Milli Takımlar | Genel Yorum & Sohbet Konusu 🇹🇷 ⚽️ 🌍

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Senin için zor olacaksa çıkarma da kaç senedir takip etmiyorum milli takımı adam akıllı :A
Etiket listemi zaten taraftar gruplarına yaptığım etiketleri kopyala yapıştır yaptım, üstüne biraz da etiketlemeler yaptım. Kalsın etiket, boş ver. Öyle bir göz ucuyla bakıp sinirlenirsin, sonra kapatıp başka konulara geçersin. Belli mi olur, belki ilerleyen zamanlarda yükselir milli takım ya da tam tersi, daha da kötü olabilir, görelim bakalım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
FIFA sitesindeki sıralama:

Norveç maçı sadece gruptaki geleceğimizi değil, aynı zamanda dünya sıralamasını da etkileyecek. Hollanda'dan bir beraberlik ve iki de galibiyet almayı başaran Norveç, bizim üstümüze çıkmayı başardı.

İlk 10 sıra:

Norveç'le berabere kalan ve Karadağ ile Türkiye'ye toplamda 10 gol atmayı başaran Hollanda, sıralamada ilk 10'a girecek kadar yükseldi.

Etiket listesinde virgül alışkanlığın devam ediyor gördüğüm kadarıyla :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Bize dönmüş bunlar :A

Şu anda çok şanslıyız ama rehavete kapılmazsak iyi. :A

Norveçi yenersek kalan maçlarda bizden düşük seviyeli takımlar. Ama biz onlara puan kaybettiğimiz için sıkıntı özellikle Letonya :A

Kuntz'a bakıyor iş; ya batıracak ya da çıkaracak, yani orta yol yok. :A
Bu kadar eksik bir Norveç bir daha yakalayamayız.Hâlâ da galip gelemezsek yuh olsun bize. Yüzümüze tükürseler yeridir. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Yunanistan salı günü İsveç ile resmen final maçına çıkacak. Muhtemelen kaybedecekler ama kalbim onlarla olacak. Kaptan Bakasetas turnuvada olmayı sonuna kadar hak ediyor. Kosova ve Gürcistan'a çok saçma bir 4 puan bıraktılar.

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yunanistan salı günü İsveç ile resmen final maçına çıkacak. Muhtemelen kaybedecekler ama kalbim onlarla olacak. Kaptan Bakasetas turnuvada olmayı sonuna kadar hak ediyor. Kosova ve Gürcistan'a çok saçma bir 4 puan bıraktılar.
Bunu görmeseydim keşke 😡

İsveç kazansın :Z

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
İspanya'yı izlerken mutluluktan öleceğim. Bir jenerasyon geçişi bu kadar mükemmel ve bilinçli yapılır. Tüfek gibi takım olmuşlar.

Real Madrid'den adam almamak, Ramos'u almamak, De Gea varken kaleye Simon'u koymak falan bunlar ciddi cesaret isteyen hareketler.