Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
46,161
Puan─▒
1,061
SON DAK─░KA!

Brezilya, Sinovac a┼č─▒s─▒n─▒n etkili ve g├╝venilir oldu─čunu a├ž─▒klad─▒. Sinovac a┼č─▒s─▒n─▒n Faz-3 ├žal─▒┼čmas─▒n─▒ tamamlayan ilk ├╝lke Brezilya oldu. ├çal─▒┼čman─▒n verileri yar─▒n payla┼č─▒lacak. Brezilya'da Ocak ay─▒ndan itibaren Sinovac a┼č─▒s─▒ ile geni┼č ├žapl─▒ a┼č─▒lama ba┼člayacak.

Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2013
Reaksiyon puan─▒
56,506
Puan─▒
1,061
Samsung lobisi yine kudurmu┼č. Bir vir├╝sle Apple kalitesi nas─▒l benze┼čtirilir, k─▒n─▒yorum..

SON DAK─░KA!

Brezilya, Sinovac a┼č─▒s─▒n─▒n etkili ve g├╝venilir oldu─čunu a├ž─▒klad─▒. Sinovac a┼č─▒s─▒n─▒n Faz-3 ├žal─▒┼čmas─▒n─▒ tamamlayan ilk ├╝lke Brezilya oldu. ├çal─▒┼čman─▒n verileri yar─▒n payla┼č─▒lacak. Brezilya'da Ocak ay─▒ndan itibaren Sinovac a┼č─▒s─▒ ile geni┼č ├žapl─▒ a┼č─▒lama ba┼člayacak.
Mart sonu bu i┼č biter diyorum, ne diyorsunuz. :A @DarkLegenD @kerem

olumsuz yorum yapmay─▒n l├╝tfen evet biter diyin ­čą║

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
29,477
Puan─▒
1,059

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
14,356
Puan─▒
1,060
Ya┼č
21
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Samsung lobisi yine kudurmu┼č. Bir vir├╝sle Apple kalitesi nas─▒l benze┼čtirilir, k─▒n─▒yorum..

Mart sonu bu i┼č biter diyorum, ne diyorsunuz. :A @DarkLegenD @kerem

olumsuz yorum yapmay─▒n l├╝tfen evet biter diyin ­čą║
Avrupa veya geli┼čmi┼č ├╝lkeler g├╝le oynaya eskiye d├Ânerken biz -resmi olmasa da- 1.000 ├Âl├╝m bildirmeye devam ederiz. K├Âpek gibi yan─▒lmak, 2021 Eyl├╝l'├╝nde otob├╝s kap─▒lar─▒n─▒ yalayarak kamp├╝se ayak basmak istiyorum.

Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2013
Reaksiyon puan─▒
56,506
Puan─▒
1,061
Avrupa veya geli┼čmi┼č ├╝lkeler g├╝le oynaya eskiye d├Ânerken biz -resmi olmasa da- 1.000 ├Âl├╝m bildirmeye devam ederiz. K├Âpek gibi yan─▒lmak, 2021 Eyl├╝l'├╝nde otob├╝s kap─▒lar─▒n─▒ yalayarak kamp├╝se ayak basmak istiyorum.
Avrupa normale d├Ân├╝yor mu ki, bizden farklar─▒ yok san─▒yordum. :D

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
14,356
Puan─▒
1,060
Ya┼č
21
Web Sitesi
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2013
Reaksiyon puan─▒
56,506
Puan─▒
1,061
"Mart-Nisan-May─▒s gibi ├žat─▒r ├žat─▒r a┼č─▒lama i┼člemlerini tamamlay─▒p eskiye d├Ânerler." demek istiyorum.
C├╝mlen d├╝┼č├╝k olmu┼č anlamam─▒┼č─▒m. :A

─░┼čte bu tamemen a┼č─▒ etkisi ve mutasyona u─črayan vir├╝s├╝n ne derece etki etmesine de ba─čl─▒. 70 kat bula┼č─▒c─▒ deniyor...

M├╝fradat─▒m─▒zdan kald─▒r─▒lm─▒┼čt─▒ mutasyon, evrim falan. Yeni nesil bilmez belki :)

• Be─čendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
14,356
Puan─▒
1,060
Ya┼č
21
Web Sitesi
C├╝mlen d├╝┼č├╝k olmu┼č anlamam─▒┼č─▒m. :A

─░┼čte bu tamemen a┼č─▒ etkisi ve mutasyona u─črayan vir├╝s├╝n ne derece etki etmesine de ba─čl─▒. 70 kat bula┼č─▒c─▒ deniyor...

M├╝fradat─▒m─▒zdan kald─▒r─▒lm─▒┼čt─▒ mutasyon, evrim falan. Yeni nesil bilmez belki :)
C├╝mleye Mart'ta/Gelecekte kelimeleriyle ba┼člarsan d├╝┼č├╝k olmaz. Zaten gelecekten bahsediyoruz.

Benim ├Âl├ž├╝t├╝m y├Âneticilerin, a┼č─▒n─▒n yarar─▒ndan veya mutasyonun etkisinden ba─č─▒ms─▒z olarak, i┼či eline y├╝z├╝ne bula┼čt─▒rma ihtimalleri.

