NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Zannetmiyorum ama plan da olsa çok gereksiz uzadı bu mevzu. AşkMİ'de Melisa Döngel'e, Safir'de BBA'ya, Kopuk'ta Seray Kaya'ya yapılan parlatma mevzusu burada Esengül Aypek'e yapılıyor.

Ben öyle birşey olduğunu düşünmüyorum ya

Yaz sezonunda yada gelecek sezon Medyapım'ın yeni dizilerinden birinde başrol olarak izleriz artık.
Kadın biraz Hatice Şendil'i anımsatıyor bana o kadar. Başka bir vasfı yok dizide benim için. Ölsede kurtulsak.
Bir tık çok güzel olmuşsun derken Halil İbrahimden iskillenmedim değil.
------

Onun yüzüne baba Marten'i göremeden biteceğiz ona yanarım. :A
Mertan'ı oynayacak kişiyi %95 buldum galiba. Sekme ihtimali bence hiç yok.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Kadın biraz Hatice Şendil'i anımsatıyor bana o kadar. Başka bir vasfı yok dizide benim için. Ölsede kurtulsak.
Bir tık çok güzel olmuşsun derken Halil İbrahimden iskillenmedim değil.
------

Mertan'ı oynayacak kişiyi %95 buldum galiba. Sekme ihtimali bence hiç yok.
hangi manada işkillendin? inşallah plan oluğuna dairdir aksi olursa tepki olur ki plansa bile tepkiler var doğal olarak

hangi manada işkillendin? inşallah plan oluğuna dairdir aksi olursa tepki olur ki plansa bile tepkiler var doğal olarak
Plan olması şeklinde. Sanki bilerek Zeynep'in yanında söylüyor ve bu sayede Ceylan'ın Zeynep'i yenmek üzere olduğunu düşündürtüyor gibi. Çok kısa bir sekanstı ama vücut dilleri sanki öyleydi. Zeynep şok oldu ve Ceylanda beklenmedik iltifat karşısında şok'a girdi gibi.

• Aynen
Reactions: ömer karataş
Bu akşam fragmanlardan dolayı pek takip etmek istemesem de diziyi izlicez tabi ki Güzel Türkçe'nin yazarlarından Bahadır Özdener'in kalemine güveniyoruz nitekim de bölüm özeti ve fotoğrafları heyecanlandırdı az da olsa.

Leto'lar tutuklanıyor demek ki Yılmaz içeri girip ötecek :)