeceksen chat'e gel orda de demiştim :A
Şimdilerde neler neler söylendide ceza verilmedi. Baya şansızmışsınız o dönem :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün