TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bizim önceliğimiz her zaman "EN FAVORİ GÜZEL" Dosi Hanım ancak kısıtlama veya sansür olmamalı...
Her sene nasıl yürütüldüyse o şekilde yürütülmeye devam edilecek.
------

Yabancıları bayadır yapmadık sanki ama. Onların zamanı ne zamandı ki :A
Ramazan ayı durdurmamış Sherlock beyi. Son veda konularından dolayı bir süre daha el atılmaması en doğrusu.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ahanda taa 2020'de yapılmış etkinlik. Yalnız 18 sayfa ne yazmışız be kardeşim. Forumun zirve etkinliğidir bu etkinlik :A Ama Margot ve Scarlett sultanlarım için de değer be... @Sherlock @Dosi

• Harika
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ahanda taa 2020'de yapılmış etkinlik. Yalnız 18 sayfa ne yazmışız be kardeşim. Forumun zirve etkinliğidir bu etkinlik :A Ama Margot ve Scarlett sultanlarım için de değer be... @Sherlock @Dosi

2021’de yerli güzeller yapıldı, 2022’de yapıla bilirdi ama aktif değildik. 2021 sonbaharında bir takım şeyler oldu, bundan dolayı yerlileri bile yapıp yapama konusunda çok emin değilim açıkçası. Son zamanlarda yine o dönem gibi olunmaya başlandı. Etkinlik benim, bana emanet edildi zamanında ve ruhunu bozmak istemiyorum

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
------

Ramazan ayı durdurmamış Sherlock beyi. Son veda konularından dolayı bir süre daha el atılmaması en doğrusu.
@Sherlock beyciğime ben de hiç yakıştıramadım bu davranışı Dosi hanım. Biz en iyisi bir süre daha bekleyelim. Yoksa ramazan ramazan edebimizi bozacak bu herif...
------

2021’de yerli güzeller yapıldı, 2022’de yapıla bilirdi ama aktif değildik. 2021 sonbaharında bir takım şeyler oldu, bundan dolayı yerlileri bile yapıp yapama konusunda çok emin değilim açıkçası. Son zamanlarda yine o dönem gibi olunmaya başlandı. Etkinlik benim, bana emanet edildi zamanında ve ruhunu bozmak istemiyorum
Yabancı güzellerimizi 2024'e kadar bekleyecek miyiz biz şimdi yani...

Season 5 No GIF by The Office

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
------

@Sherlock beyciğime ben de hiç yakıştıramadım bu davranışı Dosi hanım. Biz en iyisi bir süre daha bekleyelim. Yoksa ramazan ramazan edebimizi bozacak bu herif...
Oysa ki sadece yardım etmek istemiştim...

Efsanevi finali anmak adına, sizler için konu açtım...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
------

Yabancı güzellerimizi 2024'e kadar bekleyecek miyiz biz şimdi yani...

Season 5 No GIF by The Office
Hiç şaşırtmadı ve yine inadına gidip konu açmış.
2021 sonbaharı sinyalini bırak aynısı olunuyor. Siz o konulardan devam edin. Bu seneyi es geçiyorum

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Dosi hanım bizleri tuzağa çekmek için etkinliği erken başlatmak istiyor

Tuzağa düşmeyin beyler
Islam Pray GIF

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Demi yani, her seferinde şaşırtıyor :A
Onlardan öncede favorisi Aysuydu. Kızı nazar ettirip önce sakatlanması, sonrada elenmesine sebep olmuştu :A Kardelende çok kalmaz bu gidişle :A
------

@DarkLegenD ve @Maskeli Fedai ’ninde sultanıydı sanki Elanur. Üzülmüşlerdir şimdi :A
Elanur değil de kendisinin arkadaşı olan "estetiksiz Miafitz" benim sultanımdı... 🥰Sultanımdı diyorum çünkü estetik yaptırdıktan sonra patatese dönüştü maalesef. @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @MEnes isimli beyefendiler kendisini tanıyorlardır muhtemelen. ✍️

En favori güzel etkinliğinde Elanur'u destekleyip katkı sağlamak isterim. 🤗 Hatta hemen şimdi başlatılabilir etkinlik. Ne oruç ile ne de başka bir şey ile alakam var. Sadece bana özel yapılan bir etkinlikten çıkacak olan sonuç benim güzellik anlayışımı yansıtır. ✍️ Benim güzellik anlayışım da forumdaki en iyi anlayış olduğuna göre etkinliği hak eden kişi kazanmış olur. 🔥🔥

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Elanur değil de kendisinin arkadaşı olan "estetiksiz Miafitz" benim sultanımdı... 🥰Sultanımdı diyorum çünkü estetik yaptırdıktan sonra patatese dönüştü maalesef. @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @MEnes isimli beyefendiler kendisini tanıyorlardır muhtemelen. ✍️

En favori güzel etkinliğinde Elanur'u destekleyip katkı sağlamak isterim. 🤗 Hatta hemen şimdi başlatılabilir etkinlik. Ne oruç ile ne de başka bir şey ile alakam var. Sadece bana özel yapılan bir etkinlikten çıkacak olan sonuç benim güzellik anlayışımı yansıtır. ✍️ Benim güzellik anlayışım da forumdaki en iyi anlayış olduğuna göre etkinliği hak eden kişi kazanmış olur. 🔥🔥
Yarışmayı erteleme kararı almıştım zaten, en iyisi direk kazanan konusunu açıp Elanur’un şampiyonluğunu ilan edeyim :A rakibine kimi yazayım? :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yarışmayı erteleme kararı almıştım zaten, en iyisi direk kazanan konusunu açıp Elanur’un şampiyonluğunu ilan edeyim :A rakibine kimi yazayım? :A
Niye Elanur'u şampiyon yapıyorsun? 🤔 Onu mu destekliyorsun yoksa Survivor'da? 🤔

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam