eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 6. Hafta

• Harika
Reactions: Çiğdem
İlk turu dinledim de bana inat anlaşıp da mı hepiniz oynak şarkılar seçtiniz :A Biz de bilsek Aşk Kaç Beden Giyer falan derdik :A Bir de güzel seçmişsiniz, nasıl oy vercem şimdi ben :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan and kerem
Bu MFÖ değil ama Ö :A

Yoo eski şarkıları güzeldir severim nötr yani :D
Burada sankı çoğu kişi nekadar kalsam kar düşüncesinde gibi sona atılıcakları bu 5-6 haftalarda atıyorlar :A Birkaç kişiyle sen planlı gidiyor gibisin çoğunun denizin sonunu görme düşüncesi yok gibi burda deniz sen değilsin tabi :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Aslında bu hafta düşük kalmıs milelt bayıla bayıla bişielr diyorda benim müzik zevkim baska sanırım çünkü her hafta 1 tık geriye gidiyor gibi geliyor bana :A :A :A @The_Erinch @denizz19

Sevmesem sizi o yoruma çağırmazdım @The_Erinch :A :A :A

İlk turu dinledim de bana inat anlaşıp da mı hepiniz oynak şarkılar seçtiniz :A Biz de bilsek Aşk Kaç Beden Giyer falan derdik :A Bir de güzel seçmişsiniz, nasıl oy vercem şimdi ben :A

Zorluklara alışsın biraz :A

Aman sen oynak gelsen en olacak @slhttnmtl Senin kaderin belli...Neden düşünüyorsun bu kadar tepede kimin olması gerektiği belli değil mi @Çiğdem :F :F :F

Çok zorlama torunumu @eskici Dededen yadigar fazla zarar vermeden :A:A:A @dreamy

@Çiğdem @kerem @xBUGRAx ve @batuhankaralar Gözlerini karartmış valla... Biri Edisin bildiğim iki şarkısından biri.. Diğeride Bir İzel Bir Candan konsepti... Napacaz bilmem(b):bilmem:

Aman sen oynak gelsen en olacak @slhttnmtl Senin kaderin belli...Neden düşünüyorsun bu kadar tepede kimin olması gerektiği belli değil mi @Çiğdem :F :F :F

Çok zorlama torunumu @eskici Dededen yadigar fazla zarar vermeden :A:A:A @dreamy

@Çiğdem @kerem @xBUGRAx ve @batuhankaralar Gözlerini karartmış valla... Biri Edisin bildiğim iki şarkısından biri.. Diğeride Bir İzel Bir Candan konsepti... Napacaz bilmem(b):bilmem:
Aynen her şekilde final puanı alacağım zaten, hatta dediğin gibi tepede de benim olmam laızm :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Pandemi dönemi herkesin slow ve rap ezgili şarkı çıkarmasından yararlandığı balon bir şarkıdan başka bir şey değil Martılar yorma kendini. :A :A

Pandemi dönemi herkesin slow ve rap ezgili şarkı çıkarmasından yararlandığı balon bir şarkıdan başka bir şey değil Martılar yorma kendini. :A :A
İki şarkısını biliyorum; biri bu zaten. Birde dudak vardı galiba @batuhankaralar Sırf benim için sıralıcak hepsini :A:A:A:A Sen asıl Bebek şarkısı ile erken gelmedin mi :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar
  • Harika
Reactions: The_Erinch