Netflix Titans 1.Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem- Bu gece işlerimin yoğunluğundan izleyemedim yarın ilk 2 bölümü izleyeceğim. :D Nasıl izlenebilir mi sence. :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,736
Puanı
710
1.Bölüm öncelikle CW Sevmeyenler afişten dolayı CW dizileri gibi bakmıyayım diyebilir ama Netfix yine çok ciddi yapmış diziyi yanı Deredevil vsyle havasında :A

Batmanın yardımcısı Robin başrolde birazda onun hikayesine bakalım ilk bölüm onun azda olsa savası iyiydi sonra kızıl kadın vlla bu kızıl kadınlar hep senin X Manda kı kızıl kadının güçlerinden kullanıyor @Harunnn60 : F Yenilmezler şimdide bu :A :A :A

Mesala kurt adam alıskınız ama bu dizide kaplan adamda var :F :F :F

@Forumdash @turkuazz @Harunnn60 İzleyecez zaten ama @MasacRE- @Maskeli Fedai @destere @xemrexxx @dreamy @mrt-06 @cookies @DarkLegenD sizinde seveceğinize inanıyorum izleyen kazanır :A :A :A
are-these-the-teen-titans-or-the-power-rangers.jpeg
Benim süper kahraman dizileriyle pek aram yok ya. :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1.Bölüm öncelikle CW Sevmeyenler afişten dolayı CW dizileri gibi bakmıyayım diyebilir ama Netfix yine çok ciddi yapmış diziyi yanı Deredevil vsyle havasında :A

Batmanın yardımcısı Robin başrolde birazda onun hikayesine bakalım ilk bölüm onun azda olsa savası iyiydi sonra kızıl kadın vlla bu kızıl kadınlar hep senin X Manda kı kızıl kadının güçlerinden kullanıyor @Harunnn60 : F Yenilmezler şimdide bu :A :A :A

@Forumdash @turkuazz @Harunnn60 İzleyecez zaten ama @MasacRE- @Maskeli Fedai @destere @xemrexxx @dreamy @mrt-06 @cookies @DarkLegenD sizinde seveceğinize inanıyorum izleyen kazanır :A :A :A
Afiş beni de korkuttu ama beğenmişsen , Sanırım bu diziyi Netflix yapmadı sadece uluslar arası yayınlama işini aldı. Yapımcısı başka ama kalite getirmiştir netflix eminim :A

Batman ve DC evrenine uzağım. Supermanın filmlerini ve batmanın dizilerini izledim :A Henüz bir DC dizisi hiç izlemedim :A Bu ilk olucak sanırım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Afiş beni de korkuttu ama beğenmişsen , Sanırım bu diziyi Netflix yapmadı sadece uluslar arası yayınlama işini aldı. Yapımcısı başka ama kalite getirmiştir netflix eminim :A

Batman ve DC evrenine uzağım. Supermanın filmlerini ve batmanın dizilerini izledim :A Henüz bir DC dizisi hiç izlemedim :A Bu ilk olucak sanırım :A
Orjinal dizisi işte :A Ve Deredevil havasında yanı DC dizileri gibi değil bu Marvel dizileri gibi oyüzden seviceksin karanlık bir dizi havasında deredevil tarzında öyle düşün :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
11 Bölüm olması çok iyi olmuş :A İnş bunu da yarıda bırakmazsın :A
Benim uzmanlık alanım ben bırakmam :A :A :A Tam bir Neftx dizisi olmuş sen özellikle seviceksin Robini oynayan çok yakışmış ama kızıl saçlıyı yine kıskanırsın senin x mendeki kadından çok türemiş dizilere :F :F :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Benim uzmanlık alanım ben bırakmam :A :A :A Tam bir Neftx dizisi olmuş sen özellikle seviceksin Robini oynayan çok yakışmış ama kızıl saçlıyı yine kıskanırsın senin x mendeki kadından çok türemiş dizilere :F :F :F
Benim X-Mende ki kızıl saçlı kadınım zaten ilk yaratılan kadınlardan birisi 1964'de yaratılmış bu yenilmezlerde ki kadınlar sonra diğer kızıllar hep bu kadından ilham alınarak yapılmış :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim X-Mende ki kızıl saçlı kadınım zaten ilk yaratılan kadınlardan birisi 1964'de yaratılmış bu yenilmezlerde ki kadınlar sonra diğer kızıllar hep bu kadından ilham alınarak yapılmış :F
Yenilmezlere yorumunu geçte pazarda iç savası izleyelim :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

İzlicem dedim de izleyemedim pcdeki işlerimi halletmekle ugraşiyorum:( Yarın gece bakıcam inş

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
1x1
Dizi biraz x men tarzında kahramanların ilk bölümde ön plana çıktığı, aksiyonlu bölüm..
Rachell in kontrolü dışında yaptıkları dizinin çok fazla dikkat çekicek kısmı.. Beyaz saçlı kızıl saçlılar diziye uymuşlar.. Ekip yakalanacağı sırada kurtulmalı iyidi.aksiyon fantastik tarzında
@Forumdash @Çiğdem- @mrt-06 @Harunnn60

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
1x2,1x3
Bölümlerin aksiyonu İYİ.kahramanlar büyük planla saldırıya uğradı. Down hank çok büyük saldırıya uğradı.planı yapanlar racheli kaçırdılar.. Dick onu kurtarmaya çalışınca kory ondan daha çabuk kurtardı..dizi aksiyon fantastik karışımı umarım çizgisini bozmayacak.. "
@Forumdash @Çiğdem- @mrt-06 @Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1

Yani işte öyle çok beğenmedim ama sıkılmadan izlettirdi. (b) Bazı şeyler yaptık oldu havasında kaldı duygu yoğunluğu yoktu pek belkide DC dizilerinden bu normaldir ben pek izlemediğim için. :X Çiğdem, Daredevil havasında filan demişsin ama abartma. :D

Birde X-Men de kızıl kadına benziyor demişsin ama kadın zenci. :F Senin şu benzetmelerin. :A

Direk konuya girdiler ben böyle karakter gelişimi yaparlardı diyordum ama aniden olaylar oldu. Kızın anası öldü , kaçırdıldı gelmeyen kalmadı. :F Gücünü kontrol edemiyor sanırım. Şeytan gibi bişi çıkıyor içinden. :A

Polis midir dedektif midir o çocuk o meslek için küçük değil mi? :F Bari stajyer filan deseydiniz. :A Yanında ki sarışın ondan büyük duruyor. :A

Zenci kadını daha çok beğendim diğerlerine göre daha cool duruyor :A Yarın bir gün bu ekiple karşılaşırsa benim bunlarla ne işim var diyebilir :A

Sonda kaplandan insana dönen çocuğu da 2.böllüm işlerler artık. :A

@Çiğdem- @Forumdash @turkuazz