🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Forumun incisi, canım arkadaşım iyi ki aramızdasın. Daha nice, bizli mesajların olsun. Kutluyorum yeni kulübünü :Z :bhr:

Ekli dosyayı görüntüle 82617

Ekli dosyayı görüntüle 82618

Ekli dosyayı görüntüle 82619
Ne güzel bir tabir 'Forumun incisi' :bhr:
Dün gece çok mutlu oldum. Forumda çok sevdiğim bir diğer arkadaşımla aranızdaki muhabbett çok hoşuma gitti. Anlarsın ne demek istediğimi ♥️

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
@Dosi Canımm 40 bin maşAllahh nazar değmesin tebrikler ediyorum nice nice nice mesajlara inşAllahhh
hep birlikte uzun uzun muhabbet etmek dileğiyle efenim :Z 😘

Hediyelerim
çocukları çok seversin hem bir pedagog olarak hem bir kadın olarak yeğenlerini kendi evlatların gibi büyüttüğün için aklıma böyle bir foto geldi bıcır bıcır minnaklar Zeynep ablamızı tebrik ederiz diyorlarr:Z

ve İlk çıktığında bu şarkıyı çok sevmiştim aklıma geldi armağan edeyim dedim :D

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
O kadar da uzak değilim ya :A
@sürgünüm 'ü biliyorsundur belki? Ben foruma Survivor yorumlamak için üye olmuştum ve ilk muhabbet ettiğim oydu. İkinci senemde yine Survivor için aktif olduğumda benim ismimi sordu. Zeynep dediğimde 'eyvah, ben seni erkek sandığım için kahvedeki arkdaşlarla konuşur gibi konuşuyordum 1 senedir' dedi :F ogünden sonra foruma kendimi tanıtmaya başlamıştım :A ilginç anılarım oldu bu durumdan dolayı :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
@Dosi Canımm 40 bin maşAllahh nazar değmesin tebrikler ediyorum nice nice nice mesajlara inşAllahhh
hep birlikte uzun uzun muhabbet etmek dileğiyle efenim :Z 😘

Hediyelerim
çocukları çok seversin hem bir pedagog olarak hem bir kadın olarak yeğenlerini kendi evlatların gibi büyüttüğün için aklıma böyle bir foto geldi bıcır bıcır minnaklar Zeynep ablamızı tebrik ederiz diyorlarr:Z

ve İlk çıktığında bu şarkıyı çok sevmiştim aklıma geldi armağan edeyim dedim :D
Ne güzel samimi bir yazı bu 🥰 teşekkür ederim canım ve bu şarkıyıda çok seviyorum🤗🤗🤗🤗
Hep birlikte nice mesajlara :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aşk olsun :A en son sıvamadan hediyeyle geldin. Bu kez sıva bi zahmet :A :A
Öyle miydi sıva yapmamış mıydım kısa da olsa vardı sanki yaaa. :A Hatta kimseye sıva yapmayacağım ama senin için istisna yapacağım dediğimi hatırlıyorum. :A O istisnayı yaptığımı da hatırlıyorum... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Öyle miydi sıva yapmamış mıydım kısa da olsa vardı sanki yaaa. :A Hatta kimseye sıva yapmayacağım ama senin için istisna yapacağım dediğimi hatırlıyorum. :A O istisnayı yaptığımı da hatırlıyorum... :A
Ben hatırlamıyorum. Yazarken sanki kendini sıvamıştın :A sonra bir ara bakmam gerekiyor. Şuan bildirimler havada uçuşmakta :F

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@sürgünüm 'ü biliyorsundur belki? Ben foruma Survivor yorumlamak için üye olmuştum ve ilk muhabbet ettiğim oydu. İkinci senemde yine Survivor için aktif olduğumda benim ismimi sordu. Zeynep dediğimde 'eyvah, ben seni erkek sandığım için kahvedeki arkdaşlarla konuşur gibi konuşuyordum 1 senedir' dedi :F ogünden sonra foruma kendimi tanıtmaya başlamıştım :A ilginç anılarım oldu bu durumdan dolayı :A
Tanıyorum çok fazla olmasa da :A

• Güldürdün