Netflix Titans 1.Sezon Yorumları

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ooo güzel sen ben @Forumdash @turkuazz baya kitlemiz oluştu :A @xemrexxx Senlik tuhaf tipler var sende bak :A :A :A
are-these-the-teen-titans-or-the-power-rangers.jpeg
The 100 1 bölüm kaldı ardından titansla başka bir dizinin bölümlerini izleyip yorumlamayı planlıyorum :Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Birlikte izleyecez @turkuazz hemen bakma bekle ama @Forumdash bu seferde pancar motoru gibi bitirirsen daha senle dizi izlemeyiz ona göre çünkü 10 gün bekleyin diyorsun bekliyoruz ama sen beklemiyorsun ozamanda :A :A :A
Yok birlikte izliyelim daha iyi aslında @Forumdash kararlaştırsın ocak yada şubat artık nasıl uygun bulununca izleyelim :A:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sende üfleyerek yeme yoğurtu biz 1 haftada bitirmiştik :F @Harunnn60

@xemrexxx Hala üflemekten son 3 kaşığı atamadı ağzına :F
Yogurtu gündüz de izleyip bitirirm de gece izleyecek bişey olmuyor malasef diye geceye aldim:X Yoksa 3 bölümü dün izledim:X
Yok birlikte izliyelim daha iyi aslında @Forumdash kararlaştırsın ocak yada şubat artık nasıl uygun bulununca izleyelim :A:A

11 Ocakta Netflixe düşüyormuş. O yuzden 11 dedim:X O fragmanı görmeseydim YOU yerine titansa başlardım:X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yogurtu gündüz de izleyip bitirirm de gece izleyecek bişey olmuyor malasef diye geceye aldim:X Yoksa 3 bölümü dün izledim:X

11 Ocakta Netflixe düşüyormuş. O yuzden 11 dedim:X O fragmanı görmeseydim YOU yerine titansa başlardım:X
Bekleriz 10 gün ama bize uymazsa oklavayı kafasına indirirz zaten avatra baksanıza yumurta gibi kocaman kafa :A :A :A @Harunnn60

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
[/QUOTE="Forumdash, post:3513671,member:86944"]11 Ocakta Netflixe düşüyormuş. O yuzden 11 dedim:X O fragmanı görmeseydim YOU yerine titansa başlardım:X[/QUOTE]

Bekleriz 10 gün ama bize uymazsa oklavayı kafasına indirirz zaten avatra baksanıza yumurta gibi kocaman kafa :A :A :A @Harunnn60
Ocak iyidir nasıl uygun buluyorsanız :A:A

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.Bölüm öncelikle CW Sevmeyenler afişten dolayı CW dizileri gibi bakmıyayım diyebilir ama Netfix yine çok ciddi yapmış diziyi yanı Deredevil vsyle havasında :A

Batmanın yardımcısı Robin başrolde birazda onun hikayesine bakalım ilk bölüm onun azda olsa savası iyiydi sonra kızıl kadın vlla bu kızıl kadınlar hep senin X Manda kı kızıl kadının güçlerinden kullanıyor @Harunnn60 : F Yenilmezler şimdide bu :A :A :A

Mesala kurt adam alıskınız ama bu dizide kaplan adamda var :F :F :F

@Forumdash @turkuazz @Harunnn60 İzleyecez zaten ama @MasacRE- @Maskeli Fedai @destere @xemrexxx @dreamy @mrt-06 @cookies @DarkLegenD sizinde seveceğinize inanıyorum izleyen kazanır :A :A :A
are-these-the-teen-titans-or-the-power-rangers.jpeg