Sohbet & Muhabbet Konusu

Bu ne ara Sabar üyesi oldu derhal kovulmalı.. @MasacRE @MEnes
Kendisi ana üyelerden değil ama geçmişte de ekstra yedek veya yan üyelerimiz olmuştu... Ana üyelerimiz her daim sabit olacak canım yoldaşım... @MasacRE @Sherlock
------

Serhat'ın forum dışında bir hayatı yok ki :A @MasacRE @MEnes
İstikrarlı şekilde forumda yer alıp almamanın herhangi bir önemi yok yoldaşım, önemli olan burada olunduğunda yapılan etkidir... O da bizde mevcuttur... :A @MasacRE @Bully

Kendisi ana üyelerden değil ama geçmişte de ekstra yedek veya yan üyelerimiz olmuştu... Ana üyelerimiz her daim sabit olacak canım yoldaşım... @MasacRE @Sherlock
------

İstikrarlı şekilde forumda yer alıp almamanın herhangi bir önemi yok yoldaşım, önemli olan burada olunduğunda yapılan etkidir... O da bizde mevcuttur... :A @MasacRE @Bully
Kendisi anca figüran olur yoldaşım fazlası zarar :A @Bully @MasacRE

Maskeli denen haini baştan yaratıp piyasaya süren benim :A Kendisinin geçmişi çookkk karanlıktır :A @MasacRE

İntikam hırsıyla döndüm foruma yoldaşım.. :A @MasacRE
Hainli Fedai'nin nasıl bir iğrençlikte olduğunu biz de biliyoruz evet... Neler neler yaptık kendisine ama yok asla gereken aksiyonları almadı leş herif... @MasacRE @Sherlock

Burda gelip anca forumda sallarsın millete bırak bu işleri... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes
Haklısın o konuda bizde istikrar yok :A Sen yıllardır istikrarlı bir şekilde damganı vurmaya devam ediyorsun :A
Ay böyle objektif insanlara bayılıyorum sağol hayatım. :Z
------

Serhat'ın forum dışında bir hayatı yok ki :A @MasacRE @MEnes
Karşısındaki haklı olunca en iyi taktik çamur atmak tabi, tam karakterine yakışır bir hareket. Şaşırtmıyorsun. :D
------

Ooo Maskeli melunu @serhatt ile tartışmayı özlemiş diye yorumladım :A
Onunla tartışmaya girmeyecek kadar kendimi seviyorum. :A

• Harika
Reactions: Bully
Ay böyle objektif insanlara bayılıyorum sağol hayatım. :Z
------

Karşısındaki haklı olunca en iyi taktik çamur atmak tabi, tam karakterine yakışır bir hareket. Şaşırtmıyorsun. :D
------

Onunla tartışmaya girmeyecek kadar kendimi seviyorum. :A
İrlanda’daki polisiye dizilerini görsen şaşarsın @serhatt @12.Adam

Forum İstatistikleri

Konular
171,052
Kullanıcılar
8,440
Son Üye
Tuncay