2020 Margot Robbie vs Scarlett Johansson | En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu | BÜYÜK FİNAL

HANGİSİ 'EN FAVORİ GÜZEL' SEÇİLSİN?


  • Kullanılan toplam oy
    44
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
21,986
26,814
1,060
İstanbul
EnFavoriGuzelSon.jpg


Bu yıl ilk kez düzenlenen 'En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu' etkinliği kapsamında, sizlerin oylarıyla oyuncuların güncel durumlarını baz alarak; en güzelini belirliyoruz.

@Dosi ile beraber yürüttüğümüz bu etkinlikte, şimdi sıra BÜYÜK FİNAL'de! Kendisine final konusunu açma şansını bana verdiği için teşekkür ediyorum, umarım baştan sona adı gibi 'güzel' bir etkinlik olmuştur...

Ayrıca gerek güzellerin belirlenmesi, gerekse kuralların belirlenmesi konusunda desteklerini sunan çok seçkin jürimiz Utku beye (@MasacRE) teşekkür ediyoruz...

Kurallar:

Final aşamasında, 1 oy hakkınız bulunuyor. Oy değiştirmek yok. Yanlış oylama yaparsanız, bunu anında belirtmeniz gerekir.

Etkinlik için üye olup bir sonraki aşamada oy kullanmayan üyelerin oyları geçersiz sayılacak. Eşitlik durumunda eşit oy alanlar birlikte bir üst tura yükselecektir.

Oy kullanmak için 6 (altı) günlük süreniz mevcut...

İŞTE BÜYÜK FİNAL'DE YARIŞMAYA HAK KAZANAN İKİLİ:

Margot Robbie:

Margot Robbie Kolaj (3'lü).jpg


Margot Robbie Akademi ve Altın Küre adaylığı bulunan Avustralyalı aktris ve yapımcı. Kariyerine 2000'lerin sonuna doğru Avustralya yapımı bağımsız filmlerde yer alarak başladı. Daha sonra Neighbours pembe dizisinde yer aldı ve performansıyla iki kez Logie Ödülü'ne aday gösterildi.

Scarlett Johansson:

Scarlett Johansson Kolaj (3'lü).jpg


Scarlett Johansson, BAFTA ödülü sahibi Amerikalı oyuncu. 1998 yılında oynadığı Atlara Fısıldayan Adam filmindeki rolü ile çıkış yaptı. Daha sonra Hayalet Dünyası, Bir Konuşabilse ve İnci Küpeli Kız gibi filmlerde rol aldı. 2003 yılında iki Altın Küre adaylığı kazandı.
 

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,415
12,284
1,060
21
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
Daha önceki turlarda Margot Robbie'yi yeterince ezmiştim. Kendisinin 3., hadi tamam sizin hatrınız için 4 turda elenmesi gerektiğini belirtmiştim. Hâlâ aynı fikirdeyim ve yüz ameliyatına girmezse değişmez bu fikrim.

Açık ara, sallana sallana, güle oynaya, fark ata ata Scarlett Johansson.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...