Sohbet & Muhabbet Konusu

Hiç sorma leş leş eserlerde oynuyor yalandan... Akademi'ye yamamaya çalışıyor kendini... Yazık... @MasacRE @Sherlock
------

Bir ödül parçası için o kadarını yapmasını beklemezdim ama yaptı... YAZIK... @Sherlock @Maskeli Fedai

Ödül için her şeyi yapar o leş..
Ruhunu sattı artık o leş herif bundan sonra böyle devam edecek işte belli ki... @Sherlock

Tatlım ben buradayken o dediğinin uzayda mümkünatı yok. :Z
Yoldaşlarımla beraber artık çok güçlüyüz :A Sultanlarımız senin parlakları yok edecekler :Z
------

Katılıyorum yoldaşım, o iğrenç herif her şeyi satabilir... Fazla tehlikeli... @Maskeli Fedai @Sherlock

Bugün de gelmezse @Sherlock isimli şahıs için konseyi toplayıp gerekli işlemleri başlatalım derim yoldaşlarım...
@Bully @Maskeli Fedai
@Sherlock bugün içinde teşrif etmezse ihanet suçundan yargılanacaktır... Yarın diye bir şey olmayabilir kendisi için...

Yoldaşlarımla beraber artık çok güçlüyüz :A Sultanlarımız senin parlakları yok edecekler :Z
------

@Sherlock bugün içinde teşrif etmezse ihanet suçundan yargılanacaktır... Yarın diye bir şey olmayabilir kendisi için...
Bu ne ara Sabar üyesi oldu derhal kovulmalı.. @MasacRE @MEnes

------

Ben tek başıma hepinize yeterim tatlım sen dert etme. :A İstikrar sağlayamadığınız için benim ekmeğime yağ sürmeye devam edeceksiniz ister istemez. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Ben üst akılım :A Benim içinde yer almadığım bir oluşumdan söz edilemez :A Her masada varız evelallah :A

Ben tek başıma hepinize yeterim tatlım sen dert etme. :A İstikrar sağlayamadığınız için benim ekmeğime yağ sürmeye devam edeceksiniz ister istemez. :A
Bu tartışmada parlak haklı , siz saman alevi gibisiniz.Geçmişte bunun örneklerini çok gördük. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: serhatt and Bully

Forum İstatistikleri

Konular
171,054
Kullanıcılar
8,440
Son Üye
Tuncay