📌 ⭐ 2021 Fav10 Enleri Belli Oldu🏅

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
İyimser ve Duygusallıkta İlk 3 e adımı yazdırmışım..Birde en büyük süpriz kendi adıma gülümseten ise Edi ve Büdü ile Avatarda İlk 3 de yer almak oldu :Z:Z

Ama gerçekten gönülden beklediğim bir kategori vardı ama başaramamışım..Üzüldüm.:bilmem:

Uğraş gerektiren ve önemli bir etkinlikti, Emeğine ve özenine Sağlık @Dosi :ok::love1:

Kategorilerde dereceye giren herkesi tebrik ederim.

Özellikle
Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi
- Gerekli24 -

2020 yılında forumumuza üye olan kısa sürede kaliteli yorumları ile dikkat çeken Gerekli24 en çok oyu alarak yılın en iyi çıkış yapan üyesi oldu.
1) Gerekli24 (21 Oy) @Gerekli24
2) @EmreCan (19 Oy) @EmreCan
3) @slhttnmtl (17 Oy) @slhttnmtl
4) Cervantes (13 Oy) @Cervantes
5) BARON男爵 (12 Oy) @BARON男爵

Bu kategori çok önemli..Forumun geleceği ve 10 yıllık yüzlerin arkasından gelecek isimler çok değerli.
Dereceye girdiğin bir kategori daha vardı yazmamışsın, üzüldüğün o galiba ama 2. olmakta başarı ve oy oranı da yüksek.

Bu arada bir önceki sene çıkış yapan üye sendin ve ozaman 3 isim vardı. Bu sene cidden yeni üyeler iyi kaynaştı ve bu kadar kalabalık olması çok iyi. @Alos 'da oldukça iyi oran aldı. 5 isim yazıldığı için 6. İsmi yazamadım. O da 6. Oldu

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,314
Puanı
1,060
Dereceye girdiğin bir kategori daha vardı yazmamışsın, üzüldüğün o galiba ama 2. olmakta başarı ve oy oranı da yüksek.

Bu arada bir önceki sene çıkış yapan üye sendin ve ozaman 3 isim vardı. Bu sene cidden yeni üyeler iyi kaynaştı ve bu kadar kalabalık olması çok iyi. @Alos 'da oldukça iyi oran aldı. 5 isim yazıldığı için 6. İsmi yazamadım. O da 6. Oldu
Evet yeni üyeler çok önemli.Sayılarının fazla olması ve dikkat çekmeleride çok önemli.
2 yıldır benimsediğim bir felsefe var; MAVİLER çok değerli. (Çoğu Favori Üye Döndü)

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Evet yeni üyeler çok önemli.Sayılarının fazla olması ve dikkat çekmeleride çok önemli.
2 yıldır benimsediğim bir felsefe var; MAVİLER çok değerli. (Çoğu Favori Üye Döndü)
Hepimiz birer maviydik. Ben de bir zamanlar çıkış yapan üye seçilmiştim :A Nerden nereye :bhr:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Öncelikle kullanıcı adında da dereceye girmene çok az kalmıştı. İyi bir oy oranı aldın
Eleştiri kısmında da zirve oldun :A
Filozof kategorisinde ise geçen seneye göre yükseliş yaşayarak @Araf 'ı geçip, @Tolstoyevski u korkuttun ilk zamanlar. Bu da başarı :A
3 yerde adın geçmekte ve iz bıraktın :bhr:
Seneye daha güçlü geleceğim... Sizin desteklerinizle... 🤗🥰

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bazı kategorilerde kazanan ve katergorinin adının uzaktan yakından alakası yok. :A
Gözü kapalı isim yazılmasının sonucu bu. :A

Ama genel olarak iyi bir liste.
Eline sağlık, çok zordur oyları toplamak falan. :D @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Bazı kategorilerde kazanan ve katergorinin adının uzaktan yakından alakası yok. :A
Gözü kapalı isim yazılmasının sonucu bu. :A

Ama genel olarak iyi bir liste.
Eline sağlık, çok zordur oyları toplamak falan. :D @Dosi
Bugüne yetişsin diye biraz gözleri ağrıttım ama geçti neyseki :A
Teşekkürler :bhr:

• Harika
Reactions: Ahmed

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikle ilk defa en güzel kullanıcı adına seçildim ama senelerdir sürekli 2. oluyordum, bu senelik @Dosi ‘den ödünç (ç)aldık gayet de güzel oldu :Z :A

Avatarda da @Dosi ‘yi korkutmuşuz, beklediğimden çok daha iyi geldi 😱

Konu ve çalışkanlığa damga vuran Dosi’yi de bir kez daha tebrik ediyorum, forumun sosyal yapısı üzerinde emeğin gerçekten büyük :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,208
Puanı
1,060
Onu hesap etmedim. Orda genelde ortak nokta, tartıştığınız üye gibi en çok sohbet ettiklerimiz yazıldığı için ve nerdeyse herkes 10-20 isim yazdığı için en başından hesap etmeme kararı almıştım.

Keşke hesap etseymişsin ya

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Öncelikle ilk defa en güzel kullanıcı adına seçildim ama senelerdir sürekli 2. oluyordum, bu senelik @Dosi ‘den ödünç (ç)aldık gayet de güzel oldu :Z :A

Avatarda da @Dosi ‘yi korkutmuşuz, beklediğimden çok daha iyi geldi 😱

Konu ve çalışkanlığa damga vuran Dosi’yi de bir kez daha tebrik ediyorum, forumun sosyal yapısı üzerinde emeğin gerçekten büyük :bhr:
Avatarında benim kedi var. Kopya çekmek oluyor bu :A etkisini göstermiş :A @12.Adam @Yakamoz-Asi @Cervantes @Gerekli24
Kullanıcı adında 1 kez zirve oldum sadece :A yinede dereceye girmek güzel :A
Sen her sene 2. oluyordun. Bu kez kazanmana sevindim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
En yorucu kategori o olurdu. Diğer kategoriler gibi dediğim gibi en fazla arkadaş tayfası yazılacak kategori olunuyor diğer kategorilere göre.
------

Yoo sanki @MasacRE demişti? Unutmuşum :A
Hayır ben demiştim, tıpkı SNK'yi de sana ilk bahseden ben olduğum gibi 😡 :A

• Güldürdün