Çiğdem Foruma Hükümdar Olmaz - 2. Bölüm | YENİ BÖLÜM

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Birebir aynı :A :A :A @batuhankaralar

Kıskanmayın dizimizi ayda yılda heves ettik dizilere bu kadar heves etmem ben normalde ama Eşkiyadan ötürü gaza geldim yeni bölümü bir an önce bekliyorum silahım yerine oklavam elimde olarak :Z:Z:Z

batuhan sevdiğim üyelerden zaten ama bu aralar daha ayrı kaynaştık onunla ortaklığımız ile forumu ele geçiricez :A :A :A
Yine de aynı olmadığı konusunda ısrar ediyorum ama oklavan hazır olsun :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine de aynı olmadığı konusunda ısrar ediyorum ama oklavan hazır olsun :A :A
Aynı şeyleri diyemem yukarıda okursun birebir kopyala yapıştır yapmışsın foruma :A :A :A

İlk defa akıllı bir iş yaptın beni ortak yapmakla forumu bir an önce ele geçirelim ama Hızır çabucak halletmişti Bazinga emrimzie girecek daha Ünal bey gibi beni lider atasın ve emrime girsin :Z:Z:Z

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Aynı şeyleri diyemem yukarıda okursun birebir kopyala yapıştır yapmışsın foruma :A :A :A

İlk defa akıllı bir iş yaptın beni ortak yapmakla forumu bir an önce ele geçirelim ama Hızır çabucak halletmişti Bazinga emrimzie girecek daha Ünal bey gibi beni lider atasın ve emrime girsin :Z:Z:Z
İkinci bölümün sonunu görünce gaza geldin ama üçüncü bölümde seni kötü şeyler bekliyor :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Koluma taktım onu :A
@batuhankaralar Seni en has adamım yapacak bu yolda senin gibilere ihtiyaç var :A :A :A

Tehrikeli şeyler icaat et :A :A :A
edho6-777x400.jpg