NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Nedimenin Yılmaza gidip Rizvani öldüreceksin demesi en büyük ipucu aslında ama bilemedim.

Bu arada dizinin ana amacı Yılmazın babasını ortaya çıkarmak. Halil İbrahim Askeri istihbarat 😎
Evet ama o işi Halil İbrahim'in ortaya çıkaracağı kardeşi yapacak gibi, yanlış bir tahmin de yapıyor olabilirim. :A

Diğer bölüm Halil İbrahim kurtulduğunda çalsa da keyfimiz yerine gelse. :bhr:

Efsane Bi şarkı. Dizi için en uyumlu şarkılar tebrik ediyorum.

Ama asıl meral ettiğim konu; her şey son bulduğunda butun kirli çamaşırlar dokuldugunde Halil İbrahim ailesine ve Zeynepe ne diyecek? Bence Derviş Halil İbrahimin görevini biliyor.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Efsane Bi şarkı. Dizi için en uyumlu şarkılar tebrik ediyorum.

Ama asıl meral ettiğim konu; her şey son bulduğunda butun kirli çamaşırlar dokuldugunde Halil İbrahim ailesine ve Zeynepe ne diyecek? Bence Derviş Halil İbrahimin görevini biliyor.
Dizinin seyir zevkini artırıyor bu türkü, Hekimoğlu ve Benden Selam Olsun Bolu Beyine.

Benim de en merak ettiğim konulardan biri o da Zeynep "Yılmaz haklıymış" demese iyidir. :A Oğuz mevzusunu bildiğinden Derviş dayı konuya hakimdir de tam anlamıyla bilmiyor da olabilir.

Dizinin seyir zevkini artırıyor bu türkü, Hekimoğlu ve Benden Selam Olsun Bolu Beyine.

Benim de en merak ettiğim konulardan biri o da Zeynep "Yılmaz haklıymış" demese iyidir. :A Oğuz mevzusunu bildiğinden Derviş dayı konuya hakimdir de tam anlamıyla bilmiyor da olabilir.
Deniz Can Aktaşa da ayrı bir parantez açmak istiyorum. Rolünün en üst düzeyde hakkını veriyor. Karakter üstünde siritmiyor. Bence bu oyunculukta üst düzey bir şey. Tebrik ediyorum.
Menajerimi Arada da çok iyiydi, Kasaba Doktorunda da. Kasaba Doktoru favorimdir.

Deniz Can Aktaşa da ayrı bir parantez açmak istiyorum. Rolünün en üst düzeyde hakkını veriyor. Karakter üstünde siritmiyor. Bence bu oyunculukta üst düzey bir şey. Tebrik ediyorum.
Menajerimi Arada da çok iyiydi, Kasaba Doktorunda da. Kasaba Doktoru favorimdir.
Sosyal medyada oyunculuğu hakkında yapılan yorumlardan bazıları olumsuzdu ama bence de hakkını vererek oynuyor. Aksiyon sahnelerini iyi sırtlıyor, önü açık. :bhr: Aşk Hudutsuz Sevda sonrası Aşk Ağlatır'daki performansı favorim. :A Tabii Menajerimi Ara da iyi, Kasaba Doktoru hakkında bilgim yok ama. :A

• Beğendim
Reactions: Dante

zeynep bir davan varsa yanındayım demişti sıkıtı çıkarmaz yani :D

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy
* Aşk Ağlatır'daki performansı favorim. :A

*. kendisini ilk bu dizi de izlemis ve performansini begenmistim.
o donem cevreme ,buyuk potansiyel barindirdigini belirtmistim.
ayni sey *cagatay'i ilk izledigim de olmustu. benzer sekilde 6.sezili yorumumu yapmistim. :)

hudutsuz sevda dizisinde her bolum ayni kivam da oyunculukla resmen diziyi tasiyan bayrak isim durumunda. elbette ,dizinin genel cast secimini diziye baslarken ayrica belirtip *yapimi tebrik etmistim. diger one cikan isimler ve sonradan gelen cemal hunal , cem emuler ,komutani ve savciyi oynayan dikkat cekici onemli eklemeler dizi adina olumlu artilar oldu.bence.
------

zeynep bir davan varsa yanındayım demişti sıkıtı çıkarmaz yani :D
zeynep dedin de, son bolum annesini tek basina takip etmesi durumunu - dizinin ilk bolumleri ile kiyaslarsam ,yoruma acik bir degisim ortaya cikiyor.
eski den *sota bir sekilde yaninda veya golgesi olurdu. -yaniliyor muyum.

elbette ,tek gitmesi sayesinde -ortaya aksiyon ,adrenalinli sahnelerin yazilmasi ortami cikti. . .

hatirlarsak ,sota ilk bolumler de zeynep eksenli one cikiyordu, sonra net fikret odakli bir evreye evrildi.

sota~zeynep denkleminin bozulmasina yonelik kirilma ani ; bunda elbette zeynep'in evlenip diger eve gecisi etken oldu gibi .simdilik.

*sota karakteri performans oyunculugu -sahnesi az ama oz olmasina ragmen- seyirciye geciren hissiyatta. hangi bolum de yazdim hatirlamiyorum : daha fazla replik ve sahnesi olmasi gereken rollerden.bence.

Son düzenleme:
  • Beğendim
bayagi duz bir fragman olmus.
fragman da one cikan tek surpriz - malesef yanan osman olacak.

son bolum zeynep saglam salvo yapmisti,,, ceylan > osman cikisiyla bu durumu ekarte edecek gibi .

yeni fragman da halil ibrahim, oguz ve komutan sahnesi bekliyorum...

• Aynen