eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 6. Hafta

slhttnmtl olsun da gör sen :A
Kahkaha Gulmek GIF by TRT

• Harika
Reactions: slhttnmtl
Ne zaman Dünya Yalan Söylüyor albümünden şarkı koysan şarkının o albümden olduğunu da atlamıyorsun hiç tanıtımında :A

Çoğu kişi tarafından Türk rock tarihinin en iyi albümü olarak görülüyor çünkü ve cidden çok başarılı olmuş bir albüm. Ben de grubumu tanıtıyorum ve reklamını yapıyorum bir nevi. :A

Bu arada 7 albümleri var aslında ama şu ana kadar sadece bu albümden şarkılar kullandım, kalanlar single. :A

O albümün üstüne çıkamadılar çünkü normaldir. :A

@phoebebuffay hala 2004'te kalmış mesela. :A

Yok birer şarkı var, diğerlerinden. Kullanabilirim hepsini inşallah. :A

Sadece Mor ve Ötesi değil başka hiçbir grup o albümün üzerine çıkamadı zaten. :A
------

Bana Bir Derdim Var'ı kullan diye öneri veriyordu. :A @eskici
Yoldaşımın gözünden de birşey kaçmıyor. :A Radar mübarek

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Doğan and MasacRE
Asıl senin gözünden hiçbir şey kaçmıyor yoldaşım. Bütün yazılanlara hakimsin :A
Öyleyim evelallah ama yalnızca ilgimi çeken konulara yorum bırakıyorum, @The_Erinch abim pek över sağolsun. Kendini de yabana atma seni etiketlediğim hemen herşeyi ifade veya yorumda bulunuyorsun.Göbeklitepe @Sherlock a nal toplatırsın. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and Doğan
@kerem @Emre Ozansoy itirazım var bir konuda @bazinga nın seçtiği şarkı MFÖ şarkısı değil. Kullanılmaması gerekirdi. O zaman Özkan Uğur ile gelseydi haksızlık bence :A
Çok zekisin ama tutmadı işte, biraz araştırma yap da öyle gel. :A
------

Aslında bu hafta düşük kalmıs milelt bayıla bayıla bişielr diyorda benim müzik zevkim baska sanırım çünkü her hafta 1 tık geriye gidiyor gibi geliyor bana :A :A :A @The_Erinch @denizz19
Yani hala öyle çok aşırı güçlü şarkılar yok. Ama birkaç tane iyi şarkı haftayı kurtarıyor işte. :A
------

İlk turu dinledim de bana inat anlaşıp da mı hepiniz oynak şarkılar seçtiniz :A Biz de bilsek Aşk Kaç Beden Giyer falan derdik :A Bir de güzel seçmişsiniz, nasıl oy vercem şimdi ben :A
Bekliyorum yolla hadi oylarını. :A
------

Pandemi dönemi herkesin slow ve rap ezgili şarkı çıkarmasından yararlandığı balon bir şarkıdan başka bir şey değil Martılar yorma kendini. :A :A
Martılar'ı balon bulan bir tek ben değilmişim, çok şükür. :A
------

Tamam fazla zorlamam :A
Bu haftaki şarkıları sana beğendirebildik inşallah. :A

Çok zekisin ama tutmadı işte, biraz araştırma yap da öyle gel. :A
------

Yani hala öyle çok aşırı güçlü şarkılar yok. Ama birkaç tane iyi şarkı haftayı kurtarıyor işte. :A
------

Bekliyorum yolla hadi oylarını. :A
------

Martılar'ı balon bulan bir tek ben değilmişim, çok şükür. :A
Daha beklersin, gece falan yollarım glb. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: 12.Adam and kerem
Daha beklersin, gece falan yollarım glb. :A
Hepsini dinlemişsin işte, neyi bekleyeceğim? :A
------

Aman sen oynak gelsen en olacak @slhttnmtl Senin kaderin belli...Neden düşünüyorsun bu kadar tepede kimin olması gerektiği belli değil mi @Çiğdem :F :F :F

Çok zorlama torunumu @eskici Dededen yadigar fazla zarar vermeden :A:A:A @dreamy

@Çiğdem @kerem @xBUGRAx ve @batuhankaralar Gözlerini karartmış valla... Biri Edisin bildiğim iki şarkısından biri.. Diğeride Bir İzel Bir Candan konsepti... Napacaz bilmem(b):bilmem:
Sırlayıp yanına puanlarını koyacaksın mecburen. Bu hafta çok güçlü şarkılar yok, asıl bomba ikili elemelerde patlayacak. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
Hepsini dinlemişsin işte, neyi bekleyeceğim? :A
------

Sırlayıp yanına puanlarını koyacaksın mecburen. Bu hafta çok güçlü şarkılar yok, asıl bomba ikili elemelerde patlayacak. :A
Liste yaparken 1 2 kere daha dinleyip ona göre yapıyorum :A Kulağım alışmayınca zor oluyor da :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Doğan and 12.Adam
MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 6. Hafta oylaması başlamıştır!

Jüri başkanları ve sunucular 4-14 aralığında puanlama hakkına sahiptir. Puanlamada en çok etkiyi gösteren jüri üyelerimizin de puanlarını da Pazartesi 20:00'a kadar bekliyor olacağız. :Z
  1. Mor ve Ötesi - Sevda Çiçeği
  2. Model - Ağlamam Zaman Aldı
  3. İzel - Bebek
  4. MFÖ - Dolduramadım
  5. Serdar Ortaç - Sor
  6. maNga - Yine Yeni Yeniden
  7. Teoman - Uykusuz Her Gece
  8. Edis - Martılar
  9. Tarkan - Dön Bebeğim
  10. Candan Erçetin - Melek
  11. Tuğba Yurt - Geliyo Geliyo
  12. Pinhani - Aşk Bir Mevsim
  13. Merve Özbey - Hani Bizim Sevdamız
  14. Hadise - Küçük Bir Yol (01:42 - 03:08)
- Şarkı Listesi -

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
Zor olcak