NOW Öğretmen - Dizi Yorumları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Aynen. Twitter'a spoiler yemek için girdim, ama böyle yüzleşme sahnesi yok yazmışlar. Ama biri de Taner'in oyunu ortaya çıkıyordu yazmış.

Rüya'nın annesi ölmemiş miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Annesi ölmüştü. Babası ve erkek kardeşi vardı. :eek::eek::eek:
bölüm çok çok iyiydi. :eek: :oley::oley:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aynen. Twitter'a spoiler yemek için girdim, ama böyle yüzleşme sahnesi yok yazmışlar. Ama biri de Taner'in oyunu ortaya çıkıyordu yazmış.

Rüya'nın annesi ölmemiş miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Bunlar 36 bölüm planladığı için uzattı büyük ihtimalle ama şimdi final çıktı yarım kalacak diye çok korkuyorum

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
tanıtım geliyor.
nina dobrev zy GIF

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Zeynep, Metin'in kızı mı? :eek: Şok üstüne şok...
Adam akıllı bir son olmazsa buna en azından bir bölüm izin verilmemişse bu kanal benim için bitmiştir. Orijinali 10 bölüm olan diziye bile düzgün bir final yapamazlarsa pes artık içindem bu yönde bir his var. Son bölüm ya yarım kalacak ya aceleye gelecek

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Adam akıllı bir son olmazsa buna en azından bir bölüm izin verilmemişse bu kanal benim için bitmiştir. Orijinali 10 bölüm olan diziye bile düzgün bir final yapamazlarsa pes artık içindem bu yönde bir his var. Son bölüm ya yarım kalacak ya aceleye gelecek
Bölüm çekimleri daha dün tamamlanmış, o yüzden yarım bir final olduğunu düşünmüyorum.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu bölüm sonrası anladım ki çok yüksek ihtimalle güncel olarak yayınlanan en iyi Türk dizisi, süresi de kısa olduğu için tek bir boş anı yok.

Türkiye’yi, Türk insanını bu kadar iyi çözümlemek ve bunu çok net bir şekilde anlatabilmek gerçekten inanılmaz. Bu yönüyle Şahsiyet’e de çok benzetiyorum, Akif karakteri de Agah’a çok benziyor zaten.

“Taner hoca” karakteri birisine gerçekten inanılmaz derecede benziyor... Halkı selamlaması, manüplasyon yeteneği, hayatta en değer verdiği şeylerin itibar, şan, şöhret, para gibi unsurların olması, dini terimlerden faydalanması, videolar üzerinden karşısındaki insanı bitirmeye oynaması... Neyse...

Taner hocaya koşulsuz şartsız inanan kitle de malum tabii. Dediğim gibi tam bir Türkiye portresi çizilmiş, çok da başarılı olmuş. Yakalayamadığımız göndermeler de mevcuttur muhakkak. Tabii bu düşüncelerim sadece bu bölüm özelinde değil, ilk bölümden beridir bu işi çok iyi yapıyorlar.

Dizi daha uzun süre devam etse muhtemelen Taner’in arkasındaki örgüte de daha derinlemesine girilecekti ama sonraki bölüm bu konu biraz hızlandırılmış bir şekilde çözümlenir herhalde. Kimse masum değil dizide ve bu da sevdiğim bir diğer husus. Tabii masum değil derken Akif’in, Rüya’nın katili olabileceğini de düşünmüyorum. O kadar da değildir. :A Bu noktada Zeynep’in hatırlayacakları önemli.

Orijinalini izlemediğim veya orijinalini izleyenlerden spoiler yemediğim için gidişatı bilmiyorum, benim için merak unsuru hala korunuyor ama fragmanlarda daha az detay vermeliler...

Böyle dolu dolu, akılcı ve “gerçek” bir şeyler anlatma derdinde olan bir dizinin erken final yapıyor olması çok üzücü. En azından 13. bölüme kadar şans verilmesini isterdim.

İlker Kaleli inanılmaz oynuyor bu arada, onu da belirtmeden geçmemek lazım.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bölüm çekimleri daha dün tamamlanmış, o yüzden yarım bir final olduğunu düşünmüyorum.
Umarım öyle bir şey olmaz... Eğer olursa dediğin gibi FOX gözümden ciddi ciddi düşer. Zamanında izlediğim dizileri (Kırlangıç Fırtınası, N'olur Ayrılalım) finalsiz bitmişti.
Neye göre ve hangi mantık doğrultusunda düşünmüyorsun? Bütün sezon boyunca yayınlanacaktı bu dizi normal şartlarda, sonra üç bölüm şans tanınarak final kararı açıklandı. Bu dizinin yarım bir final yapmama olasılığı var mı sence? :D

He olayların her türlü bir yere bağlanacağını söylemek istiyorsan, o erken final kararı alan çoğu dizide oluyor zaten ama bu tam bir final yaptıkları anlamına gelmiyor bu şekilde bitirilen dizilerin. Alelacele bir son yazılıyor işte.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock bence en kaliteli dizi güncel olarak çukur.bu arada sevgiler.
Çukur’u da çok severim ve kaliteli olduğu konusuna da katılırım ama bölüm süreleri bu diziye göre çok daha uzun. O yüzden çokça doldurma sahne mevcut içinde. Biraz da bunu düşünerek yorumumu yaptım zaten.

Sevgiler. :D

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir sistemde babası Metin müdür gözüküyor, bir sistemde babası Kenan olarak gözüküyor. Böyle bir şey olabilir mi. :A

Edit: Twitter'da Rüya Akif'in kızı yazmışlar, olabilir mi öyle bir şey? :eek:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zeynep hoca çok şükür ya, "Akif iyi biri" deyince mutluluktan havalara uçtum resmen. :love1:

Edit: Sen nasıl bir annesin ya? Allah seni bildiği gibi yapsın! :kizgin: