Dünya Kupası’nda Şampiyon Arjantin! Kupa, Messi'nin Ellerinde!

Şampiyon kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
Penaltı canavarı penaltıdan gollerine devam ediyor. Ne kadar çok penaltı kullandı bu turnuvada Arjantin!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Adım adım kupaya
Lionel Messi Win GIF by FIFA

------

Daha gol atmamız gerekiyor. Bu skor yetmez :A

• Harika
Reactions: MEnes and 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Pessi'nin kupa alacağına mı yanayım kicktipp emeğimi hiç edeceklerine mi :(

Bonuslar olmasa bu sonuca rağmen liderdim ama bonuslar, bonuslar. :(

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
TARİHİN EN İYİSİ OLAN MESSI ABİME BİAT EDİN.. @Sherlock @MasacRE @MEnes
------

@Sherlock beyciğimin sarı saçlı Messi avatarını görüyor ve arttırıyorum. Başarılar Arjantin... @MEnes @bazinga @12.Adam @Maskeli Fedai

1F9F119C00000578-0-image-a-8_1524304508401.jpg

Aramıza hoş geldin Higuain beyciğim. :Z

@Maskeli Fedai ve @bazinga başta olmak üzere herkesten avatar sinerjimize ortak olmalarını bekliyoruz. :A
Kütük dostum bu leşe inanma.. Kendisi Messi kupayı alsın diye ters psikoloji uyguluyor.. @MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Arjantin dağıttı valla bu kadar tek taraflı bir final inanılmaz bir şey. Avatar sinerjisi ile de durduramadığımıza göre ben amirim ile birlikte efkar moduna girerim arkadaş... @Sherlock @bazinga
------

------

Kütük dostum bu leşe inanma.. Kendisi Messi kupayı alsın diye ters psikoloji uyguluyor.. @MEnes
Ben hayatımda senin kadar fırıldak bir insan görmedim ya leş herif :A Tersi olsa şu anda Pepsi Pepsi diye dalga geçerek gelirdin foruma :A
------

------

Ben hayatımda senin kadar fırıldak bir insan görmedim ya leş herif :A Tersi olsa şu anda Pepsi Pepsi diye dalga geçerek gelirdin foruma :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
------

Arjantin dağıttı valla bu kadar tek taraflı bir final inanılmaz bir şey. Avatar sinerjisi ile de durduramadığımıza göre ben amirim ile birlikte efkar moduna girerim arkadaş... @Sherlock @bazinga
Hadi ilk gol penaltıydı da ikincisi için diyecek söz yok maalesef, Di Maria sakatlığını atlattı ve finalde şovunu yaptı. :A

Fransa bitmiş zaten konuşmaya gerek yok…

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
“Penaldo” out, “Pepsi” in… Bu nedir kardeşim, kaçıncı penaltı bu…
Ağlamaaaaa, ne yapsın penaltı oldu diye atmasın mı... Kaçırınca gömmesini biliyordunuz... Oraya topu getiren ve oralarda oynayıp penaltıları kazanan takımı öveceğine şu mesajı yazmak... Tam sizlik hareket...
------

Fransa’ya ne olmuş? :A
Üstünden ARJANTİN yamyamları geçti... Olan bu...
------

Adım adım kupaya
Lionel Messi Win GIF by FIFA

------

Daha gol atmamız gerekiyor. Bu skor yetmez :A
Kesinlikle 3 4 acımak yok bu Fransızlara... 2018'in intikamını en acımasız şekilde almamız lazım...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ağlamaaaaa, ne yapsın penaltı oldu diye atmasın mı... Kaçırınca gömmesini biliyordunuz... Oraya topu getiren ve oralarda oynayıp penaltıları kazanan takımı öveceğine şu mesajı yazmak... Tam sizlik hareket...
------

Üstünden ARJANTİN yamyamları geçti... Olan bu...
Yoldaşım bu iki uslanmaz leş Messi abimin büyüklüğünü idrak edemiyor.. Hastalanmış bunlar.. @MasacRE @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
------

Ya sen nerden çıktın yine bir anda be adam... Bunu senden duymak güldürdü doğrusu... :A
------

Hadi ilk gol penaltıydı da ikincisi için diyecek söz yok maalesef, Di Maria sakatlığını atlattı ve finalde şovunu yaptı. :A

Fransa bitmiş zaten konuşmaya gerek yok…
Bak bak leşe bak. Golde Messinin attığı muazzam pasa değinme yok boş kaleye atan Di Maria övüyor sadece... Penaltıyı alışı ve maç içinde iyi oynaması elbette büyük iş ama Messi de iyi oynuyor maçta... Takımı acayip rahatlatıyor paralarıyla ve zekasıyla...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Atmayacak tabii ki... Büyük futbolcu dediğin "ben çok attım, biraz da başkaları atsın" diyebilendir...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes