Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu demektir ki son güne kalacak. :A
İzleyecek film arıyordum bu cici görünüyor buna bakayım :A :A :A
iR1LwcCKkOXvOTODplRClm7skp2I7tXQdSJ7Zm1O.jpeg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Filmlerin konuları açıldı, Ralph Breaks the Internet konudaki tabloda gözükmüyor ama bendeki tabloya ekledim. İsteyenler izleyebilirler.

@bazinga @Çiğdem- @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE- @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead-
Ben hevesimi yitirdim ya diğer en iyi film adaylarını izler miyim bilmiyorum. Her birinin 2 saatten fazla sürmesi de yardımcı olmuyor. :A

• Olmamış
Reactions: bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Birilerini daha fazla film izlemeye motive etmek için şuana kadar izledilerimin listesini bırakayım şuraya :A

@MasacRE @MEnes @Sherlock şu izlemediklerim arasında ilk hangilerine bakayım? Aksiyon olsun ama Yenilmezler gibide dozu fazla olmasın :A Yeni önerilerinizi bekliyorum :bhr: kırmızılar izlediklerim :A
Edit: Steven Spielberg beğendiğim bir yönetmen. Bu yüzden Ready Player One seçtim. Gelin önerilerinizle :A
64550

Son düzenleme:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Birilerini daha fazla film izlemeye motive etmek için şuana kadar izledilerimin listesini bırakayım şuraya :A

@MasacRE @MEnes @Sherlock şu izlemediklerim arasında ilk hangilerine bakayım? Aksiyon olsun ama Yenilmezler gibide dozu fazla olmasın :A Yeni önerilerinizi bekliyorum :bhr: kırmızılar izlediklerim :A
Edit: Steven Spielberg beğendiğim bir yönetmen. Bu yüzden Ready Player One seçtim. Gelin önerilerinizle :A
Ekli dosyayı görüntüle 64550

Ready Player One baya iyi, A Quiet Place'e de bakabilirsin, ben sevmiştim onu. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ekli dosyayı görüntüle 64550
İzlemediklerin arasında Bad Times at the El Royale ile Bird Box'u izledim sadece. İkisini de tavsiye ederim. Müthiş filmler değil, çok yüksek beklentin olmasın ama izlenebilir ikisi de iyiler yani :D

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Sherlock 'The Wife' filminin yorum konusunu bulamadım? (b) varsa linkini at, yoksa aç :A

İzlemediklerin arasında Bad Times at the El Royale ile Bird Box'u izledim sadece. İkisini de tavsiye ederim. Müthiş filmler değil, çok yüksek beklentin olmasın ama izlenebilir ikisi de iyiler yani :D
Önerilerini izledim teşekkürler :D
Artık az film kaldı ve hepsini izleyeceğim galiba, oyüzden bazen rast gele bazende liste sıralamasına göre gidiyorum :A Günde 1 kere izlesem tatilimde bitiyor ama bazen günde 2 film izliyorum, bu yüzden 1 hafta içinde bitirebilirim gibi :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock 'The Wife' filminin yorum konusunu bulamadım? (b) varsa linkini at, yoksa aç :A

Artık az film kaldı ve hepsini izleyeceğim galiba, oyüzden bazen rast gele bazende liste sıralamasına göre gidiyorum :A Günde 1 kere izlesem tatilimde bitiyor ama bazen günde 2 film izliyorum, bu yüzden 1 hafta içinde bitirebilirim gibi :A

The Wife’ı kimse izlememiş, izlemeyi de kimse düşünmüyor gibi duruyor. O yüzden açmadım konusunu, listeden de çıkarmayı düşünüyordum hatta. :A

Uçmuşsun maşallah. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
The Wife’ı kimse izlememiş, izlemeyi de kimse düşünmüyor gibi duruyor. O yüzden açmadım konusunu, listeden de çıkarmayı düşünüyordum hatta. :A

Uçmuşsun maşallah. :A
Neyseki cevabını bekledim izlemeden önce. 1 film eksildi, iyi :A
Ozaman lütfen şu listeyi hemencik gözden geçir, sileceklerini sil boşuna vaktimi harcamayayım :A Yorumlamış olduğum filmleri silersen listeden çok fena sinirlenirim :mad:
İzler izlemez yorumlarımı bırakıyorum.
Lütfen hemen vaktini listeyi güncelemeyle harca. Yeni liste gelsin, izlemeye devam edeyim ?

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Neyseki cevabını bekledim izlemeden önce. 1 film eksildi, iyi :A
Ozaman lütfen şu listeyi hemencik gözden geçir, sileceklerini sil boşuna vaktimi harcamayayım :A Yorumlamış olduğum filmleri silersen listeden çok fena sinirlenirim :mad:
İzler izlemez yorumlarımı bırakıyorum.
Lütfen hemen vaktini listeyi güncelemeyle harca. Yeni liste gelsin, izlemeye devam edeyim ?

Liste güncel ama burada paylaşmadım, hangi film önde götürüyor yarışı belli olmasın diye. :A

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Liste güncel ama burada paylaşmadım, hangi film önde götürüyor yarışı belli olmasın diye. :A
Hangisi yok güncel listenden nerden bileceğiz paylaşmazsan? tek liste kısmını paylaş puansiz halini.
şimdi bu listedeki The Wife hariç hepdi puanlamada olacakmı? Misal ben Widows puanlasam ve benden başka kimse izlememişse ne olacak? benim izleme hevesim bir anda kaçtı. Ozaman 0 yorumlu konusu olan filmlere hiç bulaşmamalıyım anlamına geliyor :S
64650

Son düzenleme:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hangisi yok güncel listenden nerden bileceğiz paylaşmazsan? tek liste kısmını paylaş puansiz halini.
şimdi bu listedeki The Wife hariç hepdi puanlamada olacakmı? Misal ben Widows puanlasam ve benden başka kimse izlememişse ne olacak? benim izleme hevesim bir anda kaçtı. Ozaman 0 yorumlu konusu olan filmlere hiç bulaşmamalıyım anlamına geliyor :S
Ekli dosyayı görüntüle 64650

The Wife dışında konusu açılmayan, dolayısı ile listeden çıkarılan film yok. İstediğini izleyip, yorum yapabilirsin yani. Tabii istersen The Wife’ı da izleyebilirsin, açarım konusunu ve yapabilirsin yorum. Alınır değerlendirmeye. Merak etme boşa gitmez kimsenin yorumu ve puanı.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
The Wife dışında konusu açılmayan, dolayısı ile listeden çıkarılan film yok. İstediğini izleyip, yorum yapabilirsin yani. Tabii istersen The Wife’ı da izleyebilirsin, açarım konusunu ve yapabilirsin yorum. Alınır değerlendirmeye. Merak etme boşa gitmez kimsenin yorumu ve puanı.
Yok kalsın o. 1 film eksik olsun. Şunların hepsini bitireyim daha @Tolstoyevski nin önerdiği filmlere bakacam eski filmler. Yani film aşkım etkinlikten sonra tam gaz devam edecek :F ama haftada 1 filme indiririm:A @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ben demiştim sana zaten, sen hepsini izlersin diye. Beni yanıltmadığın için teşekkürler :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock eksik bıraktığın film en iyi kadın Oscar’ını alacak biliyorsun di mi? :A

Kimse izlememiş ne yapayım? Diğer bütün filmlerin forumun kıyısında köşesinde bile olsa yorumu var ama The Wife'ın yok. O yüzden çıkartmayı düşündüm ancak patron olarak bu hamlemi onaylamadın, o yüzden açıyorum konusunu. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Listede bulunan ancak konusu bulunmayan The Wife'ın konusu açılmıştır. Buraya tıklayarak gidip, gönül rahatlığı ile yorumlarınızı yapabilirsiniz. :A

Ayrıca listede bulunan filmlerden en az 3 yorum alan filmler değerlendirmeye alınacaktır. O yüzden izlediğiniz filmleri lütfen kısacık bile olsa yorumlayıp puan verin. :)

Tablonun güncel hali:

64659

@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead- @Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Listede bulunan ancak konusu bulunmayan The Wife'ın konusu açılmıştır. Buraya tıklayarak gidip, gönül rahatlığı ile yorumlarınızı yapabilirsiniz. :A

Ayrıca listede bulunan filmlerden en az 3 yorum alan filmler değerlendirmeye alınacaktır. O yüzden izlediğiniz filmleri lütfen kısacık bile olsa yorumlayıp puan verin. :)

Tablonun güncel hali:

Ekli dosyayı görüntüle 64657

@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead-
Roma, A Star Is Born ve Ralph'i izlemiştim. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock