NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Bu nasıl fragman be? Bu dizinin bu işlerini gören ekip değişmeli acil.
Bir kanalın diğer dizisi Şahane Hayatım'ın fragmanına bakıyorum bir de Hudutsuz Sevda'nın. Sanki bilerek yapılıyor gibi, çıkamıyorum işin içinden.
------
twitter'da ceylan rolünü oynayan oyuncunun medyapım tarafından torpilli olduğu konuşuluyor bu fragman'da bunu doğruluyor gibi
Melisa Döngel'i öne çıkartacağız diye zamanında AşkMİ'yi batırmışlardı şimdi de bize yapıyorlar. Umarım vazgeçerler bu hatadan ama vazgeçeceklerini hiç zannetmiyorum. :(

• Üzücü
Reactions: ömer karataş
Bir kanalın diğer dizisi Şahane Hayatım'ın fragmanına bakıyorum bir de Hudutsuz Sevda'nın. Sanki bilerek yapılıyor gibi, çıkamıyorum işin içinden.
------

Melisa Döngel'i öne çıkartacağız diye zamanında AşkMİ'yi batırmışlardı şimdi de bize yapıyorlar. Umarım vazgeçerler bu hatadan ama vazgeçeceklerini hiç zannetmiyorum. :(
maalesef en azından sezon sonuna kadar kalacak gibi ceylan karakteri dediğin gibi inşallah vazgeçerler bu karardan

o tetikçi birşey yapmazssa bölüm yılmaz'ın ölümüyle bitebilir binbaşım ellerine sağlık ve tetikçi ceylan'ın kardeşi bence
Osman mevzusu açıldığından dolayı bende öyle düşünüyorum, kardeşi tetikçi çıkacak. Bir hamle yapar ama muhtemelen bizimkilere bir şey olmaz, Yılmaz ölmeli artık.

• Beğendim
evet baba marten'in ortaya çıkması için yılmaz'ın ölmesi şart
Baba Marten olayı için kararsızlar bence. Reytingler çok inişli çıkışlı, net olsa ve yeni sezon onayı alıp almayacağı kesin olsa sezon sonuna anca getirirler ama devam etmeyecekse gelebilir her an.

reyting arttırmak içinde getirilebilir senaryosuda sağlam olursa
Kokusu çıkar eğer gelirse bir şekilde ama bakalım, senaryosu kadar oynayacak oyuncu da önemli. Hoş senaryosu sağlam olur da oyuncu konusunda emin değilim; Levent Ülgen, Uğur Yücel, Mesut Akusta gibi ses getirecek isimler olmalı.

Kokusu çıkar eğer gelirse bir şekilde ama bakalım, senaryosu kadar oynayacak oyuncu da önemli. Hoş senaryosu sağlam olur da oyuncu konusunda emin değilim; Levent Ülgen, Uğur Yücel, Mesut Akusta gibi ses getirecek isimler olmalı.
Bu reytinglerle mecbur yeni sezon onayı gelmeli Şubat ayına kadar zirvedeki dizisin, şimdi de Top 2'deyiz, Survivor'ı geçiyoruz nasıl vermicekler ? Başka kanala geçirtir Bahadır Özdener.

Ama fragmanın mükemmelliği şaka mı ?

• Beğendim
Bu reytinglerle mecbur yeni sezon onayı gelmeli Şubat ayına kadar zirvedeki dizisin, şimdi de Top 2'deyiz, Survivor'ı geçiyoruz nasıl vermicekler ? Başka kanala geçirtir Bahadır Özdener.

Ama fragmanın mükemmelliği şaka mı ?
Bahadır Özdener'in bir kanalda devam eden diziyi başka bir kanala aldıracak kadar gücü olduğunu düşünmüyorum. En kötü benzeri bir hikayeyi başka bir kanal için başka bir yapıma yada BVB'ye hazırlar aga.

İlk fragmanı fragmansız bırakmamak için verdiklerini biliyordum da bu kadar iyi bir fragman beklemiyordum. Halil İbrahim'in Yılmaz'ın karşısına çıkması ve Mecnun'un ortadan kaybolan albayı bulup cezasını kesmesi... Kısacası her şey daha yeni başlıyor. :Z

• Beğendim
Bahadır Özdener'in bir kanalda devam eden diziyi başka bir kanala aldıracak kadar gücü olduğunu düşünmüyorum. En kötü benzeri bir hikayeyi başka bir kanal için başka bir yapıma yada BVB'ye hazırlar aga.

İlk fragmanı fragmansız bırakmamak için verdiklerini biliyordum da bu kadar iyi bir fragman beklemiyordum. Halil İbrahim'in Yılmaz'ın karşısına çıkması ve Mecnun'un ortadan kaybolan albayı bulup cezasını kesmesi... Kısacası her şey daha yeni başlıyor. :Z
Bahadır Özdener ortak yani gücü var :) Medyapım tek söz sahibi değilmiş. Medyapım Viva Yapım'la yapıyormuş öyle öğrendim :)

• Beğendim
evet baba marten'in ortaya çıkması için yılmaz'ın ölmesi şart
isterdim ki -yilmaz gibi saglam bir orijinal Villain daha derinlikli kullanilsaydi. . .

baslar da cok iyi yazildi fena da ilerlemiyordu..... taa ki >
hastaneye gidip zeynep ~ halil'i indirmek istemesi -kanimca absurd .
*villain'in agirliginin ve gizeminin ,elindeki gucun bi nevi fazla lokalize ve kisisel komplek'e endeksli gosterilmesi -bende hayal kirikligi yaratti.

son donemde de geri plan da yer alip islerini *hakan uzerinden sergilemesi, derken, uzerine *rizvan leto nun himayesine girmiscesine ondan emir almasi vs vb,,, yilmaz gibi orj bir villain'in tum ahengini albenisini pasifize etmekle es degerde bir yazilim .

.

reyting,aksiyon vs konusunda,
bi ara yilmaz dizi de gorunmedi, aksiyon da haliyle yok gibiydi bir kac bolum, , , beraberinde de yanilmiyorsam reyting dusmustu. <^> bunu salt aksiyona ve net yilmaza yuklemek istemem, < bu denkleme > ek ilisik damla,hakan, ceylan vs dolayli sahneleri eksi anlam da tuz biber oldu o bolumler.

diziye genel durum gorusum :

masa oyununu daha genis persfektifli kurgulamalarini isterdim. halen hic bir sey icin gec degil.

fragmana gelirsek : mehmet ali nin daha fazla sahnesi olmali demistim. kendisi kaliteli oyunculuk ve tecrube ile diziye farklilik katiyor. yeni fragman da gordugum kadariyla one cikan kilit sahne de saglam replikler ile one cikacaktir beklentisindeyim...

komutan'i da keza bir an once hikaye de aktif yer almasi,sahneelerinin artmasini belirtmistim beklentim dolayli.

savci'yi son bolum yanilmiyorsam goremedik. yer aldigi kendi sahnelerin de cok iyi performans sergilemesiyle sekanslari bir tik uste cikariyordu. bi sekilde hikaye de sahnelerinin devamliligini olmasini istedigim bir rol.savci.

bu arada, halil ibrahim > mehmet ali ile ilerleyecekse, ekibini saglam kurmali. osman vs ile anca bir yere kadar *lokal .
bundan sonra gorunen o ki daha genis cerceve de aksiyon yazilimi olacak , liman, vsvs,

dolayisiyla > ekip guncellenmeli diye dusunuyorum..

< bunlar elbette sahsi izlenimim. her izleyici farkli dusunebilir.

• Beğendim
Bahadır Özdener ortak yani gücü var :) Medyapım tek söz sahibi değilmiş. Medyapım Viva Yapım'la yapıyormuş öyle öğrendim :)
O zaman bilemem ama dediğim gibi aynı hikaye ve kadro zor, ATV'nin EDHO için nasıl engel koyduğu ortada mesela en yakın dönemde.

• Beğendim
ilahi hobbit :) . bunu cidden yazdin mi diye iki defa kontrol ettim 😛

savci rolunu oynayan oyuncu rolu resmen yasiyor.cok basarili performansi mevcut. umarim dizi de her bolum sahnesi olur. gecen bolum yanilmiyorsam sahnesi yoktu- sade lafi gecmisti.
Vardı ya. Binbaşı ile. (b)