📌 ⭐ 2021 Fav10 Enleri Belli Oldu🏅

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

IMG_20211130_214857.jpg
Fav10 Enleri - 2021
etkinliğine katılan herkese teşekkür ediyorum. Sonuçlar çoğunlukta ilk 3 olacak şekilde ve en az 10 oy alanların ilk 3'e dahil olduğu listeler şeklinde açıkladım (bazı kategorilere göre durum değişti)

İşte Fav10 üyelerinin belirlediği toplam 20 kategorinin 2021 "en"leri;

Türkçeyi En İyi Kullanan Üye
- Araf ve bazinga -

Geçtiğimiz senelerde bu kategoride zirvede yer alan forumumuzun kurucu admini bazinga bu senede zirvede yer aldı fakat geçen sene ikinci olan Araf ile zirveyi paylaştı.

1) Araf ve bazinga (16 Oy)
2) Tolstoyevski (13 Oy)

Yılın En İyi Yöneticisi
- Dosi -

İlk kez yönetici olarak enler listesinde yer alan Dosi ve Tolstoyevski iyi bir oran olarak ilk ikide yer aldılar. Dosi en çok oyu alarak en iyi yönetici seçildi.
1) Dosi (23 Oy)
2) Tolstoyevski (21 Oy)
3) Özgür (15 Oy)
4) xdragxx (14 oy)
5) bazinga ve emreemreu (12 oy)

En Güzel Avatarlı Üye
- Dosi -

2019/2020 sezonu gibi bu sene de Dosi zirvenin sahibi oldu.
1) Dosi (18 Oy)
2) Tolstoyevski (15 Oy)
3) The_Erinch (8 Oy)

Mevcut Seçilen Avatarlar
Dosi
88679.jpg
Tolstoyevski
88450.jpg

The_Erinch
90220.jpg

En İyi Yorumcu Üye
- Araf -

Yazdığı uzun yorumlarla forum içinde dikkat çeken Araf, bu sene yaptığı film yorumlarıylada dikkat çekti. Kendisi 2021'in en iyi yorumcusu seçildi.
1) Araf (17 Oy)
2) Özgür (14 Oy)
3) Yiğit (13 Oy)

En Güzel Kullanıcı Adı
- Tolstoyevski -

100'lerce nick arasından oy kullanan üyelerimiz arasında en çok dikkat çeken ve güzel bulunan nick Tolstoyevski'nin oldu. Bir diğer dikkat çeken detay ise her sene ikinci olan Tolstoyevski'nin kaderinin bu sene nihayet değişmiş oldu.
1) Tolstoyevski (18 Oy)
2) Dosi (15 Oy)
3) Ateşböceği (10 Oy)
4) Yakamoz Asi (9 Oy)
5) @12.Adam ve @DarkLegenD (8 oy)

Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi
- Gerekli24 -

2020 yılında forumumuza üye olan kısa sürede kaliteli yorumları ile dikkat çeken Gerekli24 en çok oyu alarak yılın en iyi çıkış yapan üyesi oldu.
1) Gerekli24 (21 Oy)
2) EmreCan (19 Oy)
3) slhttnmtl (17 Oy)
4) Cervantes (13 Oy)
5) BARON男爵 (12 Oy)

Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye
- Dosi -

Yıl içerisinde forumumuzun birçok bölümünde aktif olarak konu açan ve yaptığı farklı etkinliklerle dikkatleri üzerine çeken Dosi bu senede zirvenin sahibi oldu.
1) Dosi (19 Oy)
2) The_Erinch (16 Oy)
3) Tolstoyevski (13 Oy)

En Çalışkan Üye
- Dosi -

En iyi yönetici ve konuları en çok beğenilen üye olarak seçilen Dosi, en çalışkan üye kategorisinde de zirvede yer aldı.
1) Dosi (24 Oy)
2) Emre Ozansoy (19 Oy)
3) Tolstoyevski (17 Oy)

En Filozof Üye
- Tolstoyevski -

Yıllarca En Filozof üye kategorisinde zirveyi kimselere kaptırmayan Tolstoyevski bu senede benzer oy oranında yine zirvenin sahibi oldu.
1) Tolstoyevski (22 Oy)
2) DarkLegenD (12)
3) Araf ( 10 Oy)

En Sabırlı Üye
- bazinga -

Geçen sene olduğu gibi, bu sene de en sabırlı üye kısmında bazinga ve Dosi açık ara farkla öne çıkan isimler oldular. Bu sene bazinga 1 oy ile 2017'den bu yana en sabırlı üye seçilen Dosi'yi geçmiş oldu.
1) bazinga (13 Oy)
2) Dosi (12 Oy)

Yılın En Geveze Üyesi
- serhatt -

Senelerdir bu kategoride uzak ara birinci olan xemrexxx bu sene zirveyi 1 oy ile kaybetti. Forumun sevilen konu editörü serhatt, en çenesi düşük üye seçildi.
1) serhatt (19 Oy)
2) xemrexxx (18 Oy)
3) EmreCan (14 Oy)

En İyimser Üye
- Angelica -

Forumun sevilen sakin kadın üyesi Angelica sizlerin oylarıyla bu senede en iyimser üye seçildi.
1) Angelica (16 Oy)
2) Dosi (9 Oy)
3) The_Erinch ( 8 Oy)

En Karamsar/Eleştiri Yapan Üye
- DarkLegenD -

Yaptığı yorumlarda ciddi mi yoksa şaka mı yaptığı anlaşılması zor, kendine has stili olan sevilen üyesi DarkLegenD en karamsar/eleştiri yapan üye oldu.
1) DarkLegenD (11 Oy)
2) Tolstoyevski ( 9 Oy)

En Duygusal Üye
- Angelica -

Önceki senelerde büyük farkla zirveye yerleşen Angelica (vadikızı) bu senede açık ara zirvenin sahibi oldu.
1) Angelica (21 Oy)
2) Zeyno (11 Oy)
3) The_Erinch (10 Oy)

En Aktif Üye
- Emre Ozansoy -

Açtığı konularla ve aktifliği ile dikkat çeken forumun sevilen konu editörü Emre Ozansoy geçen sene gibi aynı oy oranı alarak en aktif üye seçildi.
1) Emre Ozansoy (22 Oy)
2) Dosi (18 Oy)
3) Tolstoyevski ve serhatt (13 Oy)

En Fanatik Üye
- xdragxx -

Mesut Özil, Seinfeld, Geniş Aile fanlığı ile bilinen xdragxx en fanatik üye seçildi.
1) xdragxx (12 Oy)
2) Aserat (10 Oy)
3) Heisenberg (9 Oy)

En Sinirli Üye
- DarkLegenD -

Forum en sinirli üyeyi seçmekte zorlnadı ve düşük bir oylama oranında öne çıkan isim DarkLegenD oldu. Kendisi forumda en sinirli üye seçildi ve kategorinin tek dereceye giren ismi oldu.
1) @DarkLegenD (5 Oy)

En Ciddi Üye
- Araf ve bazinga -

Forum içindeki mesajlarıyla en ciddi bulunan üye Araf ve bazinga oldu. 2. sırada ise üç üye yer aldı.
1) Araf ve bazinga (9 Oy)
2) emreemreu, tolgab ve mesmesso (7 Oy)

En Tarafsız / Objektif Üye:
-bazinga ve Özgür -

Üyelerimiz tarafından en objektif üye bazinga ve Özgür seçildi. Listenin ilk üçünde yer alan 5 ismin yönetimden olması dikkat çekici.

1) bazinga ve Özgür (12 Oy)
2) emreemreu ve Sherlock (7 Oy)
3) Dosi (6 Oy)

En Özlenilen Üye
- Bully -

Uzun zamandır foruma uğramayan forumun eski admini Bully 12 oy ile zirvenin sahibi oldu.
1) Bully (12 Oy)
2) Çiğdem (11 Oy)

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710

Ekli dosyayı görüntüle 113273
Fav10 Enleri - 2021
etkinliğine katılan herkese teşekkür ediyorum. Sonuçlar çoğunlukta ilk 3 olacak şekilde ve en az 10 oy alanların ilk 3'e dahil olduğu listeler şeklinde açıkladım (bazı kategorilere göre durum değişti)

İşte Fav10 üyelerinin belirlediği toplam 20 kategorinin 2021 "en"leri;

Türkçeyi En İyi Kullanan Üye
- Araf ve bazinga -

Geçtiğimiz senelerde bu kategoride zirvede yer alan forumumuzun kurucu admini bazinga bu senede zirvede yer aldı fakat geçen sene ikinci olan Araf ile zirveyi paylaştı.

1) Araf ve bazinga (16 Oy)
2) Tolstoyevski (13 Oy)

Yılın En İyi Yöneticisi
- Dosi -

İlk kez yönetici olarak enler listesinde yer alan Dosi ve Tolstoyevski iyi bir oran olarak ilk ikide yer aldılar. Dosi en çok oyu alarak en iyi yönetici seçildi.
1) Dosi (23 Oy)
2) Tolstoyevski (21 Oy)
3) Özgür (15 Oy)
4) xdragxx (14 oy)
5) bazinga ve emreemreu (12 oy)

En Güzel Avatarlı Üye
- Dosi -

2019/2020 sezonu gibi bu sene de Dosi zirvenin sahibi oldu.
1) Dosi (18 Oy)
2) Tolstoyevski (15 Oy)
3) The_Erinch (8 Oy)

Mevcut Seçilen Avatarlar

En İyi Yorumcu Üye
- Araf -

Yazdığı uzun yorumlarla forum içinde dikkat çeken Araf, bu sene yaptığı film yorumlarıylada dikkat çekti. Kendisi 2021'in en iyi yorumcusu seçildi.
1) Araf (17 Oy)
2) Özgür (14 Oy)
3) Yiğit (13 Oy)

En Güzel Kullanıcı Adı
- Tolstoyevski -

100'lerce nick arasından oy kullanan üyelerimiz arasında en çok dikkat çeken ve güzel bulunan nick Tolstoyevski'nin oldu. Bir diğer dikkat çeken detay ise her sene ikinci olan Tolstoyevski'nin kaderinin bu sene nihayet değişmiş oldu.
1) Tolstoyevski (18 Oy)
2) Dosi (15 Oy)
3) Ateşböceği (10 Oy)
4) Yakamoz Asi (9 Oy)

Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi
- Gerekli24 -

2020 yılında forumumuza üye olan kısa sürede kaliteli yorumları ile dikkat çeken Gerekli24 en çok oyu alarak yılın en iyi çıkış yapan üyesi oldu.
1) Gerekli24 (21 Oy)
2) @EmreCan (19 Oy)
3) @slhttnmtl (17 Oy)
4) Cervantes (13 Oy)
5) BARON男爵 (12 Oy)

Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye
- Dosi -

Yıl içerisinde forumumuzun birçok bölümünde aktif olarak konu açan ve yaptığı farklı etkinliklerle dikkatleri üzerine çeken Dosi bu senede zirvenin sahibi oldu.
1) Dosi (19 Oy)
2) The_Erinch (16 Oy)
3) Tolstoyevski (13 Oy)

En Çalışkan Üye
- Dosi -

En iyi yönetici ve konuları en çok beğenilen üye olarak seçilen Dosi, en çalışkan üye kategorisinde de zirvede yer aldı.
1) Dosi (24 Oy)
2) Emre Ozansoy (19 Oy)
3) Tolstoyevski (17 Oy)

En Filozof Üye
- Tolstoyevski -

Yıllarca En Filozof üye kategorisinde zirveyi kimselere kaptırmayan Tolstoyevski bu senede benzer oy oranında yine zirvenin sahibi oldu.
1) Tolstoyevski (22 Oy)
2) DarkLegenD (12)
3) Araf ( 10 Oy)

En Sabırlı Üye
- bazinga -

Geçen sene olduğu gibi, bu sene de en sabırlı üye kısmında bazinga ve Dosi açık ara farkla öne çıkan isimler oldular. Bu sene bazinga 1 oy ile 2017'den bu yana en sabırlı üye seçilen Dosi'yi geçmiş oldu.
1) bazinga (13 Oy)
2) Dosi (12 Oy)

Yılın En Geveze Üyesi
- serhatt -

Senelerdir bu kategoride uzak ara birinci olan xemrexxx bu sene zirveyi 1 oy ile kaybetti. Forumun sevilen konu editörü serhatt, en çenesi düşük üye seçildi.
1) serhatt (19 Oy)
2) xemrexxx (18 Oy)
3) EmreCan (14 Oy)

En İyimser Üye
- Angelica -

Forumun sevilen sakin kadın üyesi Angelica sizlerin oylarıyla bu senede en iyimser üye seçildi.
1) Angelica (16 Oy)
2) Dosi (9 Oy)
3) The_Erinch ( 8 Oy)

En Karamsar/Eleştiri Yapan Üye
- DarkLegenD -

Yaptığı yorumlarda ciddi mi yoksa şaka mı yaptığı anlaşılması zor, kendine has stili olan sevilen üyesi DarkLegenD en karamsar/eleştiri yapan üye oldu.
1) DarkLegenD (11 Oy)
2) Tolstoyevski ( 9 Oy)

En Duygusal Üye
- Angelica -

Önceki senelerde büyük farkla zirveye yerleşen Angelica (vadikızı) bu senede açık ara zirvenin sahibi oldu.
1) Angelica (21 Oy)
2) Zeyno (11 Oy)
3) The_Erinch (10 Oy)

En Aktif Üye
- Emre Ozansoy -

Açtığı konularla ve aktifliği ile dikkat çeken forumun sevilen konu editörü Emre Ozansoy geçen sene gibi aynı oy oranı alarak en aktif üye seçildi.
1) Emre Ozansoy (22 Oy)
2) Dosi (18 Oy)
3) Tolstoyevski ve serhatt (13 Oy)

En Fanatik Üye
- xdragxx -

Mesut Özil, Seinfeld, Geniş Aile fanlığı ile bilinen xdragxx en fanatik üye seçildi.
1) xdragxx (12 Oy)
2) Aserat (10 Oy)
3) Heisenberg (9 Oy)

En Sinirli Üye
- DarkLegenD -

Forum en sinirli üyeyi seçmekte zorlnadı ve düşük bir oylama oranında öne çıkan isim DarkLegenD oldu. Kendisi forumda en sinirli üye seçildi ve kategorinin tek dereceye giren ismi oldu.
1) @DarkLegenD (5 Oy)

En Ciddi Üye
- Araf ve bazinga -

Forum içindeki mesajlarıyla en ciddi bulunan üye Araf ve bazinga oldu. 2. sırada ise üç üye yer aldı.
1) Araf ve bazinga (9 Oy)
2) emreemreu, tolgab ve mesmesso (7 Oy)

En Tarafsız / Objektif Üye:
-bazinga ve Özgür -

Üyelerimiz tarafından en objektif üye bazinga ve Özgür seçildi. Listenin ilk üçünde yer alan 5 ismin yönetimden olması dikkat çekici.

1) bazinga ve Özgür (12 Oy)
2) emreemreu ve Sherlock (7 Oy)
3) Dosi (6 Oy)

En Özlenilen Üye
- Bully -

Uzun zamandır foruma uğramayan forumun eski admini Bully 12 oy ile zirvenin sahibi oldu.
1) Bully (12 Oy)
2) Çiğdem (11 Oy)

