bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
41,484
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
KORONAV─░R├ťS MUTASYON GE├ç─░RD─░, D├ťNYA ALARMDA!

Birle┼čik Krall─▒k Ba┼čbakan─▒ Boris Johnson: "Yeni koronavir├╝s mutasyonu ├Âncekinden %70 daha h─▒zl─▒ yay─▒l─▒yor. Bu nedenle yeni y─▒lda planlad─▒─č─▒m─▒z ┼čekilde devam edemeyece─čiz."

Yeni koronavir├╝s mutasyonu Hollanda'da da ortaya ├ž─▒kt─▒. Hollanda h├╝k├╝meti, yeni koronavir├╝s mutasyonu nedeniyle Birle┼čik Krall─▒k ile t├╝m u├žu┼člar─▒ ask─▒ya ald─▒.

Galler, Londra ve ─░ngiltere'nin baz─▒ b├Âlgeleri yeni koronavir├╝s mutasyonu nedeniyle karantinaya al─▒nd─▒.
A┼č─▒l─▒ ki┼čilere de bula┼čabiliyor muymu┼č peki?

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
46,161
Puan─▒
1,061
A┼č─▒l─▒ ki┼čilere de bula┼čabiliyor muymu┼č peki?
Dizilimi beklenmedik ┼čekilde b├╝y├╝k ├Âl├ž├╝de farkl─▒ym─▒┼č ama a┼č─▒ya dair etkisine dair ├žal─▒┼čmalar daha yok. ├ľl├╝m oranlar─▒n─▒ art─▒rd─▒─č─▒na dair de bir bilgi yok ┼čimdilik. %70 oran─▒nda yay─▒l─▒m h─▒z─▒ riskli gibi g├Âr├╝n├╝yor, ─░srail de t├╝m s─▒n─▒rlar─▒n─▒ kapatt─▒ Birle┼čik Krall─▒k ile...

• ├ťz├╝c├╝
Reactions: bazinga

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
46,161
Puan─▒
1,061
Almanya Federal Sa─čl─▒k Bakan─▒ Jens Spahn, mevcut a┼č─▒lar─▒n COVID-19'un tespit edilen yeni t├╝r├╝ne kar┼č─▒ etkili oldu─čunu a├ž─▒klad─▒. @bazinga

• Harika
Reactions: bazinga

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
14,423
Puan─▒
1,060
Ya┼č
21
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

kerem

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Ekim 2017
Reaksiyon puan─▒
17,098
Puan─▒
1,060
Bu ─░ngiltere olay─▒ ne biri a├ž─▒klayabilir mi? Ona g├Âre a─člamak istiyorum. :T @Yi─čitt @bazinga @The_Erinch @DarkLegenD @kerem
Vir├╝s ─░ngiltere'de mutasyona u─čram─▒┼č. Oradan da Hollanda'ya s─▒├žram─▒┼č. Bizim a┼č─▒m─▒z─▒ ─░ngiltere al─▒p 137.000 ki┼čiye vurmu┼čtu. A┼č─▒n─▒n yeni mutasyona kar┼č─▒ etkisi ne kadar hen├╝z tam olarak bilinmese de yap─▒lan ara┼čt─▒rmalar ├Âyle oldu─čuna i┼čaret ediyor. :D

Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2013
Reaksiyon puan─▒
56,539
Puan─▒
1,061
Vir├╝s ─░ngiltere'de mutasyona u─čram─▒┼č. Oradan da Hollanda'ya s─▒├žram─▒┼č. Bizim a┼č─▒m─▒z─▒ ─░ngiltere al─▒p 137.000 ki┼čiye vurmu┼čtu. A┼č─▒n─▒n yeni mutasyona kar┼č─▒ etkisi ne kadar hen├╝z tam olarak bilinmese de yap─▒lan ara┼čt─▒rmalar ├Âyle oldu─čuna i┼čaret ediyor. :D
Yani a─članmal─▒k bir geli┼čme. :( Offff b─▒kt─▒k valla yeter ya :T

kerem

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Ekim 2017
Reaksiyon puan─▒
17,098
Puan─▒
1,060
Yani a─članmal─▒k bir geli┼čme. :( Offff b─▒kt─▒k valla yeter ya :T
B─▒kt─▒k zaten, bu y─▒l kabus gibiydi. Burada b├╝t├╝n kepenkler kapand─▒, eve hapis olmu┼č durumday─▒z. :(

Sevindirici haber ise vir├╝s├╝n ilac─▒ dahi bulundu, 2022'de piyasaya s├╝r├╝lecek k─▒smetse. Tabii halk endi┼čeli, ├žo─ču ki┼či ne a┼č─▒ yapmaya ne de ilac─▒ kullanmaya teredd├╝tl├╝ bak─▒yor.

Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2013
Reaksiyon puan─▒
56,539
Puan─▒
1,061
B─▒kt─▒k zaten, bu y─▒l kabus gibiydi. Burada b├╝t├╝n kepenkler kapand─▒, eve hapis olmu┼č durumday─▒z. :(

Sevindirici haber ise vir├╝s├╝n ilac─▒ dahi bulundu, 2022'de piyasaya s├╝r├╝lecek k─▒smetse. Tabii halk endi┼čeli, ├žo─ču ki┼či ne a┼č─▒ yapmaya ne de ilac─▒ kullanmaya teredd├╝tl├╝ bak─▒yor.
Ben o kadar k├Ât├╝ bakm─▒yorum ┼čahsen, bilime g├╝venmek istiyorum.. Ba┼čka kurtulu┼č yolumuz yok maalesef, a┼č─▒ olmadan da g├Ârd├╝k belli d├Ânem azal─▒yor sonra yine pik yap─▒yor..

