TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Valla sen mantıyı ben ve @Dosi gibi bir özle değil Terminal yollarda beklersin. :A

Gerci @Dosi diyorum ama o kendine yapıyordur. :A
Yok mantı girişimim en son bi 6 sene önce olmuştur sjjsjsjjs annem yapar ben yardım eder ve yerim. Ben sarmayı daha çok yapıyorum.

Yakında tatil başlayacak o ara bi içli köfte yapacağım inşallah. En son kalın ama lezzeti olmuştu sjjsjsjs bakalım bu kez nasıl olacak :A

Laaaaa ammaaaa kulağımmm çınladıııı 🤭🤭🤭

200.gif

Yok mantı girişimim en son bi 6 sene önce olmuştur sjjsjsjjs annem yapar ben yardım eder ve yerim. Ben sarmayı daha çok yapıyorum.

Yakında tatil başlayacak o ara bi içli köfte yapacağım inşallah. En son kalın ama lezzeti olmuştu sjjsjsjs bakalım bu kez nasıl olacak :A

içli köfte ve sarma da yeriz hiç sorun değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Lezzetli olacaktır eminim. Mantı pratiğin yok demek ki. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Bu kız anca görsell atar...
4 yıldır 400 kere mantı istedim 😕😒😕😒😕😒

@Zeyno bana ne çikolatalar ne tatlılar yolladı
------

@12.Adam @Yakamoz-Asi en son soba borusunda görünmüş.. Franglarını toplarken 🤭🤭🤭

Bak bak @Zeyno çikolata gönderiyormuṣ birde paylaṣmıyorsun sonra benim franglara laf ediyorsun püüü :A
Sobayı yaktıysa gitti paralar. :A @Yakamoz-Asi

Yaktım valla :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam