NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Olur neden olmasın ?

Nedime-Asiye savaşı neden ? Asiye'yi kuma olarak getirmedi mi Rızvan Leto ? Evet getirdi

Ayşecik Nedime'ye "ben sen değilim anne" dedi ama Ayşe Nedime'nin yaşadığını yaşayacak, Damla kuma olarak gelmiş olacak sonuçta Fikret onu eve getirdi, ki Ayşe 'Fikret'ten boşanmicam' demişken. Bu da tezimi doğruluyor.

Yani Rızvan'ın Nedime'ye yaptığını, Fikret Ayşe'ye yapacak, ve Ayşe yediği lafı yutacak, Nedime gibi olacak :)

Bahadır Özdener gerçekten ilmek ilmek işledi senaryoyu nerelere çekti be...

@Emre Ozansoy @ömer karataş @batuhankaralar @Angelica @Hobbit
bir kahve bir ambülans tam alfa çıktı mecnun binbaşı :D :D

• Güldürdün
Reactions: Alemdar
Olur neden olmasın ?

Nedime-Asiye savaşı neden ? Asiye'yi kuma olarak getirmedi mi Rızvan Leto ? Evet getirdi

Ayşecik Nedime'ye "ben sen değilim anne" dedi ama Ayşe Nedime'nin yaşadığını yaşayacak, Damla kuma olarak gelmiş olacak sonuçta Fikret onu eve getirdi, ki Ayşe 'Fikret'ten boşanmicam' demişken. Bu da tezimi doğruluyor.

Yani Rızvan'ın Nedime'ye yaptığını, Fikret Ayşe'ye yapacak, ve Ayşe yediği lafı yutacak, Nedime gibi olacak :)

Ayşe, Damlayı alt edemez. Damla istediğini döner dolaşır bir şekilde ulaşır. Tıpkı Zeynep'e dediği gibi; Hakan'dan kurtulmak için Fikret'i yaktı. Gerçekten seversede Ayşe'ye geçmiş olsun. Ki kuma olayını takacağını sanmıyorum Damlanın.

Ayşe, Damlayı alt edemez. Damla istediğini döner dolaşır bir şekilde ulaşır. Tıpkı Zeynep'e dediği gibi; Hakan'dan kurtulmak için Fikret'i yaktı. Gerçekten seversede Ayşe'ye geçmiş olsun. Ki kuma olayını takacağını sanmıyorum Damlanın.
belkide tersi olacak ayşe asiyeleşecek yollu dedi hemen zeynebe çünkü damla'da nedmeleşebilir

• Beğendim
Reactions: Hobbit
bir kahve bir ambülans tam alfa çıktı mecnun binbaşı :D :D
Yerim ben o binbaşı'yı ya... harbi Mecnun çıktı :F
Tabi orası öyle Damla yer Ayşe'yi ama ortada bir kuma tarzı hikaye olacağı belli sonuçta Ayşe Fiko'dan boşanmicak ama evden ayrıldı, Fiko Damla'ya yeni gelin olarak getirdi :A Ki bu tarz karakterdeki adamlar, koruyucu tarzı, sevilir kadınlar hayran kalıyor. Bence Damla sever Fiko'yu :) Ama aralarındaki savaşı Nedime'yle Asiye'yi de etkileyecek, güzel yazılacağından şüphem dahi yok :)

Olur neden olmasın ?

Yok eğer Damla Fikret aşkı yaşanacak olsaydı adımları atıldı atılmadı bile Fikret hep uzak durdu Damladan yine uzak duracak bence

Yok eğer Damla Fikret aşkı yaşanacak olsaydı adımları atıldı atılmadı bile Fikret hep uzak durdu Damladan yine uzak duracak bence
Abla, biliyorsun bizim dizileri, sözleşmeler imzalanır falan filan sonra bir bakmışsın aşık olmuşlar. Örnekleri çok dizi tarihinde. :)
Adımlar konusuna gelecek olursak, Ayşe'nin aileye olacak olanı ispiyonlaması ile başlamış oldu sayabiliriz.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Olur neden olmasın ?

"Ben sen değilim anne" demesinden sonra öyle bir şey olacağı çok belliydi ama Bahadır Özdener dediğin gibi bunu başından beri ilmek ilmek işledi. Fikret de babası gibi oldu ama bölümün ilk sahnesinde babasına cevap verememesi sinirimi bozmuştu. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica
"Ben sen değilim anne" demesinden sonra öyle bir şey olacağı çok belliydi ama Bahadır Özdener dediğin gibi bunu başından beri ilmek ilmek işledi. Fikret de babası gibi oldu ama bölümün ilk sahnesinde babasına cevap verememesi sinirimi bozmuştu. :A
Fikret uçkuruyla herkese cevap verecek 😂😂😂

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy