🍒✨ Dosi 55.000'ler Kulübünde!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Forumumuzun emektar, çalışkan, ayrıntılarda yüzen ve neşe dolu kişiliği, soğuk iklimin sıcakkanlı moderatörü ve benim de sırdaşım, sonsuz dostum olan Dosi 55.000'ler kulübüne forumda 2133. gününde ulaşmış bulunmakta. 🍒

Kendisine daha nice sağlıklı, huzurlu, mutlu ve neşe dolu seneler geçirmesini ve bu doğrultuda yeni mesajlarla yeni kulüplere girmesini temenni eder, 55.000'ler kulübüne girmiş olmasını tebrik ederiz. 🥳🥳🥳 :Z

Hediyeler:

1-) Geçtiğimiz 45.000'ler konunda hangi tarihte hangi kulüplere girdiğini yazmıştın. O tarihlere dair SS olmadığı için ben de senin yazdığın o tarihlerden yola çıkarak hangi tarihte hangi kulübe girdiğine dair şu kolajı oluşturdum. Profil Fotoğrafları ve Reaksiyonlar tamamen kurgu tabi, tahmini şeyler ve Puanlara da hiç dokunmadım. :A Göz açıp kapayıncaya dek geçiyor zaman... :bhr:

4LZ6nq.gif

2-)

Geçtiğimiz Salı günü hava almak adına çıktığım sahil kenarında tesadüfen yakaladığım "kış güneşi" temalı epik manzara. Ben bile şaşırdım güneşin öyle çıkmasına ve hediye maksatlı sakladım. :A

1PiElj.jpg

3-) Ve geleneksel şarkı hediyeleri :A

Son dönemde bağımlısı olduğum bir Cüneyt Ergün Şarkısı

Hep arabesk olmaz, biraz hareketli bir Arap müziği.. :A ( ":Z" bu emoji daha uygun gerçi :A )

Sevdiğin Ziynet şarkılarından...

Son dönemde en sevdiklerinden:

Ve final olarak klasik olmazsa olmaz parça... ✨

[/SPOILER

Son düzenleme:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Forumumuzun emektar, çalışkan, ayrıntılarda yüzen ve neşe dolu kişiliği, soğuk iklimin sıcakkanlı moderatörü ve benim de sırdaşım, sonsuz dostum olan Dosi 55.000'ler kulübüne forumda 2133. gününde ulaşmış bulunmakta. 🍒

Kendisine daha nice sağlıklı, huzurlu, mutlu ve neşe dolu seneler geçirmesini ve bu doğrultuda yeni mesajlarla yeni kulüplere girmesini temenni eder, 55.000'ler kulübüne girmiş olmasını tebrik ederiz. 🥳🥳🥳 :Z

Hediyeler:

1-) Geçtiğimiz 45.000'ler konunda hangi tarihte hangi kulüplere girdiğini yazmıştın. O tarihlere dair SS olmadığı için ben de senin yazdığın o tarihlerden yola çıkarak hangi tarihte hangi kulübe girdiğine dair şu kolajı oluşturdum. Profil Fotoğrafları ve Reaksiyonlar tamamen kurgu tabi, tahmini şeyler ve Puanlara da hiç dokunmadım. :A Göz açıp kapayıncaya dek geçiyor zaman... :bhr:

AGESsY.gif

(50.000 tek dokunulmamış olanı :A )

tols arkadaşım sen 2014 13 bın dosıde 2015 55 bın farka bak

2-)

Geçtiğimiz Salı günü hava almak adına çıktığım sahil kenarında tesadüfen yakaladığım "kış güneşi" temalı epik manzara. Ben bile şaşırdım güneşin öyle çıkmasına ve hediye maksatlı sakladım. :A

1PiElj.jpg

3-) Ve geleneksel şarkı hediyeleri :A

Son dönemde bağımlısı olduğum bir Cüneyt Ergün Şarkısı

Hep arabesk olmaz, biraz hareketli bir Arap müziği.. :A ( ":Z" bu emoji daha uygun gerçi :A )

Sevdiğin Ziynet şarkılarından...

Son dönemde en sevdiklerinden:

Ve final olarak klasik olmazsa olmaz parça... ✨

[/SPOILER
sen arkadaşım 2014 13 bın dosuı de 2015 55 bın farka bak

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
yanı dosı arkadaşım ALLAH SANA Bİ ÇENE VERMİŞ GERİSİ KOYVERMİŞ..YANİ makıneli tufek gibi konuşuyorsun maşalahh .yanı esprıkdı arkadaşım:A
Aslında bu durgun halim. 2017de, 2018'de daha bi çenesi düşüktüm :A
2018'den bu yana çok konu açıyorum diye mesaj sayımda yükseldi.

• Harika
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Aslında bu durgun halim. 2017de, 2018'de daha bi çenesi düşüktüm :A
2018'den bu yana çok konu açıyorum diye mesaj sayımda yükseldi.
BENDE İŞ DİZİ derken bıraz takıp edebiliyorum konuları..evet aynen her hafta 1.sın bende her hafta sondan 1.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Harika

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
İşe başladın mı?
Evet eskisi gibi çok aktif değilsin :D
------

@denizz19 gel beni hediyeli kutla :A
işe başladım ben sadece dizi reytıng...yeni diziler tahmın etmece oyunu oynuyom ..aseratte sağolsun benide sayıyor..aserat iyi arkadasa benziyor ...aserat kaç yaşında okul iş varmı merak ettım

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Son haliyle güncelledim şimdi konuda böylesi daha iyi durdu kısa bir zaman yolculuğu bir bakıma.. :A
Çok güzel bir konu olmuş ve hediye olarak hep üstüne katıyorsun :A çok teşekkürler :bhr:
2 tane şarkı kapaktan çıkaramadım. Dinlerim bir ara
------

işe başladım ben sadece dizi reytıng...yeni diziler tahmın etmece oyunu oynuyom ..aseratte sağolsun benide sayıyor..aserat iyi arkadasa benziyor ...aserat kaç yaşında okul iş varmı merak ettım
Evet dediğin gibi @Aserat iyi biri.
Üniversite öğrencisi o :D

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Tebrik ederim canım arkadaşım @Dosi ..Forumun en büyük renklerindensin.. İyi ki foruma katılmışımda sizleri tanımışım...Nice güzel mesajlara...
Ve @Tolstoyevski ... hediyesi o kadar güzeldi ki...Onunda eline sağlık...Ikinizin arkadaşlığı , dostluğu, ortaklığı çok güzel ...Hep böyle olun...🙂
images.jpeg-1.jpg

(Sanırım burası isveçteymiş)Bu da hediyem...
20210111_005300.jpg