TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" Billy Kane / 74.Bölüm

İtiraf 7 :F @mrt-06 alemsin ya kanka seni kurtarırım ya yani zor bir soru değil. Ama Sılayı da bir şekilde kurtarırdım :F

İtiraf 10 güldürdü :A Ben yöneticiyken de ceza alıyordum ama yöneticiydim diye gösterilmiyordu tabi :D Hem ben o mesajı yazmadan önce cezalık mesajları yazmıştım :F

@sokak sanati ile buluşmadık zaten buluşmayacağım isimler arasında ilk 3 arasında yer alıyor kendisi :A

Ezmek konusunda mesajı kim yazmışsa yüreğine sağlık ama bıktıramadım ezilmekten :A

@vadikızı yine bomba gibi düşmüş gündeme :F Çiğdem'i niye taklit etsin ki para mı veriyorlar öyle yapınca sanki boş bir iftira :D

@Billy Kane kin duygum yok doğru demişsin zaten olsa tavuskuşu @sokak sanati ile olurdu :A Senle de problemim yok askerden önce evet kızıyordum sana yaptığın bazı kusurlu davranışlar yüzünden ama şu an İçin lafım yok ama olursa söylerim yine :A Ayrıca röportaj güzel olmuş fitnessa devam.

@Dosi sen zaten her zaman damga vuruyorsun :A @Ahmed emeğine sağlık :A
Eline sağlık @Ahmed :D

itiraflara gelince, 1 senedir aynı şeyler :A
Yalnız bir itiraf varki Dosi'yi kötülemeye çalışayım derken benim anlatmaya çalıştığım çok önemli bir meseleyi kanıtlamış :A
Neyse ben Ocak ayından beri yaptığım gibi, konularımı açıp arkadaşlarımla sohbetime devam edeceğim. Bir sey dememe gerek yok. Cevap versemde sorun oluyor,konuşmasamda. Varlığım yeterince rahatsızlık veriyor ve rahatsız olanlara tavsiyem:
Canım yeni gördüm mesajını. Herzamanki durumlar :F bende şu üsteki cevabı yazmıştım.
Geçen sen senle plan yaptığım deniliyordu, şimdide bu yıl nerdeyse forum ile ilgili tek konu bile konuşmadığım @Tolstoyevski ile yapıyormuşum plan. Senle denilmesi daha inandırıcı :F
Tols ile muhabbetimizde yoktu aylardır :A az sitem etmiş olayım ona buradan bu vesileyle :F
edit: benim mesaj yine yazılar büyümüş :F

Canım yei gördüm mesajını. Herzamanki durumlar :F bende şu üsteki cevabı yazmıştım.
Geçen sen senle plan yaptığım deniliyordu, şimdide bu yıl nerdeyse forum ile ilgili tek konu bile konuşmadığım @Tolstoyevski ile yapıyormuşum plan. Senle denilmesi daha inandırıcı :F
Tols ile muhabbetimizde yoktu aylardır :A az sitem etmiş olayım ona buradan bu vesileyle :F
Keşke bir gün itirafları kimin yaptığını bilsek gerçi 3 maymundan biridir :A

Keşke bir gün itirafları kimin yaptığını bilsek gerçi 3 maymundan biridir :A
Ben biliyorum kimlerin yaptığını.
Hele @Tolstoyevski ile olanı 100% eminim :D
Sözde Dosi'yi umursamazLar ama Dosi ile ilgilide her hafta itiraf geliyor,çok umursadıkları belli :Z
Yok 7 bölüm gelmemiş itiraf :F Her hafta geldi :F

Ben biliyorum kimlerin yaptığını.
Hele @Tolstoyevski ile olanı 100% eminim :D
Sözde Dosi'yi umursamaLar ama Doai ile ilgilide her hafta itiraf geliyor. Yok 7 bölüm gelmemiş itiraf :F Her hafta geldi :F
İşte popüler olmanın getirdiği sıkıntılar da bu yapacak bir şey yok mesela benle ilgili de her hafta geliyor askerdeyken de geldi :A popülerlik kolay kazanılmıyor :F

