Dünya Kupası’nda Şampiyon Arjantin! Kupa, Messi'nin Ellerinde!

Şampiyon kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
FkSAJvRWAAIgNgg

Katar'ın ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Kupası'nda şampiyon Arjantin!

Normal süresi 3-3 biten unutulmaz finalde Fransa'yı penaltı atışlarında mağlup eden Arjantin, tarihinde 3. kez kupanın sahibi oldu. Kariyerindeki son eksik parça Dünya Kupası olan Lionel Messi de mutlu sona ulaşmış oldu.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,178
Puanı
1,060
Senin hangi tarafta olduğunu çözemiyordum ama meğerse sende düşman taraftaymışsın… @MEnes
Benim kapak fotosunda krallarımız var. O yeterli.
Vurdu ve gol oldu.
Dosi hanım eskisi gibi değil, biraz saflaşmış ama bunu yiyecek kadar da değil :A
Ahahahahaha :A
------

Kan donduruyorsunuz **ş herifler (@MEnes yazıyor varsayın :A ) @12.Adam @Sherlock
@MEnes olsa beni etiketlemeyı ihmal ederdi. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aramıza hoş geldin Higuain beyciğim. :Z

@Maskeli Fedai ve @bazinga başta olmak üzere herkesten avatar sinerjimize ortak olmalarını bekliyoruz. :A

Hoşbulduk sarışın Pepsi beyciğim :A

Evet evet bu sinerjimize herkesi davet ediyoruz :A
Siz kafayı yemişsiniz... Messi'min bu kupayı almaması için her türlü totemi yapacak hale gelmişsiniz... Herif Higuain koymuş avatarına ötesi yok bunun... Biri de gitmiş Sarı Messi koymuş... Gerçekten bu totemlerden iğreniyorum... Ama ne yaparsanız yapın ne denerseniz deneyin göklerden gelen bir karaaar vardır... Messi kralım yarın o maçı ne yapıp edecek yenecek...
------

Kan donduruyorsunuz **ş herifler (@MEnes yazıyor varsayın :A ) @12.Adam @Sherlock
Ben yokken verdiğin bu mücadele karşısında seninle gurur duydum ZEY... Bu leş heriflere hadlerini bildirmişsin...
------

@MEnes yoldaşımın bize özelden ettiği hakaretler yetmiyormuş gibi burada da Dosi hanım aracılığıyla devam ediyor hakaretlerine. Cidden paramparçayım şu an... @Sherlock
Daha fazla ve daha fazla ve daha fazla ağlayın... Zaten bunlar son çırpınışlarınız, yarın saat 20:00 civarı kaçacak deliğiniz kalmayacak... @Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,178
Puanı
1,060
Siz kafayı yemişsiniz... Messi'min bu kupayı almaması için her türlü totemi yapacak hale gelmişsiniz... Herif Higuain koymuş avatarına ötesi yok bunun... Biri de gitmiş Sarı Messi koymuş... Gerçekten bu totemlerden iğreniyorum... Ama ne yaparsanız yapın ne denerseniz deneyin göklerden gelen bir karaaar vardır... Messi kralım yarın o maçı ne yapıp edecek yenecek...
------

Ben yokken verdiğin bu mücadele karşısında seninle gurur duydum ZEY... Bu leş heriflere hadlerini bildirmişsin...
Yalnız senden bir farkı var etiket etiket diye başını ağrıtmıyorum... Gerekeni yapıyor sen gibi kulak arkası etmiyor...

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aramıza hoş geldin Higuain beyciğim. :Z

@Maskeli Fedai ve @bazinga başta olmak üzere herkesten avatar sinerjimize ortak olmalarını bekliyoruz. :A
Totemlerin tutmadığı bir dünya kupası oluyor maalesef. O yüzden Mbappe’ye manevi destek gösterme kararı aldım. Şanlı Madrid’imize yaptığı ayıbı bile affettim. :A