Hiç bi yerde yokum ben anlamadım

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@bazinga 'nın şansına bak, hem birincilik hem de dereceye girdiği her kategoride hep birileri ile paylaşmış. Sadece benle olan kısımda 1 oy ile geçmiş beni. Sayım yaparken baya önde giderken ard arda liste atan @Cervantes @BARON男爵 ve @Gerekli24 'ün oyları ile beni geçti :A birisi benide yazsa orda da paylaşacaktı :A sabırlı kısmındaki birinciliğim yılllar sonra yok oldu :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Forum tarihinde bir ilke imza atarak ilk defa "harika" butonuna tıklamış bulunmaktayım, bu da @Dosi'ye nasip oldu. Muhtemelen 2022'nin en büyük şokunu böyle yaşamış olacak. :A

Eline sağlık @Dosi. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Güzel bir liste olmuş. Öncelikle listeyi hazırlayanları tebrik ederim sonra da listede yer alan tüm arkadaşları.

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Oyları incelediğimde "Türkçeyi En İyi Kullanan Üye" seçileceğimi düşünüyordum aslında ama @bazinga ile paylaşmışız. @bazinga ile paylaşmak iyidir, o da çok iyi kullanıyor sonuçta. :D "En İyi Yorumcu Üye" kısmında seçilmiş olmak şaşırttı beni açıkçası, hiç beklemiyorudum. İki kategoride de seçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. :D

Geçen yıllarda da ciddi kategorisinde ihale bana kalmıştı, yine kaldı. Tamam @bazinga ciddi de, ben ciddi değilim aslında. Bu konuda teşekkür edemeyeceğim seçen arkadaşlara, ciddi değilim çünkü. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Forum halkına teşekkür ederim yıllar sonra ilk kez sanırım bu kadar fazla kategoride adım anılmış bu etkinlikte. :A

Listede yer alan herkese tebrikler. @Dosi etkinlik için teşekkürler, hesaplamana ve herkesi baskılamana sağlık. :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Foruma ne oldu. Cevap veremiyorum :F
------

Beğenmene sevindim :A 2 yerde yer aldın. İstediğin Fanatik kısmınıda kaptın :A
Güzel bir liste olmuş. Öncelikle listeyi hazırlayanları tebrik ederim sonra da listede yer alan tüm arkadaşları.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@MEnes sessizce ilk kategoriye göz at ve… say my n…

Teşekkürler. Sende son kısımda hesaba biraz katıldın :A

Bu senenin değerlendirmesini yaparım birazdan kendi adıma yani ama @DarkLegenD ’i sollamışız o yeter, boynuz kulağı geçmedi henüz :Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tam onu yazacaktım :A tabi kendini iyi yerlerde görünce mecbur kaldın :A
Zorunda kalmadım aslında. Birincisi 2022'de değişiklik olsun istedim, ikincisi emek verdin karşılığını vermek istedim. Karşılık ancak böyle oluyor artık, yapacak bir şey yok. :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çalışkan ve sabırlı @Dosi mi :F kim hesapladı bunu @Dosi mi :F :F

Kız ilk 30 A zor girdiğim senede en geveze 2.olmuşum @serhatt herkesi dolaşa dolaşa 1. Olmuştur :A en komik üye nerede bu arada :A
Çatlama sesleri duyuyorum :A
Başkaları hesap ederkende sabırlı seçiliyordum :A ayrıca bu sene zirvede değilim ama zirve sayılır tabiki :A
Komik yoktu, eğlenceliyide hesap etmedik. Herkes 20 isim yazmış :A sebeye duruma bakarız :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Emeğine sağlık @Dosi 🥰
Teşekkür ederim. Seni zorladığım iyi oldu, 1 oy, bir oydur işte :A. Belki @Araf 'a zirve vermene vesile oldu :A
Forum halkına teşekkür ederim yıllar sonra ilk kez sanırım bu kadar fazla kategoride adım anılmış bu etkinlikte. :A

Listede yer alan herkese tebrikler. @Dosi etkinlik için teşekkürler, hesaplamana ve herkesi baskılamana sağlık. :A
Baskı olmadan iş yürümüyor :A son 2 sene sende de değişiklik vardı ve enlerede yansımış :A