Dünya Kupası’nda Şampiyon Arjantin! Kupa, Messi'nin Ellerinde!

Şampiyon kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dosi hanım eskisi gibi değil, biraz saflaşmış ama bunu yiyecek kadar da değil :A
Kimse bizim Arjantin sevgimizden şüphe duymasın...
Kan donduruyorsunuz **ş herifler (@MEnes yazıyor varsayın :A ) @12.Adam @Sherlock
@MEnes yoldaşımın bize özelden ettiği hakaretler yetmiyormuş gibi burada da Dosi hanım aracılığıyla devam ediyor hakaretlerine. Cidden paramparçayım şu an... @Sherlock
Siz kafayı yemişsiniz... Messi'min bu kupayı almaması için her türlü totemi yapacak hale gelmişsiniz... Herif Higuain koymuş avatarına ötesi yok bunun... Biri de gitmiş Sarı Messi koymuş... Gerçekten bu totemlerden iğreniyorum... Ama ne yaparsanız yapın ne denerseniz deneyin göklerden gelen bir karaaar vardır... Messi kralım yarın o maçı ne yapıp edecek yenecek...
------

Ben yokken verdiğin bu mücadele karşısında seninle gurur duydum ZEY... Bu leş heriflere hadlerini bildirmişsin...
------

Daha fazla ve daha fazla ve daha fazla ağlayın... Zaten bunlar son çırpınışlarınız, yarın saat 20:00 civarı kaçacak deliğiniz kalmayacak... @Sherlock
Tüm bu ithamlara karşı verilecek bir yanıtımız vardır, o da şudur…

🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷

Oíd, mortales, el grito sagrado
¡Libertad, libertad, libertad!
Oíd el ruido de rotas cadenas
Ved el trono a la noble igualdad
Ya a su trono dignísimo abrieron
Las Provincias Unidas del Sud
Y los libres del mundo responden
Al gran pueblo argentino, ¡salud!
Sean eternos los laureles
Que supimos conseguir
Que supimos conseguir
Coronados de gloria vivamos
¡O juremos con gloria morir!

(Arjantin milli marşı)

🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷🇦🇷

Totemlerin tutmadığı bir dünya kupası oluyor maalesef. O yüzden Mbappe’ye manevi destek gösterme kararı aldım. Şanlı Madrid’imize yaptığı ayıbı bile affettim. :A
Avatar sinerjisinden başka çaremiz kalmadı sayın admin, oraya Mbappe koyman Mbappe’yi bitirir diye düşünmekteyim ancak hislerine güveniyorsun belli ki. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
IMG_0227.jpg

@MEnes @dosimosi @BARON男爵 @MasacRE @Maskeli Fedai

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,295
Puanı
1,060
Ronaldo'ya yapılan büyük komplonun ardından kupayı da Messi'ye vereceklerini düşünüyorum. :A

Şahsi olarak desteklediğim bir takım yok ancak seyir zevki açısından güzel bir maç olması dileğiyle. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Sherlock 'u biraz kızdırdım geçen haftanın enlerini açmamıştı, olay enleri açmaması değil şans eseri mailini buldum.Oradan yanıt yazar dedim önce uyardı sonra devam edince kızdı.
Bu konuda haklıymış ama :A enler demişken @Sherlock gece yarısı olmadan açiversin bi zahmet, yoksa arada kaynayacak.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Arjantin'de Messi, Fransa'da Mbappe olunca ekstra önlem olarak savunmaya ekleme yaparlar mı acaba diyordum ama iki taraf da dörtlü defansla çıkmış maça. Hadi hayırlısı olsun Higuain'imin vurduğu aut olsun...

Arjantin: Martinez; Molina, Romero, Otamendi, Acuña; De Paul, Enzo Fernández, Mac Allister; Di María, Messi, Julián Álvarez.

Fransa: Lloris; Koundé, Varane, Upamecano, Theo Hernández; Tchouaméni, Rabiot; Dembélé, Griezmann, Mbappé, Giroud.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Di Maria 2014 finalinde oynayamadı ve Arjantinin o turnuva'da ki en iyi futbolcuydu bu sefer tam zamanında iyileşti, 🐐 ile birlikte son kez Arjantin forması giyecekler.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Angelica