Evrim mevrim gibi kelimeleri dillendirmeni tavsiye etmem. Mesaj─▒n silinebilir, ceza alabilirsin. Yazacaksan da "*v*im" ┼čeklinde yaz bence. Keyfimden demiyorum, seni d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m i├žin.

Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2013
Reaksiyon puan─▒
56,506
Puan─▒
1,061
C├╝mleye Mart'ta/Gelecekte kelimeleriyle ba┼člarsan d├╝┼č├╝k olmaz. Zaten gelecekten bahsediyoruz.

Benim ├Âl├ž├╝t├╝m y├Âneticilerin, a┼č─▒n─▒n yarar─▒ndan veya mutasyonun etkisinden ba─č─▒ms─▒z olarak, i┼či eline y├╝z├╝ne bula┼čt─▒rma ihtimalleri.

Evrim mevrim gibi kelimeleri dillendirmeni tavsiye etmem. Mesaj─▒n silinebilir, ceza alabilirsin. Yazacaksan da "*v*im" ┼čeklinde yaz bence. Keyfimden demiyorum, seni d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m i├žin.
Bu saatte kafam fazla ├žal─▒┼čm─▒yor koyamam ba┼č─▒na Mart─▒ falan kusura bakma. :A

Bu dedi─čini sabah bir doktor da demi┼čti, k├Ât├╝ y├Ânetilirse a┼č─▒lar da heba olur diye.

• Be─čendim
Reactions: DarkLegenD

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
46,161
Puan─▒
1,061
SON DAK─░KA!

─░ngiltere Sa─čl─▒k Bakan─▒ Hancock: ├ťlkemizde ilk mutasyondan daha bula┼č─▒c─▒ yeni bir t├╝r daha ke┼čfettik. ┼×u ana kadar 2 ki┼čide rastlad─▒k. ├çok daha endi┼če verici bir t├╝r.

• Sinir Bozucu
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,013
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
SON DAK─░KA!

─░ngiltere Sa─čl─▒k Bakan─▒ Hancock: ├ťlkemizde ilk mutasyondan daha bula┼č─▒c─▒ yeni bir t├╝r daha ke┼čfettik. ┼×u ana kadar 2 ki┼čide rastlad─▒k. ├çok daha endi┼če verici bir t├╝r.
En ├╝z├╝c├╝s├╝ de, o kadar teknoloji ┼č├Âyle geli┼čti b├Âyle uzay ├ža─č─▒nday─▒z ┼č├Âyle Mars'ta su bulundu b├Âyle yok n├╝kleer teknoloji vb.vb. o kadar ilerledik zannedip de b├Âylesine bir vir├╝sle bile do─čru d├╝zg├╝n ba┼č edilememi┼č olmas─▒n─▒n ya┼čatt─▒─č─▒ hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒... Hepimiz iyi k├Ât├╝ baya bir kand─▒r─▒lm─▒┼č─▒z i┼čin ├Âz├╝ ya da beklentiyi fazla b├╝y├╝tm├╝┼č├╝z. ─░nsanlar 3000'leri g├Âremez, d├╝nyadaki ├Âm├╝rleri uzun de─čil derlerdi de inanmazd─▒m. Art─▒k emin oldum. Covid-19, tehlike oran─▒ %2-5'lerde olan, "├žok daha tehlikeli di─čer vir├╝slere g├Âre" daha az zararl─▒ bir vir├╝s olmas─▒na ra─čmen d├╝nyay─▒ mahvettiyse, g├╝n├╝n birinde veba ve ondan bile daha tehlikeli bir hastal─▒k yay─▒ld─▒─č─▒nda imkan─▒ yok d├╝nyan─▒n %90'─▒ndan fazlas─▒ hayatta kalamaz. Geri kalanlar da o distopik filmlerdeki gibi hayat s├╝r├╝p son insan nesillerini olu┼čtururlar. K─▒yamet bekledi─čimizden daha yak─▒n, ama d├╝nyan─▒n de─čil Homo sapiensin k─▒yameti.

kerem

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Ekim 2017
Reaksiyon puan─▒
17,064
Puan─▒
1,060
─░lk mutasyonlu Corona vakas─▒ Almanya'da d├╝n g├Âr├╝ld├╝. Ge├žmi┼č olsun. :(

Dosi

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
61,364
Puan─▒
1,060
─░sve├ž'te, ge├ženlerde ─░ngiltere'den Noel nedeni ile gelen bir ki┼čide ilk mutasyon vir├╝s├╝ tespit edildi.

Bu yetmezmi┼č gibi d├╝n ak┼čam ─░ngiltere u├ža─č─▒ izinsiz ─░sve├že ini┼č yapt─▒ ve 29 ki┼či test veya karantina durumu olunmadan ─░sve├ž'e giri┼č yapt─▒.

D├╝n ─░sve├ž'te ilk a┼č─▒ yap─▒ld─▒. 91 ya┼č─▒ndaki bir kad─▒na.