TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" Billy Kane / 74.Bölüm

Çok güzel bir bölüm olmuş. Konuk da harika olunca daha keyifli bir iş çıkmış ortaya. Emeklerinize sağlık. :bhr: @Billy Kane @Ahmed

İtiraf 11 - Yüzüme gülüp arkamdan itiraf yapan arkadaş, kendini uyanık sanıyorsun. Kaç haftadır gözlüyorum, dert etme sen. Ben de yüzüne gülmeye devam edeceğim, devam bakalım. :A

İtiraf 14 - Kudurmaya devam edin. Yönetici olmaya ful devam edeceğim, sizin gibilere de göz açtırmayacağım. Çatlayın, patlayın. :A

Klasik itiraflar, ben takmıyorum yalnız artık. Eskiden dert ediyordum da şimdi bir tarafımla gülüp geçiyorum. :F

Güzel bölüm olmuş. İtiraflarda yine bana bir şey olmadığı için uykulu gözlerle okudum resmen. :A Konuk yine iyiydi, samimi cevaplar vermiş. @Billy Kane de elitlik seziyordum oturduğu yeri öğrenince doğru sezdiğimi anlamış oldum. :A Ama verdiği pozlar sanki pek elitlik içermiyor gibi. Böyle Esencılıs (İstanbul'da olanlar bilir. :A) vari pozlar vermiş, özellikle elde sigara olan. :A :A Eline sağlık bu arada. @Ahmed :D

Aaa bir de forumdan sıkılıyorum ama niye çok yazıyormuşum itirafı varmış onu görmedim :D onu İnan ben de anlamıyorum sanırım çok boştayım şu ara :A
İşsizlik zor bir şey be karşim. :A :A

Son düzenleme:
Çok şükür adım itirafta hiç geçmemiş. Sessiz, sakin ve bir o kadar da gündeme gelmeyen bir üye olmayı başarmışım. :)

Güzel bölüm olmuş. İtiraflarda yine bana bir şey olmadığı için uykulu gözlerle okudum resmen. :A Konuk yine iyiydi, samimi cevaplar vermiş. @Billy Kane de elitlik seziyordum oturduğu yeri öğrenince doğru sezdiğimi anlamış oldum. :A Ama verdiği pozlar sanki pek elitlik içermiyor gibi. Böyle Esencılıs (İstanbul'da olanlar bilir. :A) vari pozlar vermiş, özellikle elde sigara olan. :A :A Eline sağlık bu arada. @Ahmed :D

İşsizlik zor bir şey be karşim. :A :A
Bana iş bulsana yanında :A

İtiraf 3 kadar bomboş ve saçma sapan bir itiraf görmedim. Bu itirafı kimin yaptığını da çok iyi biliyorum, neyse. :)

@Billy Kane güzel bir röportaj olmuş. Açık sözlü ve samimi açıklamalarınla sempatik bir röportaj gerçekleştirmişsin. :D Yalnız diğer üyeler hakkında açıklama yaparken benim dışımdaki 9 üyenin hepsine emoji koyman gözümden kaçmadı değil. :A

Çukura yeni oyuncu :A :A :A @Ahmed @sokak sanati @mrt-06 @serhatt @xemrexxx @cookies
whatsapp-image-2018-07-06-at-1-49-03-pm-jpeg.60222

@Billy Kane seni Çukur'a alabiliriz bir düşün istersen :A :A
Hayırdır Çukur'da parlak mı eksik. :A

Ne yılanlığımı gördün aşk olsun, @xBUGRAx ile kavgalarımız tatlı sertti. :A Fotoğraflarına bayıldım çok havalısın. :Z @Billy Kane

Cevaplar güzel olmuş emeğinize sağlık. :D @Ahmed

Oyy yerim seni. :bhr:

"Muhteşem insanlar var burada. İstanbul/Ankara ağırlıklı. Öyle bir bağ kurdum ki burada Yiğit olsun, Mert ( :A) olsun, Buğra olsun görüşelim deseler hafta sonumu ayırıp giderim Ankara'ya o derece yakınlık hissediyorum. :bhr: "

Elinde sigara var kınıyoruz kanka .:A @Billy Kane

Bak şimdi ne yılanlığımı gördün dedin ya elimdeki sigarayı kim fark edecek acaba diyordum bak ilk sen fark ettin. :A

Öncelik @Billy Kane karşiimin. İtiraflardan önce onu yorumlamak istiyorum :bhr::A

Benim hakkımda düşüncen için teşekkür ederim. Bence de 2 ülkeyi birbirine düşürüp sonra barıştırıp kahraman olarak ortalarda dolaşacak muhteşem zeki bir insanım. Dilimin ayarı yok haklısın. Asla susmuyorum ama reelde ve forumda nedense bu bana sempati kazandırdı. Çok seviyorum bu yönümü:bhr:
Bi gün kavgaya gidebiliriz. Çok sert hazırlandım hedefim belli zaten:A

Dövmen harika ama sanki fazla büyük. Biraz daha küçük olsa ayrıntı gibi durur ve seksi dururdu bence. Estetik durmamış:A

Ayakkabıların kirli. Beyaz ayakkabı giyme.:A
Nerelerimi incelemişsiniz öyle.:A Kanka ormanlaık yer olduğu için eski ayakkabı giyiyorum haliyle yeni giycek değilim görmemişler gibi. :A Dövmede haklısın ilk dövmem olduğu için dikkat çeksin istedim.:A