• Be─čendim
Reactions: kerem

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
14,423
Puan─▒
1,060
Ya┼č
21
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

kerem

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Ekim 2017
Reaksiyon puan─▒
17,098
Puan─▒
1,060
Ben o kadar k├Ât├╝ bakm─▒yorum ┼čahsen, bilime g├╝venmek istiyorum.. Ba┼čka kurtulu┼č yolumuz yok maalesef, a┼č─▒ olmadan da g├Ârd├╝k belli d├Ânem azal─▒yor sonra yine pik yap─▒yor..
Yani Almanya'daki sisteme bakarsak bende teredd├╝tle yakla┼č─▒yorum maalesef. Sadece a┼č─▒ ve ilac─▒ direkt olarak kullanmayaca─č─▒mdan eminim. Ba┼čka ├žare de olmay─▒nca insan karars─▒z kal─▒yor i┼čte.

Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2013
Reaksiyon puan─▒
56,539
Puan─▒
1,061
┼×u videoyu izledin mi? O kadar ├žok "bilmiyorum" diyen var ki insan─▒n ├╝lkesine olan umutlar─▒ ye┼čeriyor. Sen ├Âyle deyince akl─▒ma geldi.

CEHALET─░N videosu... bu ne :T

ger├ži bana ne.... https://fav10.net/forum/threads/alev-alev-dizi-yorumlar─▒.302201/post-4033579
------

Yani Almanya'daki sisteme bakarsak bende teredd├╝tle yakla┼č─▒yorum maalesef. Sadece a┼č─▒ ve ilac─▒ direkt olarak kullanmayaca─č─▒mdan eminim. Ba┼čka ├žare de olmay─▒nca insan karars─▒z kal─▒yor i┼čte.
Peki bir ┼čeyi merak ettim, Almanya'da ba┼člad─▒ demi a┼č─▒lama? Genel bir azalma var m─▒ vakalarda? ├ľnlemler vs nas─▒l?

kerem

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Ekim 2017
Reaksiyon puan─▒
17,098
Puan─▒
1,060
CEHALET─░N videosu... bu ne :T

ger├ži bana ne.... https://fav10.net/forum/threads/alev-alev-dizi-yorumlar─▒.302201/post-4033579
------

Peki bir ┼čeyi merak ettim, Almanya'da ba┼člad─▒ demi a┼č─▒lama? Genel bir azalma var m─▒ vakalarda? ├ľnlemler vs nas─▒l?
10 Ocak'a kadar her yer kapal─▒ fakat yeni vaka say─▒lar─▒ hen├╝z frenlenebilmi┼č de─čil. Merkel ├╝lkecek ├žok b├╝y├╝k ekonomik kay─▒p ya┼čayaca─č─▒z ama sa─čl─▒k her ┼čeyden ├Ânce gelir dedi ve Noel'den ├Ânce s├╝permarketler d─▒┼č─▒nda b├╝t├╝n i┼čleksel faaliyetleri kapatt─▒.

15 Aral─▒k gibi Berlin, Hamburg ve K├Âln'de a┼č─▒lama merkezleri in┼ča edildi, toplam 100 adet a┼č─▒lama merkezi kurulacak. ├ľnce devlet b├╝y├╝klerine a┼č─▒ vurulacak daha sonra halka.

Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2013
Reaksiyon puan─▒
56,539
Puan─▒
1,061
10 Ocak'a kadar her yer kapal─▒ fakat yeni vaka say─▒lar─▒ hen├╝z frenlenebilmi┼č de─čil. Merkel ├╝lkecek ├žok b├╝y├╝k ekonomik kay─▒p ya┼čayaca─č─▒z ama sa─čl─▒k her ┼čeyden ├Ânce gelir dedi ve Noel'den ├Ânce s├╝permarketler d─▒┼č─▒nda b├╝t├╝n i┼čleksel faaliyetleri kapatt─▒.

15 Aral─▒k gibi Berlin, Hamburg ve K├Âln'de a┼č─▒lama merkezleri in┼ča edildi, toplam 100 adet a┼č─▒lama merkezi kurulacak. ├ľnce devlet b├╝y├╝klerine a┼č─▒ vurulacak daha sonra halka.
Hmm senin anlatt─▒klar─▒na g├Âre de─čerlendirirsem orada Mart sonu gibi bu i┼č biter bence.. yani bitmeden kast─▒m kontrol alt─▒na al─▒n─▒r ├çin'deki gibi.

• Be─čendim
Reactions: Angelica and kerem

kerem

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Ekim 2017
Reaksiyon puan─▒
17,098
Puan─▒
1,060
Hmm senin anlatt─▒klar─▒na g├Âre de─čerlendirirsem orada Mart sonu gibi bu i┼č biter bence.. yani bitmeden kast─▒m kontrol alt─▒na al─▒n─▒r ├çin'deki gibi.
Uzun bir s├╝re Corona ile ya┼čayaca─č─▒z maalesef, bunu kabullenip ona g├Âre toplumsal d├╝┼č├╝nemli ve hareket etmeliyiz. Ba┼čka t├╝rl├╝ vir├╝s├╝ yenmemize ayak ba─č─▒ olur.