Dünya Kupası’nda Şampiyon Arjantin! Kupa, Messi'nin Ellerinde!

Şampiyon kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ya sen nerden çıktın yine bir anda be adam... Bunu senden duymak güldürdü doğrusu... :A
------

Bak bak leşe bak. Golde Messinin attığı muazzam pasa değinme yok boş kaleye atan Di Maria övüyor sadece... Penaltıyı alışı ve maç içinde iyi oynaması elbette büyük iş ama Messi de iyi oynuyor maçta... Takımı acayip rahatlatıyor paralarıyla ve zekasıyla...
Messi abim kazanınca geleyim dedim.. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ağlamaaaaa, ne yapsın penaltı oldu diye atmasın mı... Kaçırınca gömmesini biliyordunuz... Oraya topu getiren ve oralarda oynayıp penaltıları kazanan takımı öveceğine şu mesajı yazmak... Tam sizlik hareket...
------

Üstünden ARJANTİN yamyamları geçti... Olan bu...
------

Kesinlikle 3 4 acımak yok bu Fransızlara... 2018'in intikamını en acımasız şekilde almamız lazım...
Yoldaşım bu iki uslanmaz leş Messi abimin büyüklüğünü idrak edemiyor.. Hastalanmış bunlar.. @MasacRE @Sherlock
Kimleeeeeer kimlerleeeee beraber, iki leş hemen damlamışlar ikinci yarıyı bile beklemeden hale bak…

Paramparçayız… @MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Arjantin dağıttı valla bu kadar tek taraflı bir final inanılmaz bir şey. Avatar sinerjisi ile de durduramadığımıza göre ben amirim ile birlikte efkar moduna girerim arkadaş... @Sherlock @bazinga
------

Ben hayatımda senin kadar fırıldak bir insan görmedim ya leş herif :A Tersi olsa şu anda Pepsi Pepsi diye dalga geçerek gelirdin foruma :A
------

Ben hayatımda senin kadar fırıldak bir insan görmedim ya leş herif :A Tersi olsa şu anda Pepsi Pepsi diye dalga geçerek gelirdin foruma :A
Bu anlattığın kişi ben değilim hayır.. :A
------

Sen gerçekten iğrenç bir insansın...
Hakaret var hocam.. @MEnes @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,389
Puanı
1,060
Bonus sorusunda takımı sordular, kişileri değil.
@BARON男爵 ile sizin sıralama hangi takımın totalde daha fazla attığı gollere bağlı :A
Ekli dosyayı görüntüle 119590
Bonusların cevapları neden açılmıyor ? Neticede maç başladı. :A
Arjantin dağıttı valla bu kadar tek taraflı bir final inanılmaz bir şey. Avatar sinerjisi ile de durduramadığımıza göre ben amirim ile birlikte efkar moduna girerim arkadaş... @Sherlock @bazinga
------

------

H.Fedai hakkında jeton şimdi mi düştü? :A @Maskeli Fedai
Ağlamaaaaa, ne yapsın penaltı oldu diye atmasın mı... Kaçırınca gömmesini biliyordunuz... Oraya topu getiren ve oralarda oynayıp penaltıları kazanan takımı öveceğine şu mesajı yazmak... Tam sizlik hareket...
------

Üstünden ARJANTİN yamyamları geçti... Olan bu...
------

Kesinlikle 3 4 acımak yok bu Fransızlara... 2018'in intikamını en acımasız şekilde almamız lazım...
Tango zamanı...

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: MasacRE and Dosi

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kicktipp’te @BARON男爵 bir anda liderliğe atmış kendini, efsanevi bir son oluyor orada. :A @bazinga

Yalnız ben kirli amaçlarla en başta Arjantin şampiyon olur demiştim, finali de 2-0 Arjantin kazanır demiştim yine kirli amaçlarla. İkisi de gerçekleşiyor, başka amaçlarla tahmin yapsam tutmaz küme düşeriz…

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
FkRb8j9X0AAP9av.jpeg

SAFIMIZ BELLİ.. @MasacRE @MEnes @Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Bonusların cevapları neden açılmıyor ? Neticede maç başladı. :A

H.Fedai hakkında jeton şimdi mi düştü? :A @Maskeli Fedai

Tango zamanı...
Attığım görselde cevap var işte. İlk maç zamanı açıklanmıştı:A
Kicktipp’te @BARON男爵 bir anda liderliğe atmış kendini, efsanevi bir son oluyor orada. :A @bazinga

Yalnız ben kirli amaçlarla en başta Arjantin şampiyon olur demiştim, finali de 2-0 Arjantin kazanır demiştim yine kirli amaçlarla. İkisi de gerçekleşiyor, başka amaçlarla tahmin yapsam tutmaz küme düşeriz…
En çok gol atan Fransa değil Arjantin ise @12.Adam +4 Alarak zirvede olacak.
Tahminler böyle:
D6CF73AB-B16E-40E6-9C81-6D933C0216A7.jpeg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O da Messi’ci… @MasacRE @MEnes

------

Attığım görselde cevap var işte. İlk maç zamanı açıklanmıştı:A

En çok gol atan Fransa değil Arjantin ise @12.Adam +4 Alarak zirvede olacak.
Tahminler böyle:
Ekli dosyayı görüntüle 119593
İlginç hesaplar girmiş devreye. :A Ben de şampiyonu bildim, bir şekilde şampiyon olamıyor muyum? :A