NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

hikaye nin aksiyon tarafinda , yakin zaman da yilmaz'in babasinin diziye girmesini bekliyorum. kanimca son bolum dolayli sahne hazirligi tamamlanmis oldu. umarim saglam bir oyuncu katilimi olur.....
kaliteli oyunculugu ile one cikan bir isim beklentisindeyim .haliyle beklentim yuksek.

son bolum de en one cikan sekanslar kanimca: mecnun komutan sahneleri ve mehmet ali nin oldugu sahneler.
daha once de dedigim gibi - umarim her iki oyuncunun sahneleri daha da artar.

iyi seyirler.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Kokusu çıkar eğer gelirse bir şekilde ama bakalım, senaryosu kadar oynayacak oyuncu da önemli. Hoş senaryosu sağlam olur da oyuncu konusunda emin değilim; Levent Ülgen, *Uğur Yücel, Mesut Akusta gibi ses getirecek isimler olmalı.
< malesef olmayacak gibi. ugur yucel'i > *sandik kokusu dizisinin yeni bolum fragmanin da gormemle beraber hayal kirikligi yasiyorum.

yazdigin isimlerden 2.secenegim levent ulgen di, bakalim o hangi proje de karsimiza cikacak. beklentiyi dusuk tutuyorum, sayet kendisi olursa cok memnun olurum.

• Beğendim
Baba marten için kimsenin söylemediği birini söylüyorum. Olmayacağını bildiğim için çok rahatım. Ama gelse ne İnci Taneleri kalır ne başka bir şey.
O ütopik isim; NECATİ ŞAŞMAZ..

vadi de iz birakip kultlesmis isimler den kim gelsin diye br anket yapilsa ;
ilk tercihim. ; kiymetli sanatcimiz selcuk yontem.
hazir ugur yucel elden kacmisken((malesef) , selcuk yontem'in anadolu tiyatro turu el verirse, keske teklif gitse, harika bir katilim olurdu her anlamda.

bu arada , vadi dedik de, vadi'nin ilk izledigim bolumu de memati dolayli epik bir sahne yazilimi sayesinde olmustu. . . < hangi bolum oldugunu rakam olarak hatirlamiyorum, fakat dedigim sahne de guzel mesaj icerikli replik vardi. su ara *gaddar dizisini izlerken < dizinin son bolumunde benzer bir yazilim sahnesi yasandigindan -mazi den memati nin sahnesi aklima geldi ister istemez...

• Beğendim
inşallah,bu arada ceylan'ı halil ibrahim'in harun amcası(yaşıyorsa) göndermiş olabilir leto kızıyla evli kalmasın diye yeğeni
Fragman hoşuma çok gitmedi. Yalan mı söyleyelim şimdi. Ayşe/Fikret/Damla tarafı hareketli sadece. Banane Ceylan'dan ya. Hikayesi ne o bile belli değil.

Fragman hoşuma çok gitmedi. Yalan mı söyleyelim şimdi. Ayşe/Fikret/Damla tarafı hareketli sadece. Banane Ceylan'dan ya. Hikayesi ne o bile belli değil.
haklısın çıkması lazım ama kalıcı olarak gelmiş dendi maalesef ceylan karakteri için zor gözüküyor yakın zamanda çıkması o yüzden ne yazık ki

• Beğendim
Reactions: Hobbit
haklısın çıkması lazım ama kalıcı olarak gelmiş dendi maalesef ceylan karakteri için zor gözüküyor yakın zamanda çıkması o yüzden ne yazık ki
Şimdi son haftalarda ki mesajlarımda çok Damla ismini geçirdiğim için biraz kayırıyor gibi görünüyor olabilir ama şunu düşün Damla daha gelmeden biz hikâyesini de adını da çokça duyduk. Ama Ceylanda bu tam tersi. Hiç yokken adı bile geçmezken pat diye çıkıverdi bir anda. Başka olayları bekliyoruz haklı olarak ama bize Ceylan veriyorlar. Ne bu şimdi. Halil İbrahim de hakketten safmış yani. Reytingler düşük gelince kimse ağlamasın sonra. Sebebi apaçık ortada çünkü.

• Aynen
Şimdi son haftalarda ki mesajlarımda çok Damla ismini geçirdiğim için biraz kayırıyor gibi görünüyor olabilir ama şunu düşün Damla daha gelmeden biz hikâyesini de adını da çokça duyduk. Ama Ceylanda bu tam tersi. Hiç yokken adı bile geçmezken pat diye çıkıverdi bir anda. Başka olayları bekliyoruz haklı olarak ama bize Ceylan veriyorlar. Ne bu şimdi. Halil İbrahim de hakketten safmış yani. Reytingler düşük gelince kimse ağlamasın sonra. Sebebi apaçık ortada çünkü.
haklısın rızvandan farklı göstereceklerine halil ibrahim'i de rızvanlaştırıyorlar

• Üzücü
Reactions: Hobbit
  • Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy
  • Güldürdün