En Son Dizi & TV Haberleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
auuuu gııı bugün şov dizileri için sponsorluk teklifleri geldi , bahar ve kızılcık şerbetinin ücretlerini görünce gözlerim yerinden çıktı 😱 yılbaşına kadar bedavaya getirmeye çalışıyor maliyetleri sanırım @mrt-06 nın şovu 😱 kızılcığı satın almış ünlü bir marka anam bunlarda akıl yok yeminle o paraya neler neler yapılırdı :F:F ay neyse sandık kokusu ile çağlar - deniz baysalın dizisi ucuzmuş yakında arasın ve ece uslunun dizilerin teklifler gelecek bakalım onlar nasıl, resmen soygun😱 @Aserat @offensive @Bully @RüzgarGülü

Ben alabilirmiydim. :A

auuuu gııı bugün şov dizileri için sponsorluk teklifleri geldi , bahar ve kızılcık şerbetinin ücretlerini görünce gözlerim yerinden çıktı 😱 yılbaşına kadar bedavaya getirmeye çalışıyor maliyetleri sanırım @mrt-06 nın şovu 😱 kızılcığı satın almış ünlü bir marka anam bunlarda akıl yok yeminle o paraya neler neler yapılırdı :F:F ay neyse sandık kokusu ile çağlar - deniz baysalın dizisi ucuzmuş yakında arasın ve ece uslunun dizilerin teklifler gelecek bakalım onlar nasıl, resmen soygun😱 @Aserat @offensive @Bully @RüzgarGülü
Fark-ı Fatih ÜNAL. :Z

Ne kadarlık teklif geldi?

NOW'daki diziler için teklif geldi mi veya gelecek mi Kirli Sepeti'ni merak ediyorum. :A

Söylesene fiyatları :A

Bol kazanclar. Bir gün masa kuracak olursan yani kazandıklarıni 1 gecede yemeye karar verirsen burdayız Ocak söndürürüz :F

Fark-ı Fatih ÜNAL. :Z
Yalı çapkını için geldi teklif bugün :X bahar ve kızılcıktan bir tık daha yüksek

Bakalım kabul eden çıkacak mı :A

Yalı çapkını için geldi teklif bugün :X bahar ve kızılcıktan bir tık daha yüksek

Bakalım kabul eden çıkacak mı :A
FI7f_Z6XMAA8qdA.jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Forum İstatistikleri

Konular
171,368
Üyeler
8,450
Son Üye
yusufmiroglu