Bazı kişilere göre tüm itirafları ben yaptım ama 22 itirafta sadece 3'ü benim bilginiz olsum ve hiç biri bir kadın ile ilgili değil :A @denizz19 sekreterya olarak bilgin olsun:A

Canım yeni gördüm mesajını. Herzamanki durumlar :F bende şu üsteki cevabı yazmıştım.
edit: benim mesaj yine yazılar büyümüş :F

Kahretsin forum yönetimine el koyma planımız ansızın sızdırılması sonucu suya düştü, milleti forum meydanlarına davet ediyorlar kaçın kaçın :A

Sen mi dobrasın :A İtirafların çoğunu inceledim senin yapabileceğin itiraflar az buçuk belli ama kesinlikle en az 1 tane kadınlarımıza laf atmışsındır :A

Nooop kadınlar ile ilgili hiç itirafım yok. @mrt-06 'dan öğren biraz. Benim hangi itirafları yapacağımı %75 tutturan bir isim:A

Çok düz insansın demek hiçbir albenili tarafın Yok :A

Ne alaka. Mrt-06 daha önce benim itiraflarımı gördüğü için daha kolay çözüyor onu demek istedim. Düz olsam bilirdin ve dediğim gibi 3 itirafım var ve hiç biri kadınlar ile ilgili değil. Vadikızını Ciko'ya benzeten vs değilim yada diğer ismi lazım değil okyanus ötesiyle ilgili itirafları ben yapmadım ama şu instagramdan ekledim beni kabul et itirafında yarıldım :A

Ne alaka. Mrt-06 daha önce benim itiraflarımı gördüğü için daha kolay çözüyor onu demek istedim. Düz olsam bilirdin ve dediğim gibi 3 itirafım var ve hiç biri kadınlar ile ilgili değil. Vadikızını Ciko'ya benzeten vs değilim yada diğer ismi lazım değil okyanus ötesiyle ilgili itirafları ben yapmadım ama şu instagramdan ekledim beni kabul et itirafında yarıldım :A
O itirafı sahi kim yaptı acaba :A

Ben sen yaptın diye düşündüm senin belli gizliden ilgin vardır söyleyemiyorsundur Usiye:F
Şizofren miyim la ben niye kendimle ilgili itiraf yapayım :A Sen de Dosi umrumda değil diyorsun ama her kelimen Dosiye çıkıyor tamam bu kadar kıskanma hatunu ya :A gerçi sen de haklısın kıskanılmayacak gibi değil ki.

Şizofren miyim la ben niye kendimle ilgili itiraf yapayım :A Sen de Dosi umrumda değil diyorsun ama her kelimen Dosiye çıkıyor tamam bu kadar kıskanma hatunu ya :A gerçi sen de haklısın kıskanılmayacak gibi değil ki.

Hayatım ego tatmin vaktiniz mi geldi topluca hayırdır yaa.:F
O itirafta Usi diyorlar o kim bilmiyorum ben hayali bi karakter sanıyordum sabahtan beri:A

Neyse muhabbet amacından saptı yine seninle konuşunca. Ben yapmadım yukarıda mesajlarınızı okudum yok kimin yaptığı belli vs ben değilim bilgin olsun. 3 itirafım var biri sana biri yalancı çobana biride nick değiştiren birine ismi lazım değil :A

Hayatım ego tatmin vaktiniz mi geldi topluca hayırdır yaa.:F
O itirafta Usi diyorlar o kim bilmiyorum ben hayali bi karakter sanıyordum sabahtan beri:A

Neyse muhabbet amacından saptı yine seninle konuşunca. Ben yapmadım yukarıda mesajlarınızı okudum yok kimin yaptığı belli vs ben değilim bilgin olsun. 3 itirafım var biri sana biri yalancı çobana biride nick değiştiren birine ismi lazım değil :A
Tamam gidebilirsin şimdi itirafları nasıl aldım ağzından ama :A