En Son Dizi & TV Haberleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ne kadarlık teklif geldi?
kovdurucan beni galiba zfsdgsdgds
------

NOW'daki diziler için teklif geldi mi veya gelecek mi Kirli Sepeti'ni merak ediyorum. :A
yok daha gelmedi :X genelde maçlar için geliyor bu. aralar trt nin tabii si için baya geliyor bir de
------

Tebrikler. Forumun yıllık domain ücretini karşılarsin herhalde :D
ne mana gııı (b)

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Aserat
auuuu gııı bugün şov dizileri için sponsorluk teklifleri geldi , bahar ve kızılcık şerbetinin ücretlerini görünce gözlerim yerinden çıktı 😱 yılbaşına kadar bedavaya getirmeye çalışıyor maliyetleri sanırım @mrt-06 nın şovu 😱 kızılcığı satın almış ünlü bir marka anam bunlarda akıl yok yeminle o paraya neler neler yapılırdı :F:F ay neyse sandık kokusu ile çağlar - deniz baysalın dizisi ucuzmuş yakında arasın ve ece uslunun dizilerin teklifler gelecek bakalım onlar nasıl, resmen soygun😱 @Aserat @offensive @Bully @RüzgarGülü
Söylesene fiyatları :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
auuuu gııı bugün şov dizileri için sponsorluk teklifleri geldi , bahar ve kızılcık şerbetinin ücretlerini görünce gözlerim yerinden çıktı 😱 yılbaşına kadar bedavaya getirmeye çalışıyor maliyetleri sanırım @mrt-06 nın şovu 😱 kızılcığı satın almış ünlü bir marka anam bunlarda akıl yok yeminle o paraya neler neler yapılırdı :F:F ay neyse sandık kokusu ile çağlar - deniz baysalın dizisi ucuzmuş yakında arasın ve ece uslunun dizilerin teklifler gelecek bakalım onlar nasıl, resmen soygun😱 @Aserat @offensive @Bully @RüzgarGülü

Ben alabilirmiydim. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx