Forumumuz Klimalıdır… 🌬

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,346
Puanı
1,060
Sayın Gs'li dostuma bak aramızdan ayrılma konusunda ne kadar da hevesliymiş. :A Neyse ki Utku beyciğim gerekeni söylemiş, kellesini almak zorunda kalacaktık yoksa hain kütüğün. :A @MasacRE MS bitene kadar @Çiğdem kendisinin hain tarafından faydalanabilir ama onda bir sakınca yok bence de. :A

Ya kardeşim asıl şişko @MEnes, adam almış eline çekirdeğini geçmiş tam klimanın karşısına yayıla yayıla çitliyor. :A Bana söyleneceğinize gidin şu adamın elinden durmadan çitlediği çekirdeğini alın da kalksın biraz klimanın karşısından, yandık burada. :A @12.Adam

Ulan çekirdek kilo mu yapar hiç de şişko falan değilim... :A Tertemiz püripak bir vücudum var... :A

Bıraaaaaaaaaaak. :A Senin nickin artık Şişkones, çekirdeğin yanında yiyorsun tatlıları, içiyorsun bol şekerli çayları ondan oluyor hep. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

Ben ne yersem kilo almam, bunu bal gibi de biliyorsun... Boşuna beni kendi yanına çekmeye çalışma, buna kiiiimse ikna olmaz... :A

Ya bunları hep @Maskeli Fedai başlattı, aslında şişko olmayan herkesin şişko olduğunu iddia ediyor. :A O yüzden sen de şişkosun. :A

Ben onun iddia ettiği herkese veya kimseye benzemem... :A Bu yüzden boşuna bana öyle şeyler söyleme, asla buradan bir şey kazanamazsınız... :A

Hadi oradan Şişkones. :A Şişkodaş olduk seninle, mutlu musun... :A

Öyle bir şey yok, seninle hiç bir şey olmadık ve olmayacağız... :A

Yahu insan şunu söylemeye utanır, resmen kopyamsın be adam. :A

Hahahaha neeeeyyyyy... Bunu sen mi diyorsun... :A İyi güldüm ve kahkaha attım... :A
Mecnun'un gayet fit bir vücüdu var. Herkesi kendine benzetmeye başlamışsın. Sen önce midene kelepçe taktır. Şişkolog ...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Old versiyon ben olduğum için ve önce ben geldiğim için kopya sen oluyorsun... Tost makinesi seni... :A
Hayır, tam tersi ben daha güncel ve gelişmiş bir versiyonum. :A Kendin söylemişsin old olduğunu, ölmüşsün sen, ağlayanın yok. Şu klimanın da önünden çekil artık her yerin tutulacak, uğraştırma bizi seni taşımakla ondan sonra. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayır, tam tersi ben daha güncel ve gelişmiş bir versiyonum. :A Kendin söylemişsin old olduğunu, ölmüşsün sen, ağlayanın yok. Şu klimanın da önünden çekil artık her yerin tutulacak, uğraştırma bizi seni taşımakla ondan sonra. :A @MasacRE @Maskeli Fedai
Bana hiç bir şey olmaz klimalı ortama alışık bu vücut... Old olsam da hem ruhum hem bedenim fazlasıyla genç... :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bana hiç bir şey olmaz klimalı ortama alışık bu vücut... Old olsam da hem ruhum hem bedenim fazlasıyla genç... :A
Ya klimanın derecesini @xBUGRAx ile birlikte 30'a getirmişsiniz üşümemek için, hala şov yapıyorsun. :A Saçlarına aklar düşmüş be adam, hala gencim diyorsun. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ya klimanın derecesini @xBUGRAx ile birlikte 30'a getirmişsiniz üşümemek için, hala şov yapıyorsun. :A Saçlarına aklar düşmüş be adam, hala gencim diyorsun. :A
Ne 30'u en low ayar hangisiyse oradayım her daim... :A İşim şov yapmama şansım yok... :A O aklar benim karizmamı oluşturuyor o yüzden varlar, gençlik ve yaşlılık ile ilgili değiller... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,346
Puanı
1,060
Göbekleşmiş versiyonu desek tanımlama aslına uygun olmuş olur... :A
Karadenizliler çalışkan insan olduklarından mecnun yine doğru bir argüman sunmuş ... :A
@xBUGRAx değil ben getirdim... :A

Ne 30'u en low ayar hangisiyse oradayım her daim... :A İşim şov yapmama şansım yok... :A O aklar benim karizmamı oluşturuyor o yüzden varlar, gençlik ve yaşlılık ile ilgili değiller... :A

Ne peki.. ?? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and xBUGRAx

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sayın Gs'li dostuma bak aramızdan ayrılma konusunda ne kadar da hevesliymiş. :A Neyse ki Utku beyciğim gerekeni söylemiş, kellesini almak zorunda kalacaktık yoksa hain kütüğün. :A @MasacRE MS bitene kadar @Çiğdem kendisinin hain tarafından faydalanabilir ama onda bir sakınca yok bence de. :A

Ya kardeşim asıl şişko @MEnes, adam almış eline çekirdeğini geçmiş tam klimanın karşısına yayıla yayıla çitliyor. :A Bana söyleneceğinize gidin şu adamın elinden durmadan çitlediği çekirdeğini alın da kalksın biraz klimanın karşısından, yandık burada. :A @12.Adam

Ulan çekirdek kilo mu yapar hiç de şişko falan değilim... :A Tertemiz püripak bir vücudum var... :A
Şişkolok dostum boşuna çırpınıyor. Kimin şişman olduğu artık herkesin dilinde. Hiç uğraşma boşuna, kabul et bu durumu Şişkolok :A @Maskeli Fedai

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5 puan falan verdim iki haftadır, daha ne istiyorsun be :A O bile fazla aslında senin herife :A
Aaa balta vurmuyorum 2 haftadır zaten hatta yarısmadı halde @eskici dayanamadı alıp kafana geçiricekti ama yeterli dedim :A :A :A

Aaa daha fazla ne istiyorsunuz diyorsan tam puanlarınıda bekleriz :Z:Z:Z

• Güldürdün
Reactions: eskici and MasacRE