eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 6. Hafta

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,701
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Çiğdem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
İlk turu dinledim de bana inat anlaşıp da mı hepiniz oynak şarkılar seçtiniz :A Biz de bilsek Aşk Kaç Beden Giyer falan derdik :A Bir de güzel seçmişsiniz, nasıl oy vercem şimdi ben :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan and kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu MFÖ değil ama Ö :A

Yoo eski şarkıları güzeldir severim nötr yani :D
Burada sankı çoğu kişi nekadar kalsam kar düşüncesinde gibi sona atılıcakları bu 5-6 haftalarda atıyorlar :A Birkaç kişiyle sen planlı gidiyor gibisin çoğunun denizin sonunu görme düşüncesi yok gibi burda deniz sen değilsin tabi :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Aslında bu hafta düşük kalmıs milelt bayıla bayıla bişielr diyorda benim müzik zevkim baska sanırım çünkü her hafta 1 tık geriye gidiyor gibi geliyor bana :A :A :A @The_Erinch @denizz19

Sevmesem sizi o yoruma çağırmazdım @The_Erinch :A :A :A

İlk turu dinledim de bana inat anlaşıp da mı hepiniz oynak şarkılar seçtiniz :A Biz de bilsek Aşk Kaç Beden Giyer falan derdik :A Bir de güzel seçmişsiniz, nasıl oy vercem şimdi ben :A

Zorluklara alışsın biraz :A

Aman sen oynak gelsen en olacak @slhttnmtl Senin kaderin belli...Neden düşünüyorsun bu kadar tepede kimin olması gerektiği belli değil mi @Çiğdem :F :F :F

Çok zorlama torunumu @eskici Dededen yadigar fazla zarar vermeden :A:A:A @dreamy

@Çiğdem @kerem @xBUGRAx ve @batuhankaralar Gözlerini karartmış valla... Biri Edisin bildiğim iki şarkısından biri.. Diğeride Bir İzel Bir Candan konsepti... Napacaz bilmem(b):bilmem:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Aman sen oynak gelsen en olacak @slhttnmtl Senin kaderin belli...Neden düşünüyorsun bu kadar tepede kimin olması gerektiği belli değil mi @Çiğdem :F :F :F

Çok zorlama torunumu @eskici Dededen yadigar fazla zarar vermeden :A:A:A @dreamy

@Çiğdem @kerem @xBUGRAx ve @batuhankaralar Gözlerini karartmış valla... Biri Edisin bildiğim iki şarkısından biri.. Diğeride Bir İzel Bir Candan konsepti... Napacaz bilmem(b):bilmem:
Aynen her şekilde final puanı alacağım zaten, hatta dediğin gibi tepede de benim olmam laızm :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060

Pandemi dönemi herkesin slow ve rap ezgili şarkı çıkarmasından yararlandığı balon bir şarkıdan başka bir şey değil Martılar yorma kendini. :A :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Pandemi dönemi herkesin slow ve rap ezgili şarkı çıkarmasından yararlandığı balon bir şarkıdan başka bir şey değil Martılar yorma kendini. :A :A
İki şarkısını biliyorum; biri bu zaten. Birde dudak vardı galiba @batuhankaralar Sırf benim için sıralıcak hepsini :A:A:A:A Sen asıl Bebek şarkısı ile erken gelmedin mi :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
  • Harika
Reactions: The_Erinch