🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Eski üye olmanın da zorluğu o zaten :A Hafızam çok dolu herkesi birbirine karıştırıyorum :D
Senin aksine benim hafızam çok iyi. Forumda iyi hafızam ile de bilinmekteyim :A ilk mesajimi alıntılanan kişiye kadar hatırlamaktayım ama biraz performansım düşmüş eskiye oranla :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Senin aksine benim hafızam çok iyi. Forumda iyi hafızam ile de bilinmekteyim :A ilk mesajimi alıntılanan kişiye kadar hatırlamaktayım ama biraz performansım düşmüş eskiye oranla :A
Benim hafızam da öyle yabana atılacak türden değildir sadece algıda seçici biraz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Geç olmadan, bol bol hatırlatma yapılmadan ve hazır buradayken çözeyim kutlama işini bari. :A Tebrik ediyorum Dosi hanım, 3S'li (SABAR, SIVA ve SAĞLIK) dolu mesajlara... :bhr: :A (Dayanamadım yine kullandım şu pörtlek gözlü emoji reisi. :A) @Dosi

Size şanlı Norwich City'nin, destansı Manchester City galibiyetinin özetini ve sayın Zeynep Bastık hanımefendiden nadide bir parça armağan ediyorum...

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
O senle ilgili özelliklerden biri olarak aklımda kalır mlsf yalan söyleyemem :A
Eyvah, ilk izlenim olarak pek iyi bir başlangıç sayılmaz :A
İlk muhabetimizi hatırlıyormusun? Hoş olmayan bir meseleden konuşmuştuk :F
Aa şimdi geldi aklıma. O meseleden dolayı kadın üye olduğumu ilk zamanda öğrenmiştin aaa dur dur ben seni ilk kez alıntılarken ismimide belirtmiştim diye hatırladım :eek:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eyvah, ilk izlenim olarak pek iyi bir başlangıç sayılmaz :A
İlk muhabetimizi hatırlıyormusun? Hoş olmayan bir meseleden konuşmuştuk :F
Aa şimdi geldi aklıma. O meseleden dolayı kadın üye olduğumu ilk zamanda öğrenmiştin aaa dur dur ben seni ilk kez alıntılarken ismimide belirtmiştim diye hatırladım :eek:
Senin hafızan benden daha iyi demek ki bak o sen dediğini hatırlamıyorum :(
Ama ilk sohbetimizi hatırlamıyorum canın sıkılmasın diye hatırlamamış gibi yaptım sadece :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Senin hafızan benden daha iyi demek ki bak o sen dediğini hatırlamıyorum :(
Ama ilk sohbetimizi hatırlamıyorum canın sıkılmasın diye hatırlamamış gibi yaptım sadece :A
İşte ben seni konuda alıntılayıp "Merhaba ismim Zeynep ve o mesaj bana" ile başlayan bir cümlem vardı :A sonra sen soru sormuştun öyle başlamıştık ama zirve muhabetimiz kesinlikle Aydın Aydın :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İşte ben seni konuda alıntılayıp "Merhaba ismim Zeynep ve o mesaj bana" ile başlayan bir cümlem vardı :A sonra sen soru sormuştun öyle başlamıştık ama zirve muhabetimiz kesinlikle Aydın Aydın :A
Doğrudur bir daha unutmam ama :A Peki benim ismin ne? :D

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Geç olmadan, bol bol hatırlatma yapılmadan ve hazır buradayken çözeyim kutlama işini bari. :A Tebrik ediyorum Dosi hanım, 3S'li (SABAR, SIVA ve SAĞLIK) dolu mesajlara... :bhr: :A (Dayanamadım yine kullandım şu pörtlek gözlü emoji reisi. :A) @Dosi

Size şanlı Norwich City'nin, destansı Manchester City galibiyetinin özetini ve sayın Zeynep Bastık hanımefendiden nadide bir parça armağan ediyorum...

Off hediyeye gel. Dün açılsaydı bu konu Norwich aklına bile gelmezdi :A
pörtlek gözlüyü seviyorum ben :bhr:
3S detayında harika 🥰
Şarkıyı da beğendim:Z Teşekkür ederim Sherlock Bey :bhr: