🍒✨ Dosi 55.000'ler Kulübünde!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Tebrikler canım nice güzel mesajlara. :bhr: :Z @Dosi

Hediyelerin:
20200827_230025.jpg

20200811_234452.jpg

• Harika
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Vay vay vay, 100.000'e doğru adım adım... :Z Tebrik ederim @Dosi, nice güzel, mutlu, sağlıklı ve virüssüz mesajlara... İyi ki varsın, iyi ki aramızdasın, iyi ki tanışmışız ve 55.000 adet mesaj yazmışsın... :bhr:

Hediye işini de halledeyim. :A

Güncel olarak yayınlanan ortak bir dizimiz yok sanırım şu an, o yüzden geçmişe gittim...

BABA'nın son olarak senin etkinliğinde de yarışan güzide eseri...

Acuka ile yapılmış sandviç/poğaça (fotoğraf internetten ama çok hoşuma gitti):

Acukali-Pogaca.jpg

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Vay vay vay, 100.000'e doğru adım adım... :Z Tebrik ederim @Dosi, nice güzel, mutlu, sağlıklı ve virüssüz mesajlara... İyi ki varsın, iyi ki aramızdasın, iyi ki tanışmışız ve 55.000 adet mesaj yazmışsın... :bhr:

Hediye işini de halledeyim. :A

Güncel olarak yayınlanan ortak bir dizimiz yok sanırım şu an, o yüzden geçmişe gittim...

BABA'nın son olarak senin etkinliğinde de yarışan güzide eseri...

Acuka ile yapılmış sandviç/poğaça (fotoğraf internetten ama çok hoşuma gitti):

Ekli dosyayı görüntüle 97894
Teşekkürler @Sherlock bey, hem sözler hem de hediyeler için :bhr: darısı senin başına :A çene aldı başını gidiyor :A

Maraşlı izliyorsan belki ortak dizimiz olur :A Arıza'ya da bakıyorum arada :A başka diğer vurucu kırıcı dizilerim yok Akıncı'yı saymazsak :A

Ah ah Aleyna nasıl erken elendi...

Şuan acıkmışım iyi geldi foto :A hem acuka hem de özel ekmeğinden var :A birazdan üşengeçliğimi üzerimden atarsam güzel bşr yer sofrası kurarım çay eşliğinde :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Teşekkürler @Sherlock bey, hem sözler hem de hediyeler için :bhr: darısı senin başına :A çene aldı başını gidiyor :A

Maraşlı izliyorsan belki ortak dizimiz olur :A Arıza'ya da bakıyorum arada :A başka diğer vurucu kırıcı dizilerim yok Akıncı'yı saymazsak :A

Ah ah Aleyna nasıl erken elendi...

Şuan acıkmışım iyi geldi foto :A hem acuka hem de özel ekmeğinden var :A birazdan üşengeçliğimi üzerimden atarsam güzel bşr yer sofrası kurarım çay eşliğinde :A
Ne demek @Dosi hanım, rica ederim. 🤩 100.000 ise zor, gerçi 55.000 de zor ama hayırlısı artık. :A

Şu an izlemiyorum canlı canlı ama izlemeyi düşünüyorum, en azından ilk bölümüne bakar ona göre karar veririm. :A İlgimi çeken dizilerden. :A

Kıydılar BABA'ya...

Maşallah ikisinden birden varsa fotoğraftakini yapmaman, yapıp da yememen için hiçbir manin yok demektir. Afiyet olsun şimdiden. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ne demek @Dosi hanım, rica ederim. 🤩 100.000 ise zor, gerçi 55.000 de zor ama hayırlısı artık. :A

Şu an izlemiyorum canlı canlı ama izlemeyi düşünüyorum, en azından ilk bölümüne bakar ona göre karar veririm. :A İlgimi çeken dizilerden. :A

Kıydılar BABA'ya...

Maşallah ikisinden birden varsa fotoğraftakini yapmaman, yapıp da yememen için hiçbir manin yok demektir. Afiyet olsun şimdiden. :A
Mesajlarına kıymazsan imkansız değil :A Utku bey olsa Survivor'da daha fazla çene çalardk. Gerçi ben her yerde çene çalıyorum :A

Diziyi beğendim. Kanal değiştirtmedi şimdilik :A

Kıyanlar utansın....

Aynen birazdan gereken işlemi yapacağım. Aklımda başka şeyler hazırlamak vardı. Senin hediye gidişatı değiştirdi :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Mesajlarına kıymazsan imkansız değil :A Utku bey olsa Survivor'da daha fazla çene çalardk. Gerçi ben her yerde çene çalıyorum :A

Diziyi beğendim. Kanal değiştirtmedi şimdilik :A

Kıyanlar utansın....

Aynen birazdan gereken işlemi yapacağım. Aklımda başka şeyler hazırlamak vardı. Senin hediye gidişatı değiştirdi :A
Yok yok, böylesi en temizi. :A Utku yoldaşım olmadığı için Survivor'a da bakmıyorum zaten, geçen sene onun için başlamıştım. Döndüğünde belki radarına biri takılır, dolayısıyla benim de takılır ve izleriz belki yine ama zor gözüküyor... :A

Ooo güzel, senaristi zaten seninle ortak dizilerimizden olan Söz'ün de senaristi Ethem Özışık. Kalemine güveniyorum kendisinin. :A

Ben de kuru ekmek kemirmeye devam edeyim en iyisi... :A (Malum köpek fotosu varmış gibi yapalım...)

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yok yok, böylesi en temizi. :A Utku yoldaşım olmadığı için Survivor'a da bakmıyorum zaten, geçen sene onun için başlamıştım. Döndüğünde belki radarına biri takılır, dolayısıyla benim de takılır ve izleriz belki yine ama zor gözüküyor... :A

Ooo güzel, senaristi zaten seninle ortak dizilerimizden olan Söz'ün de senaristi Ethem Özışık. Kalemine güveniyorum kendisinin. :A

Ben de kuru ekmek kemirmeye devam edeyim en iyisi... :A (Malum köpek fotosu varmış gibi yapalım...)
İnsan bi hayırlı olsun derdi konuya uğrayıp. Seni etiket yapmıştım ama baktım oralı olmadın sildim geçen :F

Konusu sağlam. Kesin beğenirsin. Bakalım ben sürekli izleyecekmiyim. Dikkat isteyen bir dizi ama günü zor. Bakalım neler yapacak.

O fotoyu her gördüğümde gülüyorum :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İnsan bi hayırlı olsun derdi konuya uğrayıp. Seni etiket yapmıştım ama baktım oralı olmadın sildim geçen :F

Konusu sağlam. Kesin beğenirsin. Bakalım ben sürekli izleyecekmiyim. Dikkat isteyen bir dizi ama günü zor. Bakalım neler yapacak.

O fotoyu her gördüğümde gülüyorum :A
Etiketi görsem gelirdim ya, bu aralar eskisi kadar sık giremiyorum foruma, girdiğim zamanlarda da çok bildirim oluyor gözümden kaçmıştır. :A Sen silince de komple gitmiştir zaten. :A Bir uğrar hayırlı olsun derim o zaman nedir yani. :A

Tamamdır, sana güveniyorum. :A

Bir yandan komik, bir yandan da hüzünlü bir foto... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Etiketi görsem gelirdim ya, bu aralar eskisi kadar sık giremiyorum foruma, girdiğim zamanlarda da çok bildirim oluyor gözümden kaçmıştır. :A Sen silince de komple gitmiştir zaten. :A Bir uğrar hayırlı olsun derim o zaman nedir yani. :A

Tamamdır, sana güveniyorum. :A

Bir yandan komik, bir yandan da hüzünlü bir foto... :A
Konuda görmüştüm seni ama neyse tamam diyelim :A
Aman... hayırlı olsun deme geçti artık :A ilerde izlersen yazarsın :A

O fotoyu genelde komik zamanlarda attığımız için maalesef o hüzün yok oluyor :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Tolstoyevski foto muhteşem. Hele o güneşin yansıması.
Şarkılara gelince. Klibe bakmadım. Sadece şarkılara odaklandım. İlk şarkı: ilk kez dinliyorum. İsminide duymamıştım. Hem yorum güzel hem de müzik çok başarılı:bhr:

Arapça olan bildiğim :A o duygusal şarkıdan sonra iyi geldi 💃💃💃💃💃💃💃💃

Ziynet ve Bilal & Yıldız şarkıları zaten favorilerimden :bhr:
Tekrardan teşekkürler

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi ciğim tebrik ediyorum nice başarılara :A Hediyen aramızda mesafeler olsa da sevgimiz baki :A

Teşekkürler :bhr: bu isim YouTube'da karşıma çıkıyor bu aralar ama dinlemedim hiç. Senin vesilen ile dinleyip yorumumu eklerim bu mesaja sonra.
Şarkısız gelirsin sandım. Şaşırttın :A
------

@denizz19 şarkı seçimin harika 🥰 dinlerken bildiğim bir şarkı olduğunu farkettim ve baya eşlik ettim. Sonra bakındım meğerse Pinhani şarkısıymış. konusunuda açmıştım diye hatırlıyorum.
Bir kadın yorumdudan da dinledim gibi geliyor bana ve Arıza dizisinde de çaldı bu şarkı

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: denizz19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski foto muhteşem. Hele o güneşin yansıması.
Şarkılara gelince. Klibe bakmadım. Sadece şarkılara odaklandım. İlk şarkı: ilk kez dinliyorum. İsminide duymamıştım. Hem yorum güzel hem de müzik çok başarılı:bhr:

Arapça olan bildiğim :A o duygusal şarkıdan sonra iyi geldi 💃💃💃💃💃💃💃💃

Ziynet ve Bilal & Yıldız şarkıları zaten favorilerimden :bhr:
Tekrardan teşekkürler
Zamanında kış güneşinden bahsetmiştin ve kısmete bu oldu ama bu kış güneşi değil çöl sıcakları güneşi gibiydi biraz.. :A

İkinci şarkı tam sabah uyanınca dinlemelik aslında, insanı iyi harekete geçiriyor. :A İlk şarkı ise bağımlılık yapar bazı dönemlerde, her anlamıyla unutulmaz...

İkinci şarkının Türkçe versiyonu da var bu arada tanır mısın bilmem Elif Kaya :A Hareketli güzel bir şarkı orijinali kadar olmasa da :A

orijinal:

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Zamanında kış güneşinden bahsetmiştin ve kısmete bu oldu ama bu kış güneşi değil çöl sıcakları güneşi gibiydi biraz.. :A

İkinci şarkı tam sabah uyanınca dinlemelik aslında, insanı iyi harekete geçiriyor. :A İlk şarkı ise bağımlılık yapar bazı dönemlerde, her anlamıyla unutulmaz...

İkinci şarkının Türkçe versiyonu da var bu arada tanır mısın bilmem Elif Kaya :A Hareketli güzel bir şarkı orijinali kadar olmasa da :A

orijinal:

Elif Kaya konularım niye canlandı şimdi anladım :A
Bu şarkıyı ilk kez dinliyorum :A pek üstünden kalkmamış ama :A. Bu kız başkalarının şarkılarını pek yapamıyor Bir Bilebilsen şarkısı hariç :A (ilk ozaman dinlemiş ve aşırıı beğenmiştim)
Bu şarkıyı da berbat etmişti :A
@dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Bu şarkıyı ilk kez dinliyorum :A pek üstünden kalkmamış ama :A. Bu kız başkalarının şarkılarını pek yapamıyor Bir Bilebilsen şarkısı hariç :A (ilk ozaman dinlemiş ve aşırıı beğenmiştim)
@dreamy
Bu görüp görebileceğimiz en kötü cover olabilir. :F Şarkıların her şeyini değiştirip albüm yapmıştı, sonra bir daha görünmedi piyasada. :A Bir Bilebilsen çok iyi ama. :bhr:

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@dreamy
Şarkıları mahvediyor filan ama kızın özgün bir yapısı var ve kliplerinde ince bir zeka, mizah sezdim gayet sevdim kafa yapısını :F Mavi Mavi klibinde goril tiplemesi, şu Ya el yelil uyarlaması filan ve üstelik kız çekici baya en önemlisi o. :A

Mavi Mavi demişken, zamanında şunu paylaşmıştın profilinde o aklıma geldi bu bile daha iyi uyarlama :F Bu arada bunu da programında ileride konuk et en iyisi :A

• Sinir Bozucu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu görüp görebileceğimiz en kötü cover olabilir. :F Şarkıların her şeyini değiştirip albüm yapmıştı, sonra bir daha görünmedi piyasada. :A Bir Bilebilsen çok iyi ama. :bhr:
Şu @Tolstoyevski 'nin paylaştığı klibe baksana. Adamlar çok komik dans ediyor :F
------

Şarkıları mahvediyor filan ama kızın özgün bir yapısı var ve kliplerinde ince bir zeka, mizah sezdim gayet sevdim kafa yapısını :F Mavi Mavi klibinde goril tiplemesi, şu Ya el yelil uyarlaması filan ve üstelik kız çekici baya en önemlisi o. :A

Mavi Mavi demişken, zamanında şunu paylaşmıştın profilinde o aklıma geldi bu bile daha iyi uyarlama :F Bu arada bunu da programında ileride konuk et en iyisi :A

Sıradaki buydu ama vazgeçtim :ppp: daha bugün bahsettim dreamy'e 😡

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şu @Tolstoyevski 'nin paylaştığı klibe baksana. Adamlar çok komik dans ediyor :F
------

Sıradaki buydu ama vazgeçtim :ppp: daha bugün bahsettim dreamy'e 😡
Valla görmedim konuda bahsettiysen yemin ederim ki şimdi paylaştığın için aklıma gelmişti :A :eek:

• Sinir Bozucu