Yerli Diziler | Genel Yorum & Sohbet Konusu 📺

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Yazık oldu.
------

Masumlar Apartmanında oynayan İnci'nin dedeside varmış dizide :eek:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Acemi Cadı'yı önerdim yeğenime. Şimdi bende otomatikmen eşlik ediyorum :A
Orjinalini izlemiştim. Tr versiyonuda fena değil :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Ötesiz İnsanlar:
Elif sonunda Hülya'nın yaptıklarını anladı üvey kardeşine posta koydu ohhhhhh @Emre Ozansoy @Yakamoz-Asi @xemrexxx aşırı iyi gidiyor dizi :F Yılan kız boyuyo Elifimin aklını :T
------

Öldüğün bölümü büyük heyecanla bekliyorum Hülya :Z

Rana sonunda Elif'in kendi kızı olduğunu öğrendi... Dizinin kendi yorum konusu olmadığı için burayı istila etmiş bulunmaktayım kusura bakmayın :A 720p bölüm izlemeyi özlemişim çamur çamur izlemekten sıkılmıştım zaten :A Elif'e yaptıklarından dolayı büyük pişmanlık duyan Rana Karay aslında bir yandan iyi oldu vicdan azabı duyması kız onun için canını bile hiçe saydı ah garibim Elif 2021'de bile dramın çok etkileyici çok sürükleyici ve çok üzücü bir şekilde devam ediyor :T Bu arada 36.bölümdeyim finale kaldı 36 bölüm...
------

Tek sıkıntı üvey kardeşi Hülya ve Üvey babası Yılmaz onları hayatından silemiyor amma onlar onu kolaylıkla satabiliyor...
------

Herşey düzene girdi derken Elif'i kaçırdılar :A Bahtsız kız... Ha bu arada o kadar etkileyici müzikleri var ki insana resmen huzur veriyor... Rana sonunda öğrendi ve güçlendi Kudret karşısında bu adam (Kudret) birisi nasıl bir komutan gerçekten tam bir manyak herşeyi karısından biliyor ne yüzsüz bir adam ne kadar kötü birisi karısı hazırlayacak onun sonunu bence :Z
------

Abooo manyak adam (kudret) Elif'i o bataklığa attı :/
------

Kudret'in karısı sonunda ezik durumundan kurtuldu Kudret Rana'ya silah fln çekti o da her şeyi kayda aldı akıllı kadın gazeteye yayınlayacak :A :Z

İnci (kudretin karisi) Kudret'e buyuk oyun oynuyor

@Yakamoz-Asi 54.bölümdeyim :Z

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi