NOW Öğretmen - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Son 10 saniye dışında harika fragman. :Z

Zeynep uyanır uyanmaz polisler de damlamış kadın bir kendine gelseydi önce. :A Akif'in Zeynep'in haberini aldığı sahnede İlker Kaleli yine döktürecek belli ki. :(

Ve son olarak o boruyu... diyorum banlanmamak için gerisini yoruma açık bırakıyorum. Bunlar hayatta adam olmaz. Ben olsam hepsini canlı canlı patlatır yurt dışına kaçarım. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Bölüm yine çok iyiydi. O videoyu yükleyip mesajları yazanların Mevsim olduğu ortaya çıktı beklediğim gibi. Her ne kadar karakteri sinir etse de Elif Ceren Balıkçı çok iyi oynadı. Salak öğrencilerin Ateş'e iki kez saldırmaya çalışıp ikisinde de başarısız olması çok eğlenceliydi. Tuğrul'a ne olduğunu görmek için içeri girmeyi kabul etmeyerek yine ne kadar rezil olduklarını da tekrar ispatladılar. :A

Bir tek itirazım var o da keşke Akif ve Metin' in ortak olduğunu fragmanda göstermeselerdi de bölümü izlerken şaşırsaydık. Sırf ilgi çekici fragman olsun diye sırrı çok erken açık ettiler. Aynı şeyi gelecek hafta için Zeynep'in sahnesinde de yaptılar üstelik.

Fragman da müthiş gelsin bakalım 15+ reyting. :Z

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Bölüm yine çok iyiydi. O videoyu yükleyip mesajları yazanların Mevsim olduğu ortaya çıktı beklediğim gibi. Her ne kadar karakteri sinir etse de Elif Ceren Balıkçı çok iyi oynadı. Salak öğrencilerin Ateş'e iki kez saldırmaya çalışıp ikisinde de başarısız olması çok eğlenceliydi. Tuğrul'a ne olduğunu görmek için içeri girmeyi kabul etmeyerek yine ne kadar rezil olduklarını da tekrar ispatladılar. :A

Bir tek itirazım var o da keşke Akif ve Metin' in ortak olduğunu fragmanda göstermeselerdi de bölümü izlerken şaşırsaydık. Sırf ilgi çekici fragman olsun diye sırrı çok erken açık ettiler. Aynı şeyi gelecek hafta için Zeynep'in sahnesinde de yaptılar üstelik.

Fragman da müthiş gelsin bakalım 15+ reyting. :Z
O Zeynep olayında ters köşe var bence

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Yine müthiş bir fragman. :Z Herhangi bir sürprizi açık etmemeleri de iyi olmuş umarım biraz da olsa yükselir. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Fragman güzel. Yavaş yavaş yontulmaya başlıyorlar. :A Bu arada iki bölümdür 1 saat 45 dakika sürmesi